.[ ČeskéHry.cz ].
Klášter na kraji lesa

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dogtown



Založen: 03. 11. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 24. červen 2011, 20:35:53    Předmět: Klášter na kraji lesa Odpovědět s citátem

Tak po dvou letech vývoje spatřila světlo světa adventura Klášter na kraji lesa.

Klášter na kraji lesa je klasická 2D Point&Click adventura z pohledu třetí osoby. Vypráví o mladíkovi jménem Jeník, který pokaždé svoji výplatu propíjí v hospůdce v jeho rodné vesnici Hnojníku. Jeden večer se mu zjeví anděl, který mu prozradí, že svůj život by mohl změnit ve vesničce jménem Růženec. Ráno se vzbudí na nádraží a jeho cesta za očištěním může začít. Na této cestě potká spoustu postav, které mu nejdříve pomůžou se stát mnichem kláštera na kraji lesa, ale nakonec příběh nabere nečekané obrátky, které ho zavedou úplně jinam. Však sami uvidíte. Hra je naprogramovaná ve Wintermute enginu )a dabing zajistila skupina Perla Group

Stahovat můžete zde http://www.knkl.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jackm



Založen: 22. 08. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Sever

PříspěvekZaslal: 4. červenec 2011, 12:37:06    Předmět: odpověď pro Klášter na kraji lesa Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně. Dabing je super. Nejdříve je grafika taková rozmazaná nic moc, ale na nadráží je moc pěkná. Bohužel, hru hrát nebudu, vadí mi, že šel zvuk anděla i Jeníka o dost dříve, takže jsem podle otevírání pusy anděla nebo Jeníka nepoznal, kdo mluví. Jestli víš jak to mám opravit, tak budu rád, chtěl bych si to zahrát. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dogtown



Založen: 03. 11. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 4. červenec 2011, 12:57:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Je zvláštní, že jsi první kdo si na to stěžuje Smile I já jsem to pak hrál co to vyšlo a žádné posuny ve videu nejsou. Ale to je jen ve videu, tak jestli překousneš těch 5 minut videa, tak si to můžeš zahrát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jackm



Založen: 22. 08. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Sever

PříspěvekZaslal: 4. červenec 2011, 13:25:18    Předmět: odpověď Kláštěr Odpovědět s citátem

Ok, já myslel, že o něco příjdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna