| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: xna 4 multiplayer pár otázek |
|
| Sosarian Odpovědi: 4 Shlédnuto: 3607 |
|
| Nejak nechapu proc je Socket soucasti tridy Player? Takhle vazne ne.
Hráč je reprezentace hráče a né herní postavy. "Nemá" tam být Position, ale něco co obaluje celou herní en ... |
|
Téma: xna 4 multiplayer pár otázek |
|
| Sosarian Odpovědi: 4 Shlédnuto: 3607 |
|
| Tohle je moc složitý na to aby to šlo popsat nějak bez kódu, ale přibližně je to takhle:
No potřebuješ na serveru poslouchat příchozí spojení (přes třídu Socket a metodu BeginAccep ... |
|
Téma: C# :: Sranda |
|
| Sosarian Odpovědi: 18 Shlédnuto: 25527 |
|
| mas pravdu - ja se zamyslel nad internal class vs. private class - nenapadlo me to u metod ....
private class muze byt jen inner class (pak k ni muze pristupovat classa ve ktere je definovana), k sam ... |
|
Téma: C# :: Sranda |
|
| Sosarian Odpovědi: 18 Shlédnuto: 25527 |
|
|
1. internal naopak zakazuje přístup jiným knihovnám k interním věcem Kromě assembly, které jsou označeny attributou presne toto jsem mel na mysli - neb jinak internal ~~ private - ne ... |
|
Téma: C# :: Sranda |
|
| Sosarian Odpovědi: 18 Shlédnuto: 25527 |
|
|
1. internal naopak zakazuje přístup jiným knihovnám k interním věcem Kromě assembly, které jsou označeny attributou [url=http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.runtime.compilerse ... |
|
Téma: XNA Game Studio 4.0 Runtime |
|
| Sosarian Odpovědi: 4 Shlédnuto: 7930 |
|
| Mimochodem, když vytvoříš instalátor přes ClickOnce, tak ti to do něj přidá i Xna Redist | |
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| problém s tima kolizema není že by bylo komplikovaný je testovat, ale musí byt lehký je kreslit, a hlavne musim nejak dokazat spocitat kterym smerem se mam posouvat kdyz postavicka narazi do roh ... | |
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| ja hrace nemam ve vrstvě, nebo co bereš jako vrstvu
http://grim.havoc.sweb.cz/viditelnost.png ten panáček vpravo je ten problém kterej popisujes? jakože tohle se stane protože panáček m ... |
|
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| (double post) | |
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| no nechci tam mít tolik layeru kdyz by vetsina z nich mela vsude nuly, ale ok tohle se doufam vyresi tim ze tam pridam vic tech rovin
jeste k tomu rozkouskovavani, myslel sem to takhle když ten p ... |
|
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| no nechci tam mít tolik layeru kdyz by vetsina z nich mela vsude nuly, ale ok tohle se doufam vyresi tim ze tam pridam vic tech rovin
jeste k tomu rozkouskovavani, takze je normalni ze kazdej spri ... |
|
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| pouzivam XNA, takze tam muzu nastavovat hloubku pri vykreslovani textur
mas pravdu, sem moc zblbej tema hrama z emulatoru ktery musi setrit vykon a pamet, staci abych si tam dal neomezene velky pol ... |
|
Téma: (2D) TileEngine |
|
| Sosarian Odpovědi: 16 Shlédnuto: 9817 |
|
| potřeboval bych trochu porad s tim jak udelat TileEngine, doufám že sem to nedal do moc špatné kategorie, zatím to mám vymyšlený nějak takhle:
Roviny no, tohle je největší problém s ... |
|
Téma: "Engine" pro skriptovatelné RPG |
|
| Sosarian Odpovědi: 9 Shlédnuto: 5806 |
|
| no myslím že na tohle jde využít C#, jestli ti nevadí že to není přimo scriptovací jazyk (tyhle scripty pak přez CSharpCodeProvider zkompilovat), jestli teda jde jen o to aby engine byl něj ... | |
Téma: Pozastavení vlákna |
|
| Sosarian Odpovědi: 18 Shlédnuto: 23322 |
|
| no za pouziti Mono.Cecil sem tam daval volani staticke metody ktera poustela thread.sleep nez sem chtel jet dal a to celkem fugnovalo, ale je mozny ze se ta assembly pak ulozi jinak nez ma (veskutecno ... | |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: