| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Reborn - 3D Online real-life, chat hra - nápad, hledám tým |
|
| Bubatu Odpovědi: 12 Shlédnuto: 8403 |
|
| Mám nápad vytvořit hru, s názvem Reborn.
Odehrávala by se ve městě, kde by byli kluby, obchody... atd. Samozřejmě by měl dům i hráč - postavička. Dům by se dal upravovat - zdi, a vě ... |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: