| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Smutky a jiné tragédie 2012 |
|
| shipo Odpovědi: 177 Shlédnuto: 131659 |
|
| http://img.blesk.cz/img/1/full/692901-img-petr-necas-billboard.jpg | |
Téma: teselační jiskření |
|
| shipo Odpovědi: 3 Shlédnuto: 4066 |
|
| Díky, ano je to nesoulad urovní teselace. Prozatím jsem nastavil fixní hodnoty teselačních násobičů, a můstkové mezery jsou viditelné pouze na okrajích displacement mapy. | |
Téma: teselační jiskření |
|
| shipo Odpovědi: 3 Shlédnuto: 4066 |
|
| Řešil tu už někdo problém s jiskřením u teselace ploch?
U materiálu mám odhadem tři pásma: 1) nad 40 metrů je bez teselace 2) mezi 40 a 4 metry se dynamicky mění faktor teselace 3) ... |
|
Téma: Kontroverzni temata v soutezi "Otevrete oci hrou!" |
|
| shipo Odpovědi: 32 Shlédnuto: 17306 |
|
| pcmaster:
Nevím co už je přesně považováno za hanlivé, urážlivé a brutální (každý máme jinou hranici: pro někoho je brutální krev, pro mě až kosti a tepny, a pro dvanáctiletou ho ... |
|
Téma: Kontroverzni temata v soutezi "Otevrete oci hrou!" |
|
| shipo Odpovědi: 32 Shlédnuto: 17306 |
|
| MODERÁTOR: Vytrženo z vlákna
Jsem zvědav co z té soutěže nakonec vypadne. Osobně mám problém s: Soutěžní hry musejí spadat či souviset s některým (jedním či více) ze soutěžn ... |
|
Téma: Vtipy a jiný humor 2012 |
|
| shipo Odpovědi: 203 Shlédnuto: 506648 |
|
| If Doom was done today
http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw |
|
Téma: Mafia II - demo |
|
| shipo Odpovědi: 62 Shlédnuto: 39424 |
|
| Objektivní recenze:
20% zpracovaného obsahu(například mělo být osm misí na Sicílii, a osekali je jen na pár minutek), to vysvětluje proč je v příběhu takovej gůláš(neznámé osoby, d ... |
|
Téma: Mafia II - demo |
|
| shipo Odpovědi: 62 Shlédnuto: 39424 |
|
| - konzoloidní ovládání a HUD (nevyužitá myš)
- odfláknuté menu (chybí nastavení vzdáleností a post rozmazávacích efektů) - fakt mizernej kolizní systém (nedynamický, nezpomalujíc ... |
|
Téma: dildo tank full blown,uplne hotova |
|
| shipo Odpovědi: 7 Shlédnuto: 6051 |
|
| obtížnost - nevím, dvakrát jsem skončil u pilovitý bestie(a pak už mě nebavilo hrát zase od začátku)
čeština - občas chybí háček nebo čárka nad písmenem "No ja potrebu" ... |
|
Téma: video knihovna |
|
| shipo Odpovědi: 2 Shlédnuto: 3029 |
|
| Ahoj, mohli by jste mi prosím doporučit nějaké knihovny pro C/C++ s jejíž pomocí by šlo přehrát komprimované video v textůře?
(např.: mpg, avi-xvid, ...) |
|
Téma: Pac Man 3D |
|
| shipo Odpovědi: 44 Shlédnuto: 31200 |
|
| Zvuků bych se nebál, šel by použít třeba irrKlang3D.
A pokud jde o zvukové zdroje nemušíš vše nutně dělat sám(na akce by stačil obyč.mikrofón), na světě je dost "zneuznalých ... |
|
Téma: Pac Man 3D |
|
| shipo Odpovědi: 44 Shlédnuto: 31200 |
|
| Nic, neměnit!!! 2D pacmanů pro franze jsou tuny Orientaci dostatečně vynahrazují šipky co ukazují vzdálenost a směr k nepříteli, a možnost dynamicky odd ... |
|
Téma: AI chyby v dnesnich hrach |
|
| shipo Odpovědi: 12 Shlédnuto: 10718 |
|
| pěkný článek (poučný),
Akorát je ten link přesměrováván na google, je potřeba jít napoprvé ručně na aigamedev.com, a pak už přímej odkaz funguje. |
|
Téma: vícejádrové programování? |
|
| shipo Odpovědi: 7 Shlédnuto: 5629 |
|
| Všem moc děkuju za rychlé odpovědi Nejde mi ani tak o pararelní řešení 1 výpočtu(SIMD), ale spíš o zkloubení několika různejch ... |
|
Téma: Aspergerův test (test pro asociály, IT a spol. ;)) |
|
| shipo Odpovědi: 37 Shlédnuto: 26708 |
|
| 26 Nechtělo se mi přepínat na angličtinu tak jsem všude dal to třetí "Slightly disagree". |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: