.[ ČeskéHry.cz ].
Programator pre MALY, letny projekt [zadarmo]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Prodám / Nabízím
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 14. květen 2012, 16:38:42    Předmět: Programator pre MALY, letny projekt [zadarmo] Odpovědět s citátem

Mas konkretny napad na hru, ale nema ti ho kto implementovat? Ja nemam, ale mozno prave s tvojim pomozem!

Here's the deal. Uz dlhsie citim potrebu mat v portfoliu dokoncenu hru. Originalitou ani extremnou kreativitou netrpim, neviem nic pekne sam vymysliet. Z fazy vyvoja vlastneho enginu za kazdu cenu som uz davno vyrastol Smile Ty potrebujes moju pomoc a ja tvoju.

Co ti dam ja?
* 2 rocne intenzivne pracovne skusenosti s C++, DirectX 11 a HLSL 5, dalej OpenGL, GLSL, OpenCL, Qt, ...
* Mam niekolko vlastnych polo-dokoncenych 3D hier (Delphi + OpenGL, Python + OpenGL + ODE, ...) a pokusov (XNA/C#, ...)
* Som velmi flexibilny co sa tyka pouzitych technologii (enginy, programovacie jazyky, ...)
* 3D grafikou a programovanim sa viac ci menej uspesne zaoberam skoro 10 rokov, mam rozlicne skusenosti s Maya, Photoshop a tonou dalsich softov.

Co das ty mne?
* Gamedesign - do toho budem zrejme kecat, ale nevymyslim to sam. Musi sa mi to pozdavat!
* Peknu GRAFIKU - sam nevymodelujem nic estetickejsie nez box s texturou Smile
* Zvuk (?) - sice mam dvorneho hudobnika, ale nemam projekt...
* Schopnost efektivne komunikovat a drzat dohodnute slovo
* Prosim, ozyvajte sa len ak ovladate svoj rodny jazyk v pisomnej forme a dokazete pisat aspon s minimalnou interpunkciou... mam len jedny nervy!

Co to ma byt za hru?
* Moze to byt re-make existucej hry. Preco nie? Ide o dokoncenie!
* Moze to byt aj uplne novy koncept.
* Nemusi to byt 3D, ale moze. Je mi takmer jedno, aky zaner.
* Moze tam byt fyzika, multiplayer, ... ale i nemusi. Zalezi na navrhu!
* Hlavne MALY a dokoncitelny projekt!
* Napriklad do nejakej (rychlo?) sutaze?

Co z toho budem/budes mat?
* Naucim sa niektory z enginov a dalsich technologii
* Budem moct tvrdit, ze som dokoncil hru
* Budem zrejme uplne unaveny, vystaveny a zniceny Very Happy

Mam full-time job (C++/DirectX 11/Maya API), tomuto budem schopny venovat par hodin po veceroch a vikendoch. Nachadzam sa v Prahe, ale to je skoro irrelevantne. Nechcem nic obrovske! Chcem malicky koncept, ktory sa dotiahne do pekneho konca. Celkovu narocnost si naivne predstavujem tak na 1 cloveko-mesiac prace, od vyberu technologie a doladovanie konceptu az po release. Netrvam na vobec nijakych design-dokumentoch a inych veciach, ktore spomaluju pracu na takto malom projekte. Neslubujem nijaku dalsiu spolupracu, ani ju nevylucujem Smile

Tato hra bude zadarmo (vkladom bude len nas cas).

WTF?
Tak este raz: Ty dodas koncept a grafiku a ja to naprogramujem. Spolupracu cez net som uz v minulosti skusil, ale nedoslo k nijakemu uspechu. Este stale som ale ochotny to skusit. Furt dufam, ze najdem seriozneho umelca v Cesko-Slovensku. Ak nie, vratim sa na globalne fora.

Kontakt
Kontaktuj ma prostrednictvom tohto fora, jabberu/xmpp pcmaster@jabbim.sk ci e-mailu pcmaster -a-t- koinbahd !d-o-t! com. A mozeme diskutovat.
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 21. květen 2012, 11:50:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za kopec odpovedi ludia, pockajte prosim vsetci, kym vam po jednom odpoviem, napisali ste mnohi Very Happy
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Prodám / Nabízím Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna