| Autor | Zpráva |
|---|---|
Téma: ucast |
|
| vaseo Odpovědi: 8 Shlédnuto: 16773 |
|
| zajimavy paper na clipmapy v cestine, myslim ze by vsichni byli radi kdybys ho publikoval treba i zde na CH v magazinu
Co myslis zverejnit v CH magazinu, jsem klidne pro, ale stejne je to zverejnen ... |
|
Téma: 3D engine - razeni objektu pred vykreslenim |
|
| vaseo Odpovědi: 11 Shlédnuto: 8239 |
|
| no jasne, to byl priklad jakoze velikyho predmetu |
|
Téma: 3D engine - razeni objektu pred vykreslenim |
|
| vaseo Odpovědi: 11 Shlédnuto: 8239 |
|
| BSP jsem nikdy neprisel na chut, quad/octtree je skvelej, ale pro obecne rozmisteny objekty ma nevyhodu, ze nektere objekty lezi na rozhrani vice bloku.
Vcelku jsem si oblibil BVH, ktery je imho nepr ... |
|
Téma: 3D engine - razeni objektu pred vykreslenim |
|
| vaseo Odpovědi: 11 Shlédnuto: 8239 |
|
| Hledam idealni reseni pro vykreslovani objektu ve scene pro 3d engine. Jde o DX9 s obecnymi, castecne dynamickymi objekty.
Co je v planu: 1. view frustum culling - na zaklade bounding volume hiera ... |
|
Téma: ucast |
|
| vaseo Odpovědi: 8 Shlédnuto: 16773 |
|
| Zajimalo by me, jestli do toho nekdo jde Zabyvam se sice 'serioznim vyvojem' v D3D C++ bez jakychkoli nadstaveb, ale zaujala me na XNA ta jednoduchost, snad ne jen zdanliva a snad vysledek bu ... |
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna
Téma: