.[ ČeskéHry.cz ].
Pouzivanie php framework-ov

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Web Development
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
programator



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: 27. červen 2010, 12:29:49    Předmět: Pouzivanie php framework-ov Odpovědět s citátem

Ahojte !
Chcem by som sa opytat na vas nazor ohladne PHP frameworkov, teda vas pohlad na vec (samozrejme uvedte ktory pouzivate, ak), popr. ako je to s frameworkami v komercnej sfere, ci firmy pouzivaju "zabehane", alebo si tvoria vlastne...

Ja som sa pred casom dostal k frameworku CodeIgniter a zda sa mi velmi jednoduchy, prehladny a lahko pouzitelny...
_________________
To sa kráti, to sa ruší, rovnica sa neporuší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 27. červen 2010, 12:44:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám poslední dobou Nette framework. Jsem celkem spokojen. Když jsem s nim začínal, tak dokumentace byla v celkem bídným stavu, teď je to mnohem lepší.
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2010, 16:45:19    Předmět: Odpovědět s citátem

delam jak v Nette tak Zend frameworku a Zend se mi porad libi vic nejen kvuli hodne nezdokumentovanym castem Nette. Myslim ze pokud nemas problem s anglinou, rozhodne bych do toho sla. Stejne si myslim ze cela rada lidi co dela v Nette ho voli hlavne proto, ze muze cist doku cesky (byt je ta doku naprosto tragicka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
programator



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: 22. červenec 2010, 09:06:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja momentalne pouzivam framework CodeIgniter, pretoze je jednoduchy a podla mna je dobre zdokumentovany. Zend sa mi zda dost robustny pre jednoduche aplikacie, ale nevylucujem, ze je jeden z naj... Inak nedavno som zistil, ze open-source e-shop OpenCart je postaveny na framework-u CodeIgniter...
_________________
To sa kráti, to sa ruší, rovnica sa neporuší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rattus



Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2010, 11:18:37    Předmět: Odpovědět s citátem

mrkni se taky a framework Yii ( nastupce prada ), je to rychlej, malej a pomerne prehlednej.

Pouzivam sice vic Zend, ale vsecko mi v nem prijde dost tezkopadne a ta obri adresarova struktura mi vznikla me pekne zere Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Web Development Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna