.[ ČeskéHry.cz ].
Praktické tipy pro nezávislé herní vývojáře - CZ překlad
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Design
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 11:16:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Klady svého díla autor snad vidí, jinak by to nedělal, tak se zde aspoň doví i nedostatky. Nebo chce žít v iluzi dokonalosti? Jak už tu podotkli přede mnou, na to jsou jiná fóra, např. VCh.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 11:49:03    Předmět: Odpovědět s citátem

frca napsal:
Proč bys sem něco dával, kdybys to nechtěl nechat zkritizovat?

Omyl, dal to sem proto, aby poskytnul materiál začínajícím vývojářům, aby o tom překladu věděli.

A když už kritizuju, napíšu to trochu s citem (ne nadarmo se radí nejdřív pochválit za to množství práce a až potom vypíchnout ty body, na kterých záleží). Tohle není další MMORPG projekt v týmu 10 lidí z nichž 4 jsou vedoucí, 3 webdesignéři a 3 grafici, je to poměrně solidní kus práce. Jako chápu, že tady jsou všichni 100% geekové a tudíž takt nepatří k našim silným stránkám. Na tom tady asi spousta příspěvků ztroskotá.
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 20:39:44    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
ale fórum kritiky a výsměchu...

No dobře, ale naučit se psát správně třeba "5" místo "5-ti" bys snad mohl zvládnout, aby se to ostatním lépe četlo, což? Wink

frca napsal:
Doporučuji se zamyslet nad lepším překladem (toto zní jak od google translate). Wink

Když už takovýhle bitching bez ohledu na kontext (že se tu pro komunitu snažil něco udělat, podobně nekritizuju hrubky v titulcích, když už si dá někdo tu práci), tak bys v první řadě mohl napsat svůj návrh, aby to nevyznělo tak totálně nadřazeně. Že jsi objektivně nenapsal nic špatného už není podstatné
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 21:43:57    Předmět: Odpovědět s citátem

To Mem:

Původně jsem napsal jen "5", ale mě samotnému se to blbě četlo... Wink
Abych pravdu řekl, pravopis je to poslední co mě na článcích a jednotlivých tématech zajímá...
Ale tohle je stejně nekonečný začarovaný kruh... Rolling Eyes
Už jsem jen čekal, kdy to tu okomentuješ Meme! Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herly



Založen: 15. 09. 2008
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 22:23:48    Předmět: Odpovědět s citátem

nuž myslím že vytýkat gramatické chyby budete moci ještě mnohokrát. objevil jsem ted jeden blog kde je rozsáhlé množství informací o gamedesignu které si prostě musím přečíst..takže se chystám přeložit asi 20 článkůSmile nevim jak dlouho mi to potrva ale jak říkám možností budete mít ještě habadějVery Happy sledujte náš web brzo se tam objeví první lekce:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 22:30:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechceš dávat (aspoň kopie) na wiki, aby to tam nebylo takové opuštěné...smutné...? Smile
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 22:46:13    Předmět: Odpovědět s citátem

tak si spravim malicku reklamu. coskoro sem dam tiez odkaz na svoj clanok o OpenGL 4 ktory mam uz napisany len sa este doladuje a druhy sa tiez pise.
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 12. červen 2010, 23:10:21    Předmět: Odpovědět s citátem

nou: Už se těším. Možná ho pak přeložím do češtiny, Very Happy ale nic neslibuju (j/k, i když kdo ví Wink ).
Herly, Quiark: Nápad s wiki je velmi dobrý, bylo by díky tomu možné chyby přímo opravovat místo pouhého upozorňování na ně, které je méně praktické.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Herly



Založen: 15. 09. 2008
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: 13. červen 2010, 19:38:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Přeložil jsem další článek na téma iterace. Tentokrát s jeho vlasntím svolením je to článek od Adama Saltsmana. Přečíst si jej můžete zde

Budu rád, když se pod článkem otevře nějaka zajimava diskuze na téma, které Adam nakousl:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lushlife



Založen: 18. 10. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. září 2010, 12:36:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Herly, dík za překlad. Mě tvoje y/i nedělalo problém. Dokážu to přehlédnout. Článek má přes 3000 views Wink Jsem zvědavý, jak dlouho vydržíš překládat tu Ianovu školu designu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Design Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna