.[ ČeskéHry.cz ].
Časopis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 11:50:44    Předmět: Odpovědět s citátem

A co z toho rovnou udelat knihu? Smile (ale jinak to myslim celkem vazne)
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 11:53:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Když bude plná obrázků, tak jo :). Ne vážně, za časů magazínu občas nějaký ten pěkný článek vzniknul, proč v tom nepokračovat? Současný magazín je dost neatraktivní. Psát něco do žlutýho phpBB nikoho nebaví. Ale takový pěkně vysázený časopis, to by bylo něco :)
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 14:54:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Při čtení prvního Tutchkova postu jsem se docela smála, když uvážím, kolik pokusů tady už bylo oživit wiki, oživit magazín a trochu seriózně psát pro lidi, kteří začínají. Ale pravda, z tutova prvního příspěvku mi to tak trochu připadalo, jako pdf časopis pro pět matfyzáků, kteří si bokem programují hry (čti - trochu moc odborně laděné). Každopádně hodně štěstí, určitě bych si to přečetla a určitě bych to kromě PDF hodila i do online podoby. Internet, vyhledávače ap. má budoucnost a dostanou se k tomu daleko větší kvanta lidí Wink. Každopádně by mě zajímalo, jak často byste to byli schopni vydávat - myslím si že čtvrtletní, půlroční až roční "výtisky" by byly tak to jediné, co přichází v úvahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 15:04:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam pocit ze se to uz nejak uchylilo od puvodniho zameru... Prave ze nic "pro pet matfyzaku - cti trochu moc odborne ladene" moc neni... webu kde se "poutavou formou dozvime, ze se da vypsat deset cisel i for cyklem" na druhou stranu je prehrsel...
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 17:44:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ale to je prave problem, ke kteremu jsem reptal -- kdyz to pojmes docela vedecky, je problem ze lidi, kteri realne vedecke clanky pisi, nemaji prilis duvod psat do takoveho casopisu. Kdyz to pojmes odlehceneji, jak zminoval Semo a jini, tak bude samozrejme snazsi neco tam napsat a muze tam psat vic lidi, na druhou stranu takovych clanku se opravdu povaluje vsude spousta.

Mozna by nebylo spatne udelat kompromis v tom, ze by byly clanky psane odlehcenejsi formou, ale byl by zachovan klasicky mechanismus recenzi, jak je tomu u vedeckych casopisu. Otazka je, jestli se da rozumne recenzovat clanek ktery neni psan dostatecne exaktni formou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 30. červenec 2009, 18:09:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila> recenzovat se podle me da. I odlehceny clanek jde napsat dobre (jasne, prehledne, ctive, s odkazy na zdroje) nebo spatne (bez odkazu, bez hlavy a paty, ...). Ono to recenzovani by tu mohlo slouzit i k tomu, aby se ze spatnych clanku delaly dobre (podobne jako treba u rozumne vedenych bakalarskych/diplomovych praci), ale je otazka, kdo by na to recenzovani/editovani mel cas.
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
upir



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 31. červenec 2009, 19:06:50    Předmět: Odpovědět s citátem

přikláním se k variantě časopis/kniha + spousta obrázků. na internetu je toho smetí už dost, a je fajn občas číst i něco v tištěné podobě, jednak to vydrží dýl, a i lidi se při psaní víc snaží (na internetu se to dá opravit vždy, tak proč se stresovat)... přestože mě tohle zajímá úplně úplně okrajově, něco takového bych si klidně i koupil a určitě nejsem sám.
_________________
www.photoshopGUIdesign.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 1. srpen 2009, 13:21:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jo, návrh tištěný časopis/kniha je dobrý...
Je pravda, že je to nákladnější než napsat PDF a hodit na NET...
Já bych tedy nějaký časák uvítal...od dob co jsem přestal kupovat Level jsem žádný časopis nečetl...a když bude s takovouto tématikou...
Bych určitě odebíral pravidelně Wink A pokud vědomosti a čas dají, tak možná bych i něco přispěl...

Já nad časopisem o takovéto tématice už přemýšlel na základce, ale v té době jsem neměl žádné zdroje...no a teď bych do toho dal prachy jen kdybych věděl, že nebudu sám...
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 1. srpen 2009, 16:38:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi by nebyl problém to pro zájemce vydat v nějaké vazbě jako knížku a po určité době by se to mohlo hodit na net v PDF...
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna