| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Programátor (FREE) |
|
| BlueArt Odpovědi: 0 Shlédnuto: 2553 |
|
| Ahoj hledám programátora, který by s mojí pomocí vytvořil 2d hru ve stylu slavnějších indie her jako je třeba aquarie, braid, bastion, mark of the ninja nebo podobné hry. Jsem 2d grafik.. A ... | |
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Už sem dlouho nic nedával na fórum |
|
Téma: 2D Arkáda |
|
| BlueArt Odpovědi: 37 Shlédnuto: 23009 |
|
| Nevím proč by se mělo XNA zatracovat. Opravdu stačí říct největší úspěch pod XNA a to Bastion. A navíc není tak omezený když ho dokázali naportovat do webového prohlížeče... https ... | |
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Tak a máme tu další patlaninu .. Tentokrát je to portrét mojí kamarádky |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Další moje patlanina |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Určitě budou další kousky a to brzo Jinak je tu rozdíl ve značkách a docela velký. Hlavně je to tím, že Genius není značka, která primárně dělá tablety jako Wacom. Prostě je ko ... |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Tak software.. poslední dobou více experimentuji s programy...
Osvědčil se mi například Artviewer a AZpainter teď si ale budu kupovat Open Canvas. Samozřejmě je nejlepší Photoshop, ale te ... |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| eX1 chtěl abych sem házel nová videa tak tady je další A tady je finální obrázek http://bluefireart.deviantart.com/#/d4mgpoe |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Další dvě moje díla to první ještě není dokončené http://bluefireart.deviantart.com/art/Girl-Progress-271954978?q=gallery%3Abluefireart&qo=1 http://bluefireart.deviantart.com/art/F ... |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Tak až budeš mít další kousek vhoď to sem. Nebo budu sledovat tvuj DeviantART Tak tady je další moje patlanina (tentokrát čistě moje.. bez referencí) Moooc pekne. Myslis, ze se t ... |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Já Nico Di Mattiu znám vlastně jenom kvuli němu jsem si koupil před několika lety tablet a začal dělat digtal painitng |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Děkuji všem... mamlasos : to bude asi tím, že není den kdy bych něco nenakreslil (čmáram si pořád a všude eX1 : tak tenhle obrázek mi trval podle mě až moc dlouho.. přesn ... |
|
Téma: Speed painting |
|
| BlueArt Odpovědi: 33 Shlédnuto: 36871 |
|
| Tady je moje poslední speed paint video |
|
Téma: Vývojářský deníček |
|
| BlueArt Odpovědi: 87 Shlédnuto: 36286 |
|
| teď to nejde rozbalit... | |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: