.[ ČeskéHry.cz ].
SDL_mixer :: distribuce dll :: vlastní komprese
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hudba / Zvuk
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 8. září 2012, 22:42:53    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR napsal:
A ked uz reimplementujes OggVorbis, to ti akoze nevadi, ze kod hry/enginu nekompilujes (predpokladam, ze pouzivas zverstva typu gcc a spol.) vlastnym kompilatorom napisanym od nuly ?!?

Asi jsem to špatně napsal, neimplementoval jsem to vše od nuly, použil jsem hotové knihovny, i když je pravda, že jsem asi tak hodinu uvažoval o vlastní implementaci, protože jsem našel vážně skvělé zdrojáky pro dekodér (v Javě), ale nakonec jsem si říkal, že mi to zabere zbytečně moc času, tak jsem prostě stáhnul SDK z xiph.org, zjistil jsem jak to streamovat z paměti, zabralo mi to celkově tak 2 hodinky...

Proč ten negativismus? Confused
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 8. září 2012, 22:46:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to pochopil správně Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 8. září 2012, 23:11:12    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:

Asi jsem to špatně napsal, neimplementoval jsem to vše od nuly, použil jsem hotové knihovny, i když je pravda, že jsem asi tak hodinu uvažoval o vlastní implementaci, protože jsem našel vážně skvělé zdrojáky pro dekodér (v Javě), ale nakonec jsem si říkal, že mi to zabere zbytečně moc času, tak jsem prostě stáhnul SDK z xiph.org, zjistil jsem jak to streamovat z paměti, zabralo mi to celkově tak 2 hodinky...

Proč ten negativismus? Confused
No, pisal si ze si implementoval OggVorbis a par postov dozadu si riesil vlastne kompresne formaty, takze som to skutocne nemohol precitat inak, nez ze sa zase pares s nejakymi ultra-low-level (a to aj na engine kodera - audio kniznice fakt pouziva asi skoro kazdy) vecami.

Pokial si ale len importol kniznicu, tak to je potom ine kafe a som rad, ze som to pochopil blbo a neoddzubal si 2 tyzdne vlastnym dekoderom Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hudba / Zvuk Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna