.[ ČeskéHry.cz ].
Magicalis Mundi

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mival



Založen: 28. 08. 2010
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 16:30:42    Předmět: Magicalis Mundi Odpovědět s citátem

Magicalis Mundi - Přeloženo z latiny: Kouzelny Svet. Hra je teprve v uplnem zacatku vyvoje a je v ni zatim jen jednoducha grafika, kterou delam ja. Ve hře se vžijete do role cizince, ktery se ale pozdeji stace občanem. Hra je tvořena ve Visual Basic a kresby v Gimp2. Pokud budete tak hodní, napište zde názory a také nápady co do hry přidat, ve hře nevidíte svou postavu a přecházíte z místa na místo kliknutím na obrázek(Poté se vám objeví jiné místo kam jste klikli). O tvorbě hry vás budu/eme informovat zde a pozdeji na stránkách hry, které budou vytvořeni až bude hra více propracovaná. Ve hře se budou plnit různé úkoly a bude v ní pozdeji možné vybrat si mezi Mágy a Bojovníky (Neboli, vyberete si magy a města budou vypadat jinak). Piste co by se vam ve hre libilo a co na ni říkáte.

Popřípadě piště na icq: 455248138
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mival



Založen: 28. 08. 2010
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 16:44:49    Předmět: Magicalis Mundi Odpovědět s citátem

Pokud pro me chcete udelat grafiku rad vas prijmu. Jelikoz bude hra zadarmo, penize za to nebudou, jen vas zapisu do tvurcu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 19:01:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mi to pripomina moje zaciatky, ale ja som mal lepsiu grafiku Very Happy
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mival



Založen: 28. 08. 2010
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 19:10:56    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
Trochu mi to pripomina moje zaciatky, ale ja som mal lepsiu grafiku Very Happy



To je lepsi grafika??? A hlavne nejsu grafik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 20:14:44    Předmět: Odpovědět s citátem

jj mozete si podat ruky Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
micky



Založen: 28. 02. 2008
Příspěvky: 348
Bydliště: Plzeň, Praha

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 21:04:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondy, tak takle uz jsem se dlouho dobře nepobavil. Smile Dobrá práce!
_________________
https://www.bluepulsar.cz/
https://twitter.com/11thDream_Game/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2010, 21:19:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Micky, diky, ta hra odstartovala a ukoncila moju karieru herneho vyvojara Smile

Aby som nebol len off-topic:

mival, nepremyslal si o vyuziti nejakeho enginu? Predsa len uz mas k dispozicii lepsie prostriedky ako som mal ja v roku 2004, vtedy som nemal ani net. Taky Wintermute Engine by tomu urcite dodal stavu Wink (neplatena reklama Smile)
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2010, 08:59:48    Předmět: Odpovědět s citátem

nejaky popis hry by nebyl? O co vlastne jde, jaky styl hry a tak, informace nahore uvedene jsou, no jak to rit, na hovno... Kam pride cizinec, proc tam pride, proc by se sakra mel chtit stat obcanem? Proc se budou menit mesta kdyz se prida k magum nebo jinejm smoulum? Pokud to je nejaka strategicka hra tak to chapu,a le tohle vypada spis jako jakasi hodne zjednodusena adventura a v ni to jaksi nema smysl. CO vubec bude hrac ve hre delat? Zminujes nejake ukoly coz je sice chvalihodne ale zatim to vubec ani z popisu nevypada jako hra, spis jako serie obrazku skrz ktere se budes moct proklikat...
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mival



Založen: 28. 08. 2010
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2010, 14:18:21    Předmět: MiVal Odpovědět s citátem

OGI napsal:
nejaky popis hry by nebyl? O co vlastne jde, jaky styl hry a tak, informace nahore uvedene jsou, no jak to rit, na hovno... Kam pride cizinec, proc tam pride, proc by se sakra mel chtit stat obcanem? Proc se budou menit mesta kdyz se prida k magum nebo jinejm smoulum? Pokud to je nejaka strategicka hra tak to chapu,a le tohle vypada spis jako jakasi hodne zjednodusena adventura a v ni to jaksi nema smysl. CO vubec bude hrac ve hre delat? Zminujes nejake ukoly coz je sice chvalihodne ale zatim to vubec ani z popisu nevypada jako hra, spis jako serie obrazku skrz ktere se budes moct proklikat...


Omlouvam se no..... ale je mi teprve 12. Tak proste asi nejsu tak inteligentni atd. jako vy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2010, 15:28:06    Předmět: Odpovědět s citátem

To neni o onteligenci, ve skole slohy a podobne veci nepisete? Je to o tom ze nez se necim zacnes presentovat, tak si to rozmyslis, nikdo nechce abys psal technicke dokumenty nebo PR blaboly. Ale staci trochu popis o co vlastne jde, tak aby to lide pochopili, bohate staci neco jako:
Jednoducha adventura videna z vlastniho pohledu, cele je to zjednodusene a funguje tak ze jednotlive obrazovky prochazite klikanim na casti obrazku. Ve hre budete plnit ruzne ukoly a postupovat pribehem, v prubehu hry budete mit moznost vybrat si povolani (mag/bojovnik). Grafika je jednoducha a rucne kreslena.

Takovyhle popis preci musi byt ve schopnostech kazdeho cloveka ktery chodi do 7me tridy. Jinak porad nechapu to s tema domama Wink
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
micky



Založen: 28. 02. 2008
Příspěvky: 348
Bydliště: Plzeň, Praha

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2010, 11:10:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně se nenech odradit. Neznamená, že když hru nedokončíš, že ti to nic nepřinese. Já jsem třeba napsal několik her pro DOS v době, kdy už lidé přecházeli z windows 98 na Xpéčka. Moje hry, zpravidla nedokončené, jsem pak ukázal kamarádům a rodině. Nestal jsem se slavným, neudělal jsem díru do světa, ale něco jsem si z toho odnesl. Smile Trochu zkušeností v programování, trochu o tom, jak vlastně dělat hry.

Ohledně té grafiky. Víš co, máš tam na jedné obrazovce kousek nakreslený, kousek namalovaný, kousek vybarvený, něco je možná prohnáno photoshopem. Zkus dělat v jednom stylu a toho se držet. Celá hra Crysis má realistickou grafiku, World of Warcraft celý vypadá jako omalovánky.

Toť asi vše, co bych ti k tomu řekl. Hodně zdaru!
_________________
https://www.bluepulsar.cz/
https://twitter.com/11thDream_Game/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juraj



Založen: 06. 12. 2007
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2010, 17:46:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, nenech se odradit, už jen to, že ve 12 letech něco programuješ je dobrá výhoda, která tě možná neudělá slavným, ale zkušenosti tě posunou podstatně dopředu před ostatnímy tvého věku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mival



Založen: 28. 08. 2010
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2010, 20:04:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenecham se odradit. A popis hry brzo bude. jen vyckejte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna