| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Boy, dog and princess. |
|
| jarda128 Odpovědi: 9 Shlédnuto: 19456 |
|
| hehe grafika mi pripomina ega grafiku adentur od sierry | |
Téma: Mate taky vs 2012 tak hnusny ? |
|
| jarda128 Odpovědi: 3 Shlédnuto: 14714 |
|
| dal sme dark skin aj e to lepsi ale na 2010 to nema | |
Téma: Mate taky vs 2012 tak hnusny ? |
|
| jarda128 Odpovědi: 3 Shlédnuto: 14714 |
|
| mam sedmicky timz to asi je .. ale vs 2012 mam cerno sedy a vypada to pekne husne .. nejde nak prevolit jinej skin/theme klidne od 3rd party | |
Téma: Oplatí sa učiť C++ Builder4/5/6 |
|
| jarda128 Odpovědi: 15 Shlédnuto: 16490 |
|
| ad QT Creator:
testoval sem qt sdk a je fajn zajimalo by me nasledujici jak nastavit kterej kompiler to bude pouzivat, proste mi to pouziva nejaky visual C++ 2008 coz je starej kompiler kterej n ... |
|
Téma: Oplatí sa učiť C++ Builder4/5/6 |
|
| jarda128 Odpovědi: 15 Shlédnuto: 16490 |
|
| hmm novy verze visual studia vcetne posledni 11 mfc podporujou ...
sice dneska uz je v mode vic windows forms,C# atp.. ale dead bych uricite nerikal ... ja sem ze stary skoly mam rad C++ a MFc mi v ... |
|
Téma: Oplatí sa učiť C++ Builder4/5/6 |
|
| jarda128 Odpovědi: 15 Shlédnuto: 16490 |
|
| paragon:
pro visual C++ je dobra knizka Porgramming windows with MFC od Jeff Prosise pokud chces programovat s MS C++ frameworkem ... pokud by si chtel radsi programovat ve WIN32 api (coz moc nedopo ... |
|
Téma: Jak se dá oetstovat desktopová rychlost grafické karty? |
|
| jarda128 Odpovědi: 3 Shlédnuto: 6351 |
|
| http://www.jarda128.cz/vykon.jpg
edit: sry sem zkousel ale nak to neslo ... lepsi ? |
|
Téma: Spriter |
|
| jarda128 Odpovědi: 11 Shlédnuto: 11281 |
|
| v e-mailu co sem dostal bylo ze mi strhnou penize,az toho 28 dubna ...
takze kdyz nevyberou dost penez tak nic nestrhnou ... lite a pro bylo asi jen pro tu starsi verzi ... ted je asi beta pro vsech ... |
|
Téma: Spriter |
|
| jarda128 Odpovědi: 11 Shlédnuto: 11281 |
|
| tak sem prispel ..
ale nevim kde muzu stahnout pro verzi ? nevis ? |
|
Téma: Spriter |
|
| jarda128 Odpovědi: 11 Shlédnuto: 11281 |
|
| koik sotji plna verze ? nevidim nikde odkaz na koupi ? podporujou paypal ?
jak se lisi free verze od plny ? |
|
Téma: Seznam her které používají DirectDraw? |
|
| jarda128 Odpovědi: 13 Shlédnuto: 11391 |
|
| jak programovat 2d hry bez pozuity directdraw ?
nemate nejakej priklad,nejakou kostru at uz s directx nebo jinou knihovnou ... |
|
Téma: Seznam her které používají DirectDraw? |
|
| jarda128 Odpovědi: 13 Shlédnuto: 11391 |
|
| 2 cryton
hmm mam tutorial na hry v dx7 .. je tio sice zastaraly ale je tam priklad na scrolling kolize spritu a porodbny co ptorebujes pro 2d hru ... takze snad by to slo upravit i pro dnesni hry . ... |
|
Téma: Vtipy a jiný humor 2012 |
|
| jarda128 Odpovědi: 203 Shlédnuto: 506656 |
|
| http://chzschooloffail.files.wordpress.com/2012/03/homework-class-test-well-please-tell-us-how-you-really-feel.jpg | |
Téma: Toxic Hazard - síťové FPS |
|
| jarda128 Odpovědi: 6 Shlédnuto: 7405 |
|
| me se logo libi ...
a kdyz to mate jako skolni project tak to sned neskonci nedokonceny ... drzim palce a tesim se na video/demo ... |
|
Téma: Proc pouzivat systemy pro spravu verzi |
|
| jarda128 Odpovědi: 42 Shlédnuto: 22118 |
|
| to crypton:
100 mega obousmerne ? kua docela zavist |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: