.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2011
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2011, 17:38:28    Předmět: GDS 2011 Odpovědět s citátem

Letošní 9. ročník herně vývojářské konference GDS se uskuteční o víkendu 18.-20. listopadu 2011. Hlavní jádro programu bude probíhat v sobotu v moderních a reprezentativních prostorách Národní technické knihovny v Praze. Okolní dny jsou vyhrazeny na menší doprovodné akce a workshopy.

Program a podrobný časový harmonogram včetně dalších informací k celé akci veřejně oznámíme s dostatečným předstihem začátkem listopadu, v současné době stále probíhají jednání se sponzory, partnerskými organizacemi a samotnými přednášejícími a vedoucími workshopů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sysel



Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2011, 17:46:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Oficiální FB událost:
http://www.facebook.com/event.php?eid=138005106299627

Pokud máte účet na Facebooku, budeme rádi, když zakliknete účast a rozešlete událost těm z vašich kontaktů, kteří by mohli mít zájem. Díky!

Program letošního ročníku:
Do konce října je možné se spolupodílet na dotváření programu a celkového obsahu.

Pokud máte nějaký zajímavý nápad na přednášku, prezentaci, workshop či podnět na vhodné doplnění programu nebo akce jako takové, neváhejte se nám ozvat na mail: gds@ceske-hry.cz
_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
eX1



Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 132
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2011, 18:31:17    Předmět: Odpovědět s citátem

nemálo se těším a pak až bude víc info + program zveřejněn, napíšeu novinku na jeden web Smile
_________________
Žiju pro grafiku a animace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sysel



Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2011, 11:56:47    Předmět: Soutěž o prezentaci na GDS, vstupenky a knihu Game Industry Odpovědět s citátem

Soutěž o prezentaci na GDS, vstupenky a knihu Game Industry

Link: http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=2953
_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sysel



Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2011, 14:07:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzen zahraniční host Dan Wentz (Descent, Freespace, Red Faction)!

LINK: http://www.danwentz.com/bio.html

Kompletní program a nový web spustíme v pondělí 7.11. zároveň s registracemi.
_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2011, 18:47:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Spustili jsme novy web pro letosni GDS. Soucasti uz je kompletni program. Stejne jako registrace.

Pokud tedy mate zajem se letosniho GDS ucastnit, tak se nevahejte zaregistrovat:

http://gds2011.ceske-hry.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2011, 19:17:19    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2011, 11:34:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Registroval jsem se, přišel mi email o tom co mám jak zaplatit, zaplatil jsem, ale nepřišla mi už žádná zpráva o úspěšném zaplacení. Je to takhle v pořádku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2011, 13:38:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games napsal:
Registroval jsem se, přišel mi email o tom co mám jak zaplatit, zaplatil jsem, ale nepřišla mi už žádná zpráva o úspěšném zaplacení. Je to takhle v pořádku?


pripsani platby samozrejme chvili trva (az 2 dny) ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2011, 16:10:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby to byly dva dny, nepíšu sem. Ikdyž on se asi nepočítá den, kdy se to odesílá, když je to už ve večerních hodinách. Což? Smile Hm, tak to je asi v pohodě.

Jinak, je to moc pěkný. Moc se těším. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2011, 17:36:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze nekolik veci:
- platba je snad nove uzakoneno, ze musi byt do 24 hodin provedena (ale tyka se to snad jen pracovnich dnu) - proste v pracovni dny je to nyni do druheho dne. pokud jde o mezibankovni prevod
- v ramci banky je to do par hodin - takze pokud posilate ze sporky, tak to mame za chvili

Tolik k platebnim prevodum Smile

Ted k platbam za GDS. Uz mame zaregistrovano nekolik plateb. Jeste jsme ale neposilali info mail, ze nam platba prisla. Za to se omlouvam. Behem dneska nebo zitrka posleme info mail, ze nam platba prisla, pokud nam od vas prisla. Takze zadny stres. Proces trosku trva, nejde to moc zautomatizovat, jde to pres vic lidi, tak se za prodlevy omlouvam. Kdyby ale cokoli bylo s vasi registraci/platbou v neporadku, tak se ozveme. Jako uz se to v par pripadech delo.

Samozrejme pokud z vasi strany se vam neco nezda, tak staci na ten mail, ze ktereho prislo info o registraci (gds2011@ceske-hry.cz) odepsat a budu se tomu ihned venovat.

Snad je vse vysvetleno. Na GDS zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2011, 09:59:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak se vam letosni GDS libilo? Nejake napady, postrehy, pripominky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2011, 13:26:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
Tak jak se vam letosni GDS libilo? Nejake napady, postrehy, pripominky?


Úroveň GDS jde stále nahoru. Já byl naprosto spokojený, jediné, co podle mne by bylo dobré zlepšit, aby předváděné projekty byly v jedné místnosti, nebo na jedné chodbě. Jak bylo něco za sálem (Android, Kinect) a něco před, působilo to trochu roztroušeně. Ale jinak opravdu dobrá práce, klobouk dolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Manox



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2011, 13:52:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky nadmíru spokojen a překonalo to mé očekávání. Je vidět, že se GDS posouvá více a více k profesionálům ale to vůbec nevadí, právě naopak. Mám taky jednu drobnost a to do tvorby programu. Pokud je nějaké téma příliš obecné a ještě ho prezentuje do jisté míry "celebrita", nemá smysl dělat druhou přednášku. Při přednášce nejmenovaného Dana Vávry jsme byli ve workshopové místnosti krom přednášejícícho jen 3 lidé. Přitom přednáška Intermédia byla velice zajímavá, pro mne jedna z nejlepších, jen měla smůlu na konkurenční přednášku. Osobně bych šel taky na Dana Vávru, ale bylo mi ilíto toho přednášejícícho. Nicméně byl jsem překvapen, byla to poutavá přednáška. No a jsem jeden ze 3 návštevníků kdo neviděli Dana Vávru přednášet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2011, 14:19:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedna poznámka - možná bych se do budoucna zaměřil i na grafiky, protože program pro ně nebyl nijak bohatý a třeba naší hlavní grafičku jsme ani nedokázali přesvědčit, aby se zúčastnila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna