| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: Licence wxwidget |
|
| tichy Odpovědi: 2 Shlédnuto: 7000 |
|
| Čau všem,
začínám pracovat na jednom softwaru pro rehabilitační stroj, součástí tohoto stroje je průmyslový PC. Celí software píšu vC++ a jako gui bych chtěl použít wxwidget. Potře ... |
|
Téma: SDL a rotace |
|
| tichy Odpovědi: 15 Shlédnuto: 13653 |
|
| Opravdu neexistuje nějáká f-ce, která by využívala HW a byla rychlá? Nejrychlejší funkce, kterou jsem našel dokázala otočit 25 obrázků 70 × 70 bodů při 20fps
Vždyť i Game Maker um ... |
|
Téma: SDL a rotace |
|
| tichy Odpovědi: 15 Shlédnuto: 13653 |
|
| Dobrý den. Chci se zeptat, jestli se dá s obrázkem nějak rotovat? Nechci ale k tomu použít OpenGL.
Čau, tendle problém jsem taky řešil, napsal jsem si nato vlastní funkci: void rotace & ... |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: