.[ ČeskéHry.cz ].
Mé piškvorky

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Java / J2ME
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnn195



Založen: 13. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2013, 18:25:11    Předmět: Mé piškvorky Odpovědět s citátem

Zdravím,
poslední dobou jsem hlavně do školy pracoval na piškvorkách. Poslední dobou jsem je trochu vylepšoval, tak jsem se rozhodl je dát sem. Kdyby k nim měl někdo nějakou připomínku, nebo kritiku tak budu rád :)

Nějaké krátko info o mých piškvorkách: Piškvorky obsahují celkem 8 různých druhů piškvorek. Obsahují hru pro dva hráče i pro jednoho proti AI, která je ve třech obtížnostech. První dvě obtížnosti jsou mého originálního algoritmu, na těžší obtížnost jsem využil základu algoritmu Minimax. Piškvorky také obsahují automatické ukládání nastavení. A ještě počítají počet výher.

Jak jsem psal za jakékoliv zhodnocení mého programu budu rád.

Odkaz ke stažení

Jinak dělal jsem to v netbeans, takže kdyby byl zájem můžu sem dát na stažení pak celý projekt.


Naposledy upravil Johnn195 dne 15. říjen 2013, 15:43:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2013, 19:48:23    Předmět: Re: Mé piškvorky Odpovědět s citátem

Čau, je to pěkné, na hard jsem jednou vyhrál a jednou prohrál, takže porazit jde.
Jedinou připomínku mám k symbolům, nebyly by (jako default nebo aspoň jako jedna z možností) křížky a kolečka místo motýlů a hvězdiček? Bylo by to přehlednější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnn195



Založen: 13. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2013, 20:09:16    Předmět: Re: Mé piškvorky Odpovědět s citátem

Díky za zhodnocení. Pravda hard není neporazitelný, ale porazit ho dá už většině hráčům zabrat.
Původně v rané verzi jsem měl křížky a kolečka, ale protože piškvorky nejsou moc, že by si je člověk mohl přizpůsobit, tak jsem se aspoň nějak snažil odlišit od standardu. Ale kdyby tedy ten zájem byl tak to mohu předělat i do klasického vzhledu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 14. říjen 2013, 09:32:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou verzi javy to chce? Vypsalo mi to exception



Jinak těch 8 různých druhů piškvorek je co, implementuješ i BrutŠkvorky? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Johnn195



Založen: 13. 10. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 14. říjen 2013, 15:07:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělal jsem to pod openJDK1.7 Ale jde to samozřejmě i pod oracle javou 7
Těch 8 druhů je jen na výběr v nastavení. Moje piškvorky právě že neobsahují klasické křížky a kolečka, tak je více možností na výběr co vykreslovat :)
Jinak jsou to piškvorky podle klasického stylu. Hrací pole 15x15 a vyhrává první s pěti v řadě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Java / J2ME Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna