.[ ČeskéHry.cz ].
Hudba do hry Bubble Domination 2 [neplacené]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hudba / Zvuk
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasHr



Založen: 01. 10. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 23. říjen 2012, 23:06:50    Předmět: Hudba do hry Bubble Domination 2 [neplacené] Odpovědět s citátem

Ahoj,

právě dokončuji portaci své starší flash hry Bubble Domination 2 na Android. Hudba, kterou jsem původně použil byla hodně krátká, proto bych rád měl jinou. Hra bude free, takže nemůžu nabídnout žádné peníze. Místo toho umístím do hry vaše jméno/logo/odkaz na blog/stránku s tvorbou apod. Takže namísto peněz nabízím propagaci.

Požadavkem je délka hudby cca 2min+, tématicky se hodící ke hře.

Pokud máte někdo zájem/dotazy, kontaktujte mne na info (zavinac) aimia.cz
_________________
www.aimia.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Aroidzap



Založen: 14. 11. 2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2012, 12:40:58    Předmět: Odpovědět s citátem

chytlavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2012, 21:15:04    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja som vobec nepochopil ze co mam robit Sad

Ale skus pouvazovat o zmene fontu, dost blbo sa to cita.
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
manutara



Založen: 02. 01. 2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Kosice SVK

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2012, 11:13:07    Předmět: hra Odpovědět s citátem

zdravim,

je to super hra, hehe, ked mas chvilu volno Wink este sa zbavit toho flash,
prepisat do OpenGL aby to bezalo ako samostatna malicka aplikacia a
potom uz len zberat miliony Wink aston martin DB9 je nielen pre bonda, ale
aj pre tvorcov hier pokial viem LOL

zatim...
_________________
hadam to OpenGL este par rokov prezije
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2012, 11:59:47    Předmět: Re: Hudba do hry Bubble Domination 2 [neplacené] Odpovědět s citátem

Hudbu sice nedělám ale ta hra je naprostá bomba!
Geniální nápad, smekám. Vidět něco zábavného a originálního se jen tak nevidí, myslím, že to má obrovský potenciál.
PS Hned na první spuštění jsem dal 21 levelů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2012, 15:03:25    Předmět: Odpovědět s citátem

mar: Geniální nápad to je určitě, teda u toho, kdo ho první vymyslel Wink. S tou originalitou tě tak možná opraví sám autor hry (despo mi ukazoval třeba http://www.ign.com/games/mushroom-wars/ps3-14354310). Ale nic proti klonům, hlavně pokud se to dobře hraje, a pokud by se přitlačilo i na zpracování, proč to nezkusit i prodávat?


[OT]
manutara: V našich prodejních statistikách máme motivační graf s Porsche Cayenne, nekecám, zrovna o víkendu jsem ho přidával Wink (červená oblast vyznačuje, kolik se musí ještě prodat. Jinak modré jsou prodeje iOS, zelené Android, zatím jen v desítkách kusů... tímhle tempem pak bude Cayenne veterán a bude potřeba si ještě připlatit Very Happy Achilles a želva hadr...)



[/OT]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
manutara



Založen: 02. 01. 2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Kosice SVK

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2012, 15:13:43    Předmět: porsche Odpovědět s citátem

pre ``mem''

motivacia musi byt, to sa potom tymu lahsie vysvetluje preco to vsetko
vlastne robite hehe. inak som to na prvykrat celkom nepochopil, lebo
cervene kominy na hornom grafe su mensie ako modro-zelene tak som
si myslel, ze aspon manager projektu ma to porsche do vianoc Wink potom
som si, ale vsimol ten obrazok nejak docervena tak asi ani ten manager
LOL pokial tomu dobre rozumiem Wink

ale netreba sa vzdavat, porsche byt hned nemusi, ale podla mna by sa
uz mohlo objavit ``nove'' id Software Wink

P.S. rovio neratam to je len marketing LOL (aj ked tie posrchatka asi maju)
_________________
hadam to OpenGL este par rokov prezije
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2012, 17:00:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo oranžové sloupečky ignoruj, to jsou transakce hlavně z Androidu, které sice Google avizuje v Checkout jako prodej, ale následně jsou zrušené. Nejčastější příčina je, že se nepovedlo strhnout peníze z karty uživatele. Občas vídáme ve statistikách, že to někdo zkouší i 3x po sobě, než se mu to třeba na 4. pokus povede Wink. A některá zrušení jsou taky od hráčů, kteří využívají limit 15 minut na vyzkoušení aplikace. Protože nabízíme jen placené verze, tak je to pro ně jediná možnost zkusit, jak jim to na jejich zařízení jede a jestli je to bude bavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasHr



Založen: 01. 10. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2012, 12:29:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díky všem za ohlasy. Sice se zatím žádný hudebník neozval, ale co už Smile
Musím potvrdit že opravdu nejde o originál. Hrál jsem podobnou hru a zalíbila se mi, tak jsem udělal podobnou. Je to už nějaká doba, tak mezitím určitě vzniklo spousta dalších klonů. Bubliny jsem použil protože jsem grafiku dělal sám a na víc jsem se nezmoh Smile Hra by chtěla určitě spoustu vylepšení, proto ji chci dát jako free(druhým důvodem je nechuť stát se plátcem DPH).
_________________
www.aimia.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
manutara



Založen: 02. 01. 2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Kosice SVK

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2012, 14:16:09    Předmět: platca dph Odpovědět s citátem

citace:
druhým důvodem je nechuť stát se plátcem DPH


tak to uz hej, neviem ako v cechach, ale u nas plati

citace:
...ako platca DPH vtedy, ak za najviac 12 predchádzajúcich po sebe
nasledujúcich kalendárnych mesiacov dosiahne obrat 49 790 EUR


alebo mi nieco nedoslo?? Smile
_________________
hadam to OpenGL este par rokov prezije
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2012, 20:28:59    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasHr: tak zainvestuj 200 do nějaké originální hudby z audiojungle apod. Wink

manutara: TomasHr asi naráží na to, že plátcem DPH se musíš stát i ve chvíli, kdy poskytuješ službu do jiné země EU a platí ti někdo, kdo je sám povinen přiznat a zaplatit DPH. Mediálně známým případem je reklamní systém Google AdSense. Jakmile začala lidi vyplácet irská pobočka Googlu (tj. v EU místo USA), museli si DPH zaregistrovat, viz http://jakpodnikat.cz/adsense-dph.php.

Ale to jen proto, že v AdSense člověk poskytuje službu samotnému Googlu Ireland a ten je současně plátcem DPH! Případ prodeje her přes Play/App Store by ale měl být něco jiného, protože ty neposkytuješ Googlu/Applu službu, ale pouze za provizi využíváš jejich prodejní kanál, prodáváš koncovým spotřebitelům (ti většinou plátci DPH nejsou, a i pokud jsou to živnostníci nebo firmy, asi těžko si dají tvé hry do nákladů Smile U apek už to může být jiné, netuším).

Tak pak už řešíš opravdu jen ten limit, což je v ČR v současnosti myslím příjem 1 milionu za rok.

Třetí možností je zaregistrovat se k DPH dobrovolně (resp. FÚ o to požádat a měl by automaticky vyhovět), ale to pro většinu normálních živnostníků přináší spíš jen otravné vykazování (v ideálním případě jednou za 3 měsíce výkaz DPH). Každopádně pokud bys byl z jakéhokoliv důvodu k DPH zaregistrovaný, tak z prodeje těch her už musíš DPH odvádět, tj. ideálně jim tu DPH ve storech nastavit. A rozhodně to nesmíš udělat naopak, u her nastavit DPH a pak ho neodvádět, to by bylo krácení daní Wink

P.S.: Dívám se do smlouvy s Googlem ohledně Play Store, a pro příjem a zprostředkování plateb je tam firma Google Payment Limited se sídlem v Londýně. Takže je to taky v EU, nicméně měla by platit ta informace o tom, že neposkytuješ službu (narozdíl od AdSense, kdy jim na svých stránkách dovoluješ zobrazovat jejich reklamy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasHr



Založen: 01. 10. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2012, 21:31:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: To mě nanapadlo že prodej aplikací je něco jiného. Zajímalo by mě kde by se to dalo zjistit, jak to opravdu je.
_________________
www.aimia.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
manutara



Založen: 02. 01. 2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Kosice SVK

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2012, 07:16:45    Předmět: dph Odpovědět s citátem

pre ``mem''

vdaka za info

sa nejako vyznas Wink ked zalozim nove ``id'' Software (to kvoli tej DB9) tak
mas u mna miesto iste Wink plat ti dam aky budes chciet...


zatim...
_________________
hadam to OpenGL este par rokov prezije
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2012, 11:30:14    Předmět: Odpovědět s citátem

No jen co jsem vyčetl z diskuzí a (snad správně) ze zákonů, kde je teda těch podmínek pro povinnost k DPH ještě mnohem víc. Ideálně by to měl potvrdit nějaký účetní, který do registrace DPH dělá, ale osobně nám zatím takováhle informace stačí, a až se začnou prachy sypat ve velkém, zaplatíme si konzultaci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2012, 14:32:37    Předmět: Re: dph Odpovědět s citátem

manutara napsal:
pre ``mem''

vdaka za info

sa nejako vyznas Wink ked zalozim nove ``id'' Software (to kvoli tej DB9) tak
mas u mna miesto iste Wink plat ti dam aky budes chciet...


Předem tě varuju, že Mem bude chtít hodně peněz, jelikož už má tolik děcek, kolik ani nedokážeš spočítat na prstech nohy velblouda. Wink
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hudba / Zvuk Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna