.[ ČeskéHry.cz ].
Ztracený rytíř

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukaaash



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Dvořisko 47

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009, 20:23:54    Předmět: Ztracený rytíř Odpovědět s citátem

Zdravím lidičky!

Dělám na hře jménem Ztracený rytíř, dělám ji v programu RPG Maker VX

nové stránky o ZR: http://ztracenyrytir.estranky.cz

Shrnuji nějaké info:
Arrow Příběh: Generál Erik se svou družinou hledá na Zapovězeném ostrově suroviny. Náhle je začnou napadat v jeskyních zombie a nakonec družina složená z vojáků a dobrých přátel Erika - Trigrida a Gaspina, přijde o generála, který zůstane v jeskyni. Družina uprchne a vrátí se ke králi, kterému vše nahlásí. Na ostrov se znovu vydají vojáci a horníci a začnou dobývat a dolovat. Po třech letech se znovu objeví zombie a všichni, až na pár výjimek, utečou. O Erikovi se ale bude mluvit všude i po těch třech letech. Příběh pokračuje se dvěma skupinkami - mladých válečníků a mágů.

Arrow - ve hře bude také mapka (u každé mapy ale ne - např. v domech nebo v jeskyních) , objeví se při podržení tlačítka

další info doplním brzy


DEMO má asi 36MB, určitě má ještě nějaké chybky, příští verze bude o dost upravená - stahujte zde: DOWNLOAD
verze 1.03, příští verzi chystám vydat snad do týdne...

Screeny:









Snad se hra bude líbit Twisted Evil


Naposledy upravil Lukaaash dne 16. listopad 2009, 11:38:05, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
zapytchu



Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 351
Bydliště: čechy i chacharov

PříspěvekZaslal: 16. únor 2009, 21:43:06    Předmět: Odpovědět s citátem

*CMUK*

vypada to skvele!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 08:10:02    Předmět: Odpovědět s citátem

zapytchu: Tedy pochválil jsi set grafiky, který je nejspíš součástí toho studia a se kterým autor nemá naprosto nic společného. A k samotné hře bys třeba něco neměl?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 09:25:05    Předmět: Odpovědět s citátem

mem+zapytchu: jestli se zas zacnete hadat tak si provas dojdu a to uvidite peklo.

Lukaaash: nejak nevim zda je dobre vyzradit hned kompletne cely pribeh, ikdyz je docela prihlouply, me to tedy celkem odradilo o to si ru hru vubec vyzkouset. Jinak jak uz psal Mem, vypada to ze grafika neni vubec tva ale z nejakeho setu, mozna by to chtelo se tim chvili zabyvat a nejakou vlastni vytvorit. Precijenom slozit neco z predpripravenych casti neni moc herni vyvoj..
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 09:44:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně hra nejede, hned při startu se sama zavře. Co to potřebuje?

OGI napsal:
slozit neco z predpripravenych casti neni moc herni vyvoj


To už se tu řešilo u minulé hry v tomto nástroji (která nakonec dostala od Vrkočkové titul nejlepší české RPG a 9/10).
Když chce někdo realizovat jen příběh, tak je tohle řešení lepší než zakládat freetým plný darebáků, který by takovou hru nikdy nedokončil.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 11:19:17    Předmět: Odpovědět s citátem

franzi uz me sakra zacinas fakt stvat. Bud nepis moje prijmeni kdyz si nedokazes tak slozitou kombinaci pismen zapamatovat, pouzivej moje jmeno (pet pismen by problem delat nemuselo) a nebo o mne nepis vubec. Diky

Sorry za OT. Doufam ze ho pisu naposledy. Ale kdyz uz se ho zvladli naucit 50ti leti lidi z FELu verim, ze to dokazes i ty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 11:58:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Alenka: Já myslím, že tě chce nasrat úmyslně. A proto prosím OGIho až půjde srovnat mě a zapyčáka, aby se zastavil taky u franze, díky Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
zapytchu



Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 351
Bydliště: čechy i chacharov

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 15:34:47    Předmět: Odpovědět s citátem

:Very Happy

Vypada uzasne, a je bez vaznejsiho bugu. Navic ve stylu pokemonu, co jsem kdysi mem na konzulce jmenem game boy.

Vrkočková? Kdo to je? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukaaash



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Dvořisko 47

PříspěvekZaslal: 18. únor 2009, 10:59:51    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
Mně hra nejede, hned při startu se sama zavře. Co to potřebuje?


Mělo by to chodit normálně, nwm proč ti to nejde, všechny resource + hudba by tam mělo být, tak nevím, v čem může být problém...

ale některá grafika z toho je taky má, pár charakterů + menší prvky ripované z rpg makeru xp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lukaaash



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Dvořisko 47

PříspěvekZaslal: 18. únor 2009, 19:43:59    Předmět: Odpovědět s citátem

už možná vím, čím to bude, franci
stáhni si toto a rozbal do herní složky: RGSS


Naposledy upravil Lukaaash dne 31. leden 2010, 17:52:56, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lukaaash



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Dvořisko 47

PříspěvekZaslal: 18. říjen 2009, 15:57:35    Předmět: Odpovědět s citátem

takže jsem zpět, nová hlavní verze tedy ještě úplně není, maximálně kdo by měl zájem, PM mě nebo mail o v1.04mrtěbeta

nové stránky o ZR: http://ztracenyrytir.estranky.cz
přidáno nějaké málo infa na těchto stránkách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalc



Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 4. leden 2010, 16:05:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: Jj, chapu te, ale jeden clovek muze tezko udelat peknou grafiku, dobrej pribeh, pekny mapy a nakonec i eventy (zpravcovani v programu). Jedna se o peknou ceskou hru, ktera ma sice grafiku od Enterbrainu, ktera ale nicemu nevadi a jde spis o zpracovani. Pribeh bych nesoudil podle par vet, ale zahral bych si nejprve hru.

Chtel bych upozornit, ze na bonuswebu - plnych hrach jsem nedavno narazil na projekt, ktery byl vyvijen ve stejnem programu malym studiem (2 nebo 3 lidi). Tento projekt mel hodne malo custom grafiky, stejne jako tento, tenhle ma hezci battle system a celkove se mu tato hra vyrovna hratelnosti i obsahlosti. Jenze tamten projekt tvurci prodavali za nekolik stovek. Tenhle je zadarmo a nenabizi nic vic, nic min. Skoda ze uz si nevzpomenu na jmeno toho placenyho projektu, ale snad to nekde vyhrabu.
_________________
Xenty

Tvořím převážně v programu RPG Maker XP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danoss



Založen: 17. 11. 2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2011, 10:17:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusím to připomíná mi to trochu jako pokemon hru.
_________________
Nějaké půjčky
Levné a kavalitní Parfémy.
Nejlepší Cestovní pojištění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna