.[ ČeskéHry.cz ].
Graphics - interaktivní aplikace

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Asan



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: 20. únor 2010, 03:42:25    Předmět: Graphics - interaktivní aplikace Odpovědět s citátem




Graphics je jednoduchý interaktivní program, který zobrazuje tři různé vizualizace s několika málo možnostmi nastavení. Jeho jediný účel je působit esteticky, víc od něj, prosím, nečekejte.

Graphics jsem udělal během minulého jarního semestru ve snaze konečně naprogramovat něco alespoň trochu pořádného a přitom nabrat špetku zkušeností s tvorbou projektu - v obojím jsem snad uspěl, takže program ve své podstatě splnil účel. Ale říkal jsem si, že by se to s trochou štěstí mohlo zalíbit i jiným lidem, proto ho umísťuji sem.

Jinak vás poprosím o shovívavost ještě jednou - program jsem skutečně dopsal před už téměř rokem (od té doby jsem uháněl spolužačku o grafiku Smile ) a zpětně vzato vidím, že je naprogramovaný opravdu špatně - chybí pořádná kontrola chyb, systém logování je žalostný, má jen velmi omezenou ochranu paměti... Nemám už ale vůli jej celý přepisovat, obzvláště protože teď pracuji na něčem úplně jiném. Tak mi prosím odpuste, jestli vám to spadne nebo se to kousne. Na druhou stranu jsem jej testoval na šesti počítačích a zatím běhal bez chyby, tak by to nemusel být tak častý případ.

Stáhnout zde.

Toť asi vše ... doufám, že se vám to bude líbit.
Adam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna