.[ ČeskéHry.cz ].
GOOD FOOD GAMES, pro-designove ideologicke hry

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 28. září 2007, 19:50:08    Předmět: GOOD FOOD GAMES, pro-designove ideologicke hry Odpovědět s citátem

nazdar ja jsem umelec, to asi csichni vite....ae jsem tak trochu i designer, aspon podle studia, venuji se stolnimu designu, hrnky talire atd. s klukama este pri studiu jsme zalozili projekt zvany good food, jsem jeho jeden z nejdulezitejsich clenu, posledni dobou se venuji i presentaci thoto projektu, a na minulou vystavu jsem delal video prjekci a presentacni interaktivni cd, vse pres gamemaker. Toto cd obsahovalo 2 nedodelane hry. a nyni jsem hry dodelal a pridal dalsi dva, a nybi tez mate moznost tyto hry stahnout!!!

STAHNOUT ZDE







Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rexistens



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: kousek od Zlina a nekdy Brno

PříspěvekZaslal: 29. září 2007, 19:08:11    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je ta 2Wink to jsem hral docela dlouho;)
_________________
Osobní stránky a portfolio
Stránky BlueA www.bluea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 29. září 2007, 22:05:48    Předmět: Odpovědět s citátem

to je zvlastni jsi druhy s timto nazorem... ale me se od jaksi zdalo ze je nejslabsi proto jsem ho dal jako druhy i kdyz jsem ho udelal jako prvni.

Ja si myslim ze ten posledni ten treti je nejgenialnejsi, krasna kombinace akce logiky a strategie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna