| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Nástroj UDK |
|
| sasaalexandr Odpovědi: 7 Shlédnuto: 13124 |
|
| Zdravím pardon že tady obtěžuju , ale jak sem si všimnul tak komunita na herniwebu mass effectu je celkem dost nespokojená kvůli tomu že nemají přeložené některé části hry ,tak jestli ... | |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: