| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Expanze - TB strategie (Vydáno) |
|
| Vivi Odpovědi: 85 Shlédnuto: 68000 |
|
| 1) | |
Téma: Čtyři elementy |
|
| Vivi Odpovědi: 124 Shlédnuto: 70839 |
|
| Co představují ta červená čísla? Chápu že to je ještě ve vývoji ale stejně by mě to zajímalo. | |
Téma: Čtyři elementy |
|
| Vivi Odpovědi: 124 Shlédnuto: 70839 |
|
| Nemůžu si pomoct, ale zdá se mi takové celé umělé. | |
Téma: PacIn: Nermessova pomsta - Vydáno |
|
| Vivi Odpovědi: 42 Shlédnuto: 27593 |
|
| když vám to padá tak si to stáhněte z Hrej.cz, já si to stáhl odtamtuď a na první pokus to vyšlo |
|
Téma: Operation URNA |
|
| Vivi Odpovědi: 40 Shlédnuto: 23809 |
|
| Pěkné, chápu to, že nemáš dostatek prostředků, ale ta puška vpravo dole na každém screenu vůbec nevypadá, že by patřila k hráčovi, ale že se jenom vznáší kus od něho |
|
Téma: Tank wars - flash |
|
| Vivi Odpovědi: 5 Shlédnuto: 4602 |
|
| Nezdá se mi to povědomé? |
|
Téma: S čím začít? |
|
| Vivi Odpovědi: 15 Shlédnuto: 10759 |
|
| Právě že mám |
|
Téma: S čím začít? |
|
| Vivi Odpovědi: 15 Shlédnuto: 10759 |
|
| Díky za rady. Zkoušel jsem obojí ("Hello World") a C# mi připadá jako jazyk, s kterým je vhodné začít.
Jsem velmi omezen svým HW, takže na DX10/11 můžu rovnou zapomenout. |
|
Téma: S čím začít? |
|
| Vivi Odpovědi: 15 Shlédnuto: 10759 |
|
| Ahoj, chci se vás na pár věcí zeptat.
V programování jsem úúúplný začátečník. Dokážu tak maximálně napsat program pro "Hello World!", a chtěl bych se toho naučit trochu ... |
|
Téma: Rebelie-2D RPG |
|
| Vivi Odpovědi: 11 Shlédnuto: 12178 |
|
| Na prázdniny ne. Ptal jsem se Maxe na skypu, ale po prázdninách na tom bude pracovat. (takže rebelie spí) | |
Téma: Exit Finder 2 |
|
| Vivi Odpovědi: 11 Shlédnuto: 7828 |
|
| Pěkný, jenom mě v level cratoru chybí možnost výběru políček (sníh atd.), a mazání zdí. | |
Téma: Stargate Atlantis Adventures |
|
| Vivi Odpovědi: 5 Shlédnuto: 8179 |
|
| Á, že mě to připadlo jako z dema NeoAxisu. Nicméně přeju hodně štěstí s tímhle projektem. Screeny vypadají hezky. | |
Téma: Stargate Atlantis Adventures |
|
| Vivi Odpovědi: 5 Shlédnuto: 8179 |
|
| Používáte engine NeoAxis, mám pravdu? | |
Téma: Rebelie-2D RPG |
|
| Vivi Odpovědi: 11 Shlédnuto: 12178 |
|
| Takže Rebelie žije? V tom případě ji běž obnovit na Heaven. Ne všichni mají svůj profil tady. | |
Téma: Cat's Quest - Pacmanovka |
|
| Vivi Odpovědi: 2 Shlédnuto: 3920 |
|
| Není to Michalcova grafika, všechno kromě jablek a žaludů je původní, a nevím kde sehnal to ovoce na sbírání |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: