.[ ČeskéHry.cz ].
Uteč!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 10. duben 2010, 18:25:59    Předmět: Odpovědět s citátem

sonic: Asi ne, udělat to jde. Je to sice nepravděpodobný ale jde to.

frca: Původně se obtížnost zvyšovala pořád, ale po chvíli už nezáleželo na hráči zda přežije, ale spíš na štěstí. Prostě nebylo kam utéct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 10. duben 2010, 20:33:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, že by toto vlákno stálo za to přesunout do sekce flashových her, jestli se moderátoři neurazí.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Herly



Založen: 15. 09. 2008
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: 11. duben 2010, 11:53:32    Předmět: Odpovědět s citátem

no ona by se mohla obtížnost zvedat nejen přidáváním nových ale zrychlováním starych...ty zelene a červené zrychlovat nedoporučuju pak by hrač nikdy neutekl..ale ty modre by se zrychlovatm ohly. pak by hra byla stale těžší a těžší ale pořád by nezalezelo ani tak na štěstí jako na umu hráče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 11. duben 2010, 15:03:52    Předmět: Odpovědět s citátem

a nešlo by udělat nepřítele, který by hráče pronásledoval, ale měl by také životy a ti modří by ho mohli zničit?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 11. duben 2010, 15:52:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games napsal:
OndraSej: Už tam jeden je.


MODERATOR:
pravidla napsal:
2) Musí být přiloženy minimálně dva screenshoty ze hry.

Pokud nejste ve vývoji tak daleko, abyste mohli poskytnout screenshoty, nezakládejte nový thread! Víme, že někteří z Vás nechtějí před dokončením ukázat veřejnosti ze hry příliš mnoho, ale dva screenshoty není tak moc! (nehledě na to, že pokud se bojíte ukázat screenshot, měli byste zvážit, zda vůbec chcete někoho o vaší hře informovat). Mějte na paměti, že úvodní obrazovka nebo menu se jako screenshot nepočítají.
Pokud je screenshot větší než 640x480, tak do fóra umístěte pouze jeho zmenšeninu (ve velikosti 640x480) s odkazem na větší.


doporucuji radne precist a 2 obrazky (ne z menu!) vlozit primo do prispevku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 13. duben 2010, 13:39:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Herly: To jsem taky zkoušel. Bohužel to vyjde možná ještě hůř, protože se hráč po chvíli nepohybuje dost rychle na to aby mohl uhnout, takže je to o štěstí.

Houp: Šlo. A je to i celkem zajímavý detail, který by hru celkem obohatil. Aspoň pokud jsem to pochopil správně. Každopádně vyzkouším.

rezna: Proč dávat k 50kb hře dva obrázky? No nic hodím sem ještě jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. duben 2010, 13:41:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games napsal:
rezna: Proč dávat k 50kb hře dva obrázky? No nic hodím sem ještě jeden.

Zatím jsi nehodil ani jeden pokud dobře vidím (fakt si přečti pořádně ta pravidla pro vkládání)
A proč je jednoduché - aby si čtenář fóra udělal představu o jakou hru se jedná, a pokud ho zaujme, tak se díval dál. Když tam obrázek nedáš tak škodíš sám sobě, mnohem menší množství lidí bude zkoušet link
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 18. duben 2010, 16:51:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: Pokud jsem to správně pochopil, chce se po mě abych tam měl dva obrázky, které se budou rovnou zobrazovat. Je pravda, že to vypadá líp než obyčejný link na obrázek. Už jsem to taky upravil a dal jsem tam i druhý, který je ale celkem na nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 18. duben 2010, 22:46:42    Předmět: Odpovědět s citátem

HG: Jsi sikula, diky predevsim za ostatni ctenare Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 23. duben 2010, 11:39:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Nová verze hry. Problém s obtížností (snad) vyřešen. Napiště jak se vám změna ne/líbí. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Juraj



Založen: 06. 12. 2007
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: 23. duben 2010, 13:16:09    Předmět: Odpovědět s citátem

mám 341 Cool

ps: hra se mi líbí, pěkná na odreagování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 23. duben 2010, 13:22:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Uvidíme jak dlouho ti ty body vydrží. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna