.[ ČeskéHry.cz ].
Olomouc. Why not?!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 15. září 2013, 08:34:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych mohl vzit, ale sem desne linej. Kazdopadne verim, ze Mem nam to jiste vsechno natoci, sestriha a opublikuje. On je takovej zapalenej Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. září 2013, 16:42:40    Předmět: Odpovědět s citátem

S kamerou samozřejmě počítám, i s kýblem, doufám, že se někomu zadaří se kvalitně zeblít, abychom vydali virální video Wink

Jinak by nebylo od věci vyměnit si na sebe kontakty:
řezňa (který by nám měl otevřít Wink) - 604 949 486
mem (kamera a odvoz) - 776 658 179
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. září 2013, 18:34:18    Předmět: Odpovědět s citátem

dlaha (+420605104022 || +420724207852)
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frooxius



Založen: 27. 04. 2011
Příspěvky: 73
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: 15. září 2013, 19:30:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: Super, já taky rád dokumentuji takové věci, ale nechci tahat příliš mnoho věcí (navíc asi budu obsluhovat ten Rift a tak). Kbelík doufám že nebude potřeba Shocked

Moje číslo je: 604 657 171 (pro spamboty: ignorujte to, je to jen náhodná kongregace nesouvisejících čísel Very Happy)

Jinak, jsou nějaké požadavky na konkrétní Oculus dema/hry, která mám připravit? Beru jich dost na vyzkoušení (mám svůj archív), ale samozřejmě nemám všechny, takže pokud má někdo nějaké vyhlídnutné, tak dejte vědět a já jej stáhnu, pokud ho nemám. :3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 09:44:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Sraz se myslím vydařil Smile, video hodím o něco později.

Osobně se mi Oculus fakt líbí, ten dojem z prostoru a měřítko, kdy má hora v Minecraftu fakt 100 metrů na výšku, je prostě dechberoucí. Nějaké "3D" monitory nemají šanci s tímhle aspektem soupeřit.

Stejně tak to vcítění se do prostředí otáčením hlavy (bez pozorovatelného lagu). Na tom demu horské dráhy to bylo poznat nejvíc, kdy jsme každý v zatáčkách automaticky očekávali odstředivou sílu, a ta tomu chyběla. Frooxi, pořiď prosím tě ještě tohle http://youtu.be/5k2mElb-OvY Smile. (Jen by se asi muselo zasáhnout do SW, aby akcelerometr+gyroskop+magnetometr ignorovaly (kompenzovaly) pohyb sedacky a nebraly to za otáčení hlavy).

Já každopádně finální verzi kupuju, i nad tím development kitem trochu uvažuju... Wink


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 10:30:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, bylo to povedené Smile Příště ale všichni povinně do hospody Very Happy
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 12:24:55    Předmět: Odpovědět s citátem

A video (nakonec jsem se s tím nestříhal, tak je to trochu delší Wink):

http://youtu.be/eB1Z6tLvDpc

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 13:59:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkná koláž Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 16:38:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Že, potřeboval jsem thumb pro YT video, tak jsem tomu tu hodinku obětoval Very Happy

Frooxius: Je už pro Oculus i nějaký obsah "pro dospělé"? Smile Dají se pouštět běžné 3D filmy, případně nějaké hry s těmito možnostmi (sex avataři v Second Life, 3D Sex Villa)? Tohle bude podle mě další zásadní vlastnost, která to může prosadit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 17:22:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco už jsem objevil Smile ("scar in the shape of a V" Very Happy) http://www.cinemablend.com/games/Photorealistic-Unity-Engine-Tech-Demo-Gets-Oculus-Rift-Razer-Hydra-Support-NSFW-58917.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 20:38:15    Předmět: Odpovědět s citátem

j to je ten typek co sa mu strasne pacia cernosi Smile, to bolo pred tyzdnom na sectore Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frooxius



Založen: 27. 04. 2011
Příspěvky: 73
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: 17. září 2013, 21:46:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: Díky za video a fotky Smile 3D videa přehrávat jdou, Stereoscopic Player má už delší dobu podporu Oculus Riftu, existuje i aplikace, která v podstatě renderuje 3D model kina, kde se promítá 2D nebo 3D film. V podstatě taková simulace kina :3

EDIT: Můžu to video hodit na oficiální fórum vývojářů Oculusu? (nebo to tam chceš dát sám?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 18. září 2013, 07:54:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Despo: Aha, já viděl v komentářích, že to mělo nějaké homofobní reakce, a nevěděl jsem o co jde Smile
Frooxius: Dík za info, takže tímpádem to má jasnou budoucnost Smile. Jasně klidně to tam hoď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna