| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Myslím, že protože čtyřka nepodporuje Delphi 7, ve kterým dělám, ale teď si nejsem uplně jistej. Každopádně se těším na tutorialy. Doufám že vám to vydrží hoši Máš pravd ... |
|
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Jen jedna pripominka. Je docela neprijemny, ze nelze obrazky prohlizet, kdyz nejsem registrovany - nechcete to zmenit Je pravdou, že nad tímhle jsem ... |
|
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Hodně štěstí lidi. Asphyre používám, už jsem docela zmáknul 2D stránku a doufám, že se u vás dočtu i něco o 3D a fyzikálním enginu. Držím pěsti. Jen tak dál.
Díky. Kterou verz ... |
|
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Panove, diky za nazory. Ale smyslem tohoto prispevku nebylo polemizovat nad tim kolik prostoru si Asphyre v CR zaslouzi. Smyslem bylo informovat o foru. Chapu, ze kdyz na forum nikdo nechodi, nema to ... | |
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Tradičně: proč si to děláte sami a neintegrujete to s C-H ?
No protože Asphyre je celkem rozsáhlý projekt, a být tady v jedné "kolonce" se nám moc nelíbí. Měli jsme možnos ... |
|
Téma: Asphyre.cz |
|
| Cervajz Odpovědi: 13 Shlédnuto: 18514 |
|
| Ahoj všem,
chtěl bych oznámit, že já a pár mých přátel jsme založli oficiální české fórum věnující se specifickému frameworku Asphyre. Myslíme si, že v ČR není moc uživatel ... |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: