.[ ČeskéHry.cz ].
Čas zlatých klasů

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Druid



Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 11:44:00    Předmět: Čas zlatých klasů Odpovědět s citátem

V příběhu který se vám chystám vyprávět nečekejte hektolitry krve. Nečekejte ani statečné hrdiny bojující za ochranu své vlasti, či samotné planety země. Je to jen příběh o jednom letním zážitku který může zažít i kdokoliv z nás. Příběh z doby kdy se širé lány polí promění ve zlaté moře. Příběh o časech, o kterých budete jednou nostalgicky vyprávět svým vnoučatům.

--- O hře ---

Čas zlatých klasů je minihra vytvořená za pár neděl pro letní soutěž serveru velkej chytrák. Obsadila pěkné třetí místo. Co se žánru týče, je to adventurka kombinovaná se skákačkou a mírně logickými prvky. Příběh pojednává o bezejmeném klukovi který se rozhodne vrátit na místa kde zažil ty nejkrásnější (či nejízajmavější momenty života. Hra nabízí dva různé konce.

Hra je to opravdu krátká... A ještě obsahuje spoustu bugů na jejichž opravě se začne pracovat hned jak se dokončí překlad textů do EN a korektura textů českých.

--- Několik obrázků ---

http://img.vchsoutez.eu/503f85cf87a62.png

http://img.vchsoutez.eu/4ff5ab042a311.png

http://img.vchsoutez.eu/5001986374a18.png

Budu velice rád za veškeré vaše názory, připomínky a hnidopišství. Protože jen tak se můžu posunout o kousek dál Smile

Link na stažení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 12:17:24    Předmět: Re: Čas zlatých klasů Odpovědět s citátem

Stahl jsem a vypada dobře intuitivně... to s tim kombajnem je dobre Smile)
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 12:27:54    Předmět: Odpovědět s citátem

To je nějaká blbost, na poli je obilí a já to mam "zorat kombajnem" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 12:37:19    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
To je nějaká blbost, na poli je obilí a já to mam "zorat kombajnem" ?


jasný, avšak je to jen jedna drobná chyba co se dá opravit Smile Jinak je fajn že se noví vývojáři pouští do projektů a není to jen na velkých studiích. Takoví lidé jsou zapotřebí aby je to bavilo Smile
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Druid



Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 12:48:57    Předmět: Re Odpovědět s citátem

Díky všem za zahrání Very Happy Nicméně, mě zajímá spíše technická stránka věci. Co by jste změníli, co je kde špatně a pod. Přeci jen, komunita českých her je plná dobrých vývojářů a proto by mě zajímalo co by udělali lépe/jinak ti profesionálové.

Kombajn beru na vědomí a odsunuji do pozadí prozatím Very Happy Ano, je to chyba, ale u her.... třeba se spidermanem se taky nikdo nediví jakto, že mu z rukou lezou pavučiny. Takže záleží hodně na úhlu pohledu. Ale jak jsem psal, beru na vědomí. Feedback jakýhokoliv typu je pro mě momentálně to nejdůležitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crypton



Založen: 14. 05. 2009
Příspěvky: 306
Bydliště: The Void

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 13:39:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Hra se mi líbila. Možná bych to trochu více ozvučil, na začátku je to úplně němé a když vejde na tu polní cestu, tak najednou hudba. To pole bych určitě udělal o něco menší, hlavně v šířce, tak aby na obrazovce šlo vidět celé pole anebo alespoň většina.

Při zmáčknutí klávesy ESC se nic neděje, musel jsem ukončil pomocí ALT + F4. Předpokládám, že uložit hru taky nejde? Wink Nevím jak ta hra je dlouhá, ale možná by se to tam hodilo přidat. Toť asi vše k feedbacku.
_________________


Naposledy upravil Crypton dne 9. září 2012, 14:46:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 14:35:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Dohrál jsem to do konce, celkem dobrý...no až na ten kombajn Very Happy (napiš, že pole musíš sklidit nebo vymlátit, rozhodně ne zorat). Trošku mě přišlo zvláštní, že mám chránit úrodu, i když jsem ji už sklidil (ale asi ne celou, jak se zdá). Jinak chybky, kterých jsem si všim, už tu někdo popsal, snad jen, že mi ta holčina připadá moc vysoká.
_________________
Programovat pod Windows je jako hrát hry na Macu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Druid



Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 9. září 2012, 20:19:35    Předmět: Re: Všichni Odpovědět s citátem

Tak, co se ozvučení týče, už se na něm dělá. Bude pár novejch songů a zvuky taky vylepším. Texty u kombajnu určitě opravím, je to blbůstka ale aby se neřeklo že nereaguju na feedback Very Happy

A co se vejšky týče... Když ji miluješ, není co řešit! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 11. září 2012, 09:16:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrej styl Smile Líbí se mi některé drobné animace, třeba autobus na začátku, chůze panáčka (i když chůze princezny do města už je horší).

Ten kombajn mě taky zaskočil Smile
Pak jsem si všiml pár grammar-nazi problémů:
Třeba zase potkám
Na zdi vysí

Když jdu za babičkou směrem doprava, ošklivě panáček skáče. Stejně tak když mám jít na autobus a místo toho jdu doprava, vyjdu ven z obrazovky a nikomu to nevadí Smile Ještě bych trochu zapracoval na příběhu Smile
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna