| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Freelance projekt |
|
| misob Odpovědi: 0 Shlédnuto: 3128 |
|
| Hladam programatora na maly projekt v C/C++ v OpenGL. Deadline je 20.5.2012. | |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: