.[ ČeskéHry.cz ].
Obsah fóra České-Hry.cz
Autor Zpráva
  Téma: Jumping cat
Matasx

Odpovědi: 3
Shlédnuto: 5044

PříspěvekFórum: Hry pro PC, konzole, ...   Zaslal: 9. leden 2014, 11:10:53   Předmět: Jumping cat
Zdrojáky doplněny. Cool
  Téma: Jumping cat
Matasx

Odpovědi: 3
Shlédnuto: 5044

PříspěvekFórum: Hry pro PC, konzole, ...   Zaslal: 4. leden 2014, 16:55:30   Předmět: Jumping cat
Zdravím herní komunitu,
v zimním semestru v Brně na O hře:
Jedná se o jednoklávesovou 3D hru. Na nehostinné planetě ve vzdálené galaxii pomáháte hlavní hrdince nalézt svého prince.
...
  Téma: Vtipy a jiný humor 2011
Matasx

Odpovědi: 298
Shlédnuto: 159447

PříspěvekFórum: Popelnice   Zaslal: 28. květen 2011, 06:27:41   Předmět: Vtipy a jiný humor 2011
http://tinyurl.com/3ubwyav
  Téma: Speach to text program, aneb kde najdu, či jak vytvořím?
Matasx

Odpovědi: 18
Shlédnuto: 13290

PříspěvekFórum: Obecné   Zaslal: 18. květen 2011, 13:09:41   Předmět: Speach to text program, aneb kde najdu, či jak vytvořím?
https://www.fit.vutbr.cz/study/courses/IKR/public/

Zrovna jsem to úspěšně dostudoval a je za tím víc teorie než praxe. Je uplně jedno jestli umíš programovat. Pokud neovládáš alespoň ...
  Téma: AttoWPU - experimentální procesor a programovací jazyk
Matasx

Odpovědi: 25
Shlédnuto: 62899

PříspěvekFórum: Ostatní   Zaslal: 13. květen 2011, 09:52:31   Předmět: AttoWPU - experimentální procesor a programovací jazyk
Je to pěkné, propracované. Určitě to sežralo spoustu času. Může to být dobré na hraní pro geeky. Nicméně je to k něčemu dobré prakticky?
  Téma: Island
Matasx

Odpovědi: 25
Shlédnuto: 31220

PříspěvekFórum: Ostatní   Zaslal: 30. duben 2011, 08:08:02   Předmět: Island
S křižkem po funuse ... Very Happy
http://disk.jabbim.cz/matasx@njs.netlab.cz/Island%20Fliegerlied.rar
  Téma: C# :: Sranda
Matasx

Odpovědi: 18
Shlédnuto: 25534

PříspěvekFórum: .NET   Zaslal: 20. prosinec 2010, 17:45:22   Předmět: C# :: Sranda
Taky sem si hrával Smile
bool moje = ((Predicate<bool>)(x => { if (!x) return true; else return !true; })).Invoke(!true) ? true : !true;
  Téma: cervi
Matasx

Odpovědi: 17
Shlédnuto: 11374

PříspěvekFórum: Obecné   Zaslal: 16. prosinec 2010, 17:37:48   Předmět: cervi
Dlaha: no my to pařili snad týden v kuse Very Happy
ale je tam několik bugů - občas někdo neodstartuje a občas má někdo dvojnásobnou rychlost Embarassed Cool ale nebyla morálka to odladit
  Téma: cervi
Matasx

Odpovědi: 17
Shlédnuto: 11374

PříspěvekFórum: Obecné   Zaslal: 15. prosinec 2010, 00:26:22   Předmět: cervi
franz: jojo tak nějak to mám taky napsané Very Happy a ještě před úpravou "detekce kolize" fungovala taková fajnová věc: když si to namířil proti oponentovi v úhlu 90°, tak si ním mo ...
  Téma: cervi
Matasx

Odpovědi: 17
Shlédnuto: 11374

PříspěvekFórum: Obecné   Zaslal: 14. prosinec 2010, 23:44:21   Předmět: cervi
Je to fakt triviální a navíc prasárna, ale na střední sme s tím zabili nejednu hodinu Very Happy
[url=http://disk.jabbim.cz/matasx@njs.netlab.cz/Worms_b.zip]Worms.
  Téma: cervi
Matasx

Odpovědi: 17
Shlédnuto: 11374

PříspěvekFórum: Obecné   Zaslal: 14. prosinec 2010, 19:24:54   Předmět: cervi
Mam tu vlastnoručně napsanou multiplayerovou verzi v C#, jestli máš zájem... ale je to prasárna Sad Very Happy
  Téma: Reborn - 3D Online real-life, chat hra - nápad, hledám tým
Matasx

Odpovědi: 12
Shlédnuto: 8374

PříspěvekFórum: Inkubátor   Zaslal: 17. říjen 2010, 15:14:52   Předmět: Reborn - 3D Online real-life, chat hra - nápad, hledám tým
Nápad? Takových projektů znám několik.
  Téma: Hra Lov mamuta
Matasx

Odpovědi: 15
Shlédnuto: 15132

PříspěvekFórum: Hry pro PC, konzole, ...   Zaslal: 13. září 2010, 22:13:33   Předmět: Hra Lov mamuta
Hra pěkná. Co se dabingu týče ... perla group by to nesfoukla?

Edit: Quiark +++ Very Happy
  Téma: Mafia II - Jimmy's Vendetta
Matasx

Odpovědi: 6
Shlédnuto: 5762

PříspěvekFórum: Popelnice   Zaslal: 6. září 2010, 16:13:57   Předmět: Mafia II - Jimmy's Vendetta
Já jsem víceméně spokojenej. Zase až tak krátké to taky není - že je to bez konce .. no to asi jo. Nicméně například část ve věznici byla naprosto luxusní.
  Téma: Vtipy a jiny humor 2010
Matasx

Odpovědi: 198
Shlédnuto: 117000

PříspěvekFórum: Popelnice   Zaslal: 31. srpen 2010, 10:38:45   Předmět: Vtipy a jiny humor 2010
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs208.ash2/47087_1445423094607_1204040871_31084173_2415557_n.jpg
 
Strana 1 z 18 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna