.[ ČeskéHry.cz ].
Kulivočko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 9. březen 2010, 09:51:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektna grafika, animacie by sa dali urcite vylepsit.... nepochvalim dabing , neviem teda ci som tu jediny komu sa nepaci ale podla mna je co sa tyka profesionality od grafiky na kilometre vzdialeny. Ak to chcete vydat komercne asi by som sa poohliadol po profesionalnom dabingu.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
milanvasek



Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 30
Bydliště: Londyn, Roznov p.R.

PříspěvekZaslal: 10. březen 2010, 15:39:46    Předmět: Odpovědět s citátem

grafika paradni! jen by bylo hezke ty lokace jeste trochu vic ozivit nejakymi drobnymi animacemi

musim rict, ze mi taky dost vadil dabing. teda jen hlavni hrdina. kvuli jeho hlasu jsem mel chut hru vypnout (nebo alespon vypnout zvuk)

jinak drzim palce a tesim se na progress Smile
_________________
3d artist @ Jellyfish Pictures, London
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 10. březen 2010, 20:59:08    Předmět: odpověď Odpovědět s citátem

uiii napsal:
Právě jsem dohrál demo a musím pochválit. Vážně dobrá práce, super grafika, hudba i dabing. Vypadá to jako profesionální kousek. Bude plná verze zdarma?


- Ten dabing se určitě v plné verzi posune ještě jinam, dokážu si ho představit jinde.
- Náročnost práce nám to nedovolí vyvíjet freewarově, takže se chystáme hledat distributora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 10. březen 2010, 21:05:09    Předmět: odpo Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
Perfektna grafika, animacie by sa dali urcite vylepsit.... nepochvalim dabing , neviem teda ci som tu jediny komu sa nepaci ale podla mna je co sa tyka profesionality od grafiky na kilometre vzdialeny. Ak to chcete vydat komercne asi by som sa poohliadol po profesionalnom dabingu.


Můžu tě uklidnit, nemusíš se bát. S tím souhlasíme, ale v dnešní době těžko shánět profi dabing na úrovni dema bez financí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 10. březen 2010, 21:09:09    Předmět: odpo Odpovědět s citátem

milanvasek napsal:
grafika paradni! jen by bylo hezke ty lokace jeste trochu vic ozivit nejakymi drobnymi animacemi

musim rict, ze mi taky dost vadil dabing. teda jen hlavni hrdina. kvuli jeho hlasu jsem mel chut hru vypnout (nebo alespon vypnout zvuk)

jinak drzim palce a tesim se na progress Smile


Čau!
Už sem myslel, že se k tomu nedostaneš Very Happy K tomu dabingu se vyjadřuju všude kolem a vypnout jde... pořešíme inkognito
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
falcon



Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: 15. březen 2010, 11:14:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to fakt hezky. Velký kus práce jste odvedli to se musí nechat. Jen by mě zajímalo jak to hodláte prodávat? Chcete přímo krabicově nebo jen na internetu? Předpokládám, že uživit 5 lidí nebude vůbec jednoduché, ale pokud najdede dobrého distributora tak peněz může být dost. BTW jak dlouho jste to dělali?
_________________
Running Pillow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 15. březen 2010, 11:24:39    Předmět: Odpovědět s citátem

falcon napsal:
Vypadá to fakt hezky. Velký kus práce jste odvedli to se musí nechat. Jen by mě zajímalo jak to hodláte prodávat? Chcete přímo krabicově nebo jen na internetu? Předpokládám, že uživit 5 lidí nebude vůbec jednoduché, ale pokud najdede dobrého distributora tak peněz může být dost. BTW jak dlouho jste to dělali?


Počítej půl roku na sehrání týmu a půl roku na práci. Jinak info o distribuci bez distributora asi nevymyslím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
univi



Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 17:09:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, demo som si zahral a musím vás pochváliť. Naozaj vydarená hra. Hlavne sa mi páči vtip ktorý sa vám podarilo do hry dať. Hra vyzerá to celkom profesionálne. Len som sa zasekol u babičky a neviem ako ďalej. Možno by mohol byť nejakým spôsobom help pre hráča keď už nevie ako ďalej. Povedzme keď už dlhšie nevie prejsť nejakú lokáciu tak Kulivočko by mu niečím napovedal (toto by sa dalo zapnúť alebo vypnúť v nastaveniach). A ešte jedna drobnosť. Hral som to na rozlíšení 1600*1200 a v strede bola hra s tým že naokolo bol po každej strane pár centimetrov čierny pás. Možno by ste mohli pridať možnosť roztiahnuť hru na celú obrazovku.
Inak hra sa mi páči hlavne svojím podaním a citom pre vtip jednak v replikách ale aj v komickom prevedení. Je to iné ako bežné hry a to sa mi na tom páči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 20:45:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Zkusil jsi vypnout "use desktop resolution" v nastavení? Ono pokud to nezabere, pak zbývá asi jen snížit rozlišení ve win podle mě

univi napsal:
Zdravím, demo som si zahral a musím vás pochváliť. Naozaj vydarená hra. Hlavne sa mi páči vtip ktorý sa vám podarilo do hry dať. Hra vyzerá to celkom profesionálne. Len som sa zasekol u babičky a neviem ako ďalej. Možno by mohol byť nejakým spôsobom help pre hráča keď už nevie ako ďalej. Povedzme keď už dlhšie nevie prejsť nejakú lokáciu tak Kulivočko by mu niečím napovedal (toto by sa dalo zapnúť alebo vypnúť v nastaveniach). A ešte jedna drobnosť. Hral som to na rozlíšení 1600*1200 a v strede bola hra s tým že naokolo bol po každej strane pár centimetrov čierny pás. Možno by ste mohli pridať možnosť roztiahnuť hru na celú obrazovku.
Inak hra sa mi páči hlavne svojím podaním a citom pre vtip jednak v replikách ale aj v komickom prevedení. Je to iné ako bežné hry a to sa mi na tom páči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
univi



Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 21:48:03    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak po vypnuti "use desktop resolution" sa to uz normalne pusti na celu obrazovku. Je to sice trosicku deformovane ale to moc nevadi.

Mal by som taku otazocku. Som u babicky a neviem ako dalej. Neviem jednak otvorit trezor a druha vec neviem sa porozpravat s babickou lebo susle. Pls mohli by ste napisat nejaky hint ako by som sa mohol posunut dalej? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 22:01:10    Předmět: Odpovědět s citátem

ok. no po netu už koluje pár rad. jeden komplexní návod je zde http://freehry.doupe.cz/magazin/kulivocko-navod-na-demoverzi-video/, ale je to jako koukat na spoilery - demo sice není nejlehčí částí hry, ale když se to prokliká s návodem, dohraje se to za pár minut. každopádně všechny připomínky fandů teďkom z dema jsme vzali v úvahu a budeme se snažit do plné verze odstranit Wink


univi napsal:
No tak po vypnuti "use desktop resolution" sa to uz normalne pusti na celu obrazovku. Je to sice trosicku deformovane ale to moc nevadi.

Mal by som taku otazocku. Som u babicky a neviem ako dalej. Neviem jednak otvorit trezor a druha vec neviem sa porozpravat s babickou lebo susle. Pls mohli by ste napisat nejaky hint ako by som sa mohol posunut dalej? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
univi



Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 22:26:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka, už sa mi to podarilo prejsť. Vážne skvelá hra. Len ešte ohlásim jeden bug. Nejdú sa mi spustiť titulky ani z menu a ani po skončení hry. Je tam iba čierna obrazovka a v pozadí hrá hudba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 22:29:16    Předmět: Odpovědět s citátem

univi napsal:
Vďaka, už sa mi to podarilo prejsť. Vážne skvelá hra. Len ešte ohlásim jeden bug. Nejdú sa mi spustiť titulky ani z menu a ani po skončení hry. Je tam iba čierna obrazovka a v pozadí hrá hudba.


Když je hra spuštěná v okně, jsou tam?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
univi



Založen: 05. 02. 2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: 19. březen 2010, 23:06:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie ani v okne sa tam tie titulky nezobrazia. Spravil som video ako to asi vyzerá. Snáď pomôže.
http://www.univigames.com/Kulivo.avi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gero



Založen: 27. 03. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 27. březen 2010, 21:41:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Grafická stránka hry je opravdu líbivá a ke hře se určitě hodí. Z hlediska programování taky nemám výtky, hra je víceméně stabilní a na nějaký "zásadní" bug jsem nenarazil. Co se týče dabingu, někomu může vadit, mě nevadí, taky se docela k tématu hry hodí. Co se mi nelíbí, je animace při mluvení postav. Nemusí to být dělané pro hluchého, ale zase né pohyby sešívačky. Ostatní animace mi nevadí.
Na některých místech jsou "záseky", kdy to je jen zkoušení něco na něco, což není příjemné a u těch míst bych to dal více najevo. Ale celkově bych to ohodnotil velmi pozitivně. Jen tak dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna