.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2009?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 16:17:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Také bych se rád připojil k pochvale organizátorů.

Letošní GDS bylo mé páté a rozhodně byl letošní ročník na nejprofesionálnější úrovni. Všechny přednášky byly velmi konkrétní a vedli je pouze profesionálové z oboru. Výběr restaurace Nekonečno pro Afterpárty byl taktéž vynikající.

Troufám si říct, že bych letošní ročník skoro přirovnal k části GDC a myslím, že do budoucna, by se ve spojení s GDS mělo zaměnit "nezávislý vývojář" za "profesionál". Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 16:32:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Sirall napsal:
Všechny přednášky byly velmi konkrétní a vedli je pouze profesionálové z oboru.

Asi jsi nebyl na frustrovaném hráči (Gix tam dokonce usnul) a PR nVidie? Wink Já si třeba z loňska vybavuju pro mě přínosné Augiho stíny nebo Ondrasejovu AI ve hrách, letos takové konkrétní programátorské přednášky chyběly (aspoň u toho PhysX jsme čekali spíš ukázky co to fakt umí a jak se používá a ne jen ať se jdem podívat na Batmana, případně že konkurence nestíhá (nedostatek GPU ve floating-point byl sice ke konci taky zmíněn, ale to už asi nikdo po hypu z Fermi neregistroval Wink)).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 16:39:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Asi jsi nebyl na frustrovaném hráči (Gix tam dokonce usnul) a PR nVidie? Wink Já si třeba z loňska vybavuju pro mě přínosné Augiho stíny nebo Ondrasejovu AI ve hrách, letos takové konkrétní programátorské přednášky chyběly (aspoň u toho PhysX jsme čekali spíš ukázky co to fakt umí a jak se používá a ne jen ať se jdem podívat na Batmana, případně že konkurence nestíhá (nedostatek GPU ve floating-point byl sice ke konci taky zmíněn, ale to už asi nikdo po hypu z Fermi neregistroval Wink)).


Uznávám, na frustrovaném hráči jsem nebyl. Neříkám že loni nebyly přínosné přednášky, jen říkám, že byl kompletně jiný poměr. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tom.drin



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 16:52:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se taky musim přidat k pochvalám, kluci to zvládli na jedničku. Dostatek baget, hojná účast, zajímavý přednášky, luxusní prostory, fajn hospoda - prostě se to povedlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cece



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Skoro Brno

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 17:49:17    Předmět: Odpovědět s citátem

No bohužel nejspíš budu v menšině, ale letošní GDS se mi nelíbilo tak moc, jako minulý rok (nebo předchozí ročníky, na kterým jsem byl).
Co se týče organizace, tak trošku horší byla ta počáteční fronta (holky nemusely psát ty jména, zrychlilo by se to), organizátoři nebyli snadno identifikovatelní a taky ty časové sekery (přes půl hodiny už je celkem dost).
Pozitivní bylo prostředí, občerstvení a technické vybavení.
Ale to není to hlavní.
Zatímco minulý rok jsem měl chuť něco naprogramovat (což o to, že jsem se nakonec nerozhoupal Smile ), letos mě chuť tak nějak přešla. Všechno to bylo děsivě profesionální, nebyla vidět vůbec žádná nadšenecká tvorba. I když... minulý rok chybělo páteční představování úplně Smile
Prostě souhlasím se Sirallem, už to není setkání nezávislých nebo amaterských vývojářů, už je to prostě profesionální záležitost.
Aspoň, že to nVidia 3d Vision bylo nářezové Very Happy
_________________
Co můžeš udělat dnes, tak to raději udělej, nebo bys na to do zítřka zapomněl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 22:50:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Organizačný tím GDS09 ďakuje všetkým návštevníkom, prednášajúcim a ostatným, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na vzniku a priebehu Game Developers Session 2009. Ďakujeme za všetky vaše ohlasy!
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 23:45:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte upresním, výhercom súťaží samozrejme srdečne blahoželáme, niektorým sme ceny predali priamo na akcií. Ostatným, ktorý sa už na konferencií nenachádzali zašleme ceny poštou.
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 08:26:32    Předmět: Odpovědět s citátem

spark: Vydáte i nějakou souhrnnou zprávu, co to obnášelo, jaký byl cca rozpočet, kolik přišlo návštěvníků? Určitě by to spoustu lidí zajímalo
A taky jestli už plánujete další ročník, nebo ještě budete vyhodnocovat jestli se do toho znovu pouštět Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 10:04:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
spark: Vydáte i nějakou souhrnnou zprávu, co to obnášelo, jaký byl cca rozpočet, kolik přišlo návštěvníků? Určitě by to spoustu lidí zajímalo
A taky jestli už plánujete další ročník, nebo ještě budete vyhodnocovat jestli se do toho znovu pouštět Wink


Ahoj, určite čoskoro spustíme dotazník, ktorý by nám mohol dopomôcť k tomu, aby prípadne ďalšie akcie boli lepšie (ak do niečoho pôjdeme - možno aj do niečoho úplne iného).

Súhrnná správa bude, momentálne zbierame materiály, ktoré z akcie máme, jednak fotografie či nahrávky. Uvidíme čo bude použiteľné, rozhodne sa budeme snažiť toho zverejniť čo najviac.

Či sa pustíme do budúceho ročníka > to je naozaj otvorená otázka, budeme sumarizovať a uvidíme + nie je to len na nás.
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
IcE



Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 13:49:16    Předmět: Odpovědět s citátem

devillante napsal:
A co zjistili na GDS IWStats a IcE? Jsou všichni kreténi? Twisted Evil


Ahoj, na GDS jsem byl s Masakratorem. Nepsal jsem, ze je nekdo kreten, ale ptal jsem se, zda Mem neni nemocny. Jinak ten uvod byl celkem stresujici, mel jsem jeste nejaky program. Takze casovy posun nepotesil, na druhou stranu zajimava akce a urcite diky organizatorum za prilezitost prezentovat projekt a ucastnikum, ze to vydrzeli.

IcE-M
immortal-world.net


Naposledy upravil IcE dne 9. listopad 2009, 19:04:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 14:47:04    Předmět: Odpovědět s citátem

IcE napsal:
Nepsal jsem, ze je nekdo kreten

Pravda, misto toho jsi lidi urazel neprimo ("material" apod. viz nize) a jen me sis troufl nazvat dementem, protoze jste v tymu nevydychali, ze jste meli hrubku na webu Wink

IcE napsal:
Flash napsal:
IWstastu napsal:
- necham Te tedy osamote na tvem smetisti Wink Smile Dovidenia pri GDS, priatelia, tesime sa na vas Cool

Dik, ale na GDS to nebude lepsi. Jestli si myslis, ze se nam tam zmeni osobnosti, tak bohuzel.... Very Happy

Ahoj, jeste ze jsi napsal, jenom jsi me utvrdil v zruseni me casti prezentace na GDS

ondy1985< Nejsme tataz osoba. Prisel jsem se podivat, co za lidi je pravdepodobne potkat na GDS 09, protoze jsem tam mel mit prednasku. Pote, co jsem videl reakce uzivatelu zde, jsem dospel k zaveru, ze nema smyslu snazit se takovemu materialu neco prezentovat a s tim jsem vec uzavrel. Z dalsich reakci vidim, ze tento zaver je opodstatneny.

Ogi< jsi tu urcite dele, byl Mem vzdycky dement, nebo je to postupna retardace?

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
IcE



Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 14:52:23    Předmět: Odpovědět s citátem

---

Naposledy upravil IcE dne 9. listopad 2009, 19:03:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IWstastu



Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 15:54:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Pravda, misto toho jsi lidi urazel neprimo ("material" apod. viz nize) a jen me sis troufl nazvat dementem, protoze jste v tymu nevydychali, ze jste meli hrubku na webu ;)

Zdravím,
Těch hrubek by se tam dalo najít víc a každou chvíli nás někdo upozorní. Poděkujeme a tím to končí. Zvláštní tedy je, že se nad Vaší formou někdo pozastavil. Zřejmě asi tedy nebyla úplně ok. Další flame nemá smysl zmiňovat. Každý má prostě jiný názor na fórum české-hry.
IcE napsal:
Meme, demence je choroba, chtel jsem tedy vedet, zda jsi nemocny.

IcE, tohle se mi opravdu nelíbí :/
__________________________________________________________


Za sebe bych asi nejvíce poděkoval Jakubovi Bedecs z Fineway Studios, se kterým jsem byl, po celou dobu příprav na GDS, v kontaktu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
agile



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 257

PříspěvekZaslal: 10. listopad 2009, 11:49:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za GDS, bylo to prima Smile Par musek se sice naslo, ale na to, ze jste to poradali letos poprve, mate muj obdiv a tesim se na dalsi rocnik. Jen tech prednasek jsem moc nestihl, protoze jsem spoustu z nich prokecal na chodbach Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 4. leden 2010, 21:43:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcel by som poziadat ucastnikov minulorocneho GDS 2009 o akysi kratucky feedback vo forme vypisu veci, ktore sa vam nepacili, co by malo byt inak, co vam chybalo a naopak, co sa vam pacilo a co vas zaujalo. Veci tykajuce sa jak organizacie tak aj obsahu (nie priamo konkretne prednasky, ale uroven a ich zameranie)

Kazda malickost pomoze.

Diky moc za cas a ochotu!!!
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna