.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2013, 22:23:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo. Robot jmenem Flash. Smile
V tech registracich je plno ruznych vyjimek a individualnich pozadavku, takze na to nic systemoveho nasazeneho nemame. Zvazovali jsme to, ale nakonec jsme to zamitli.

Pokud by nahodou nekdo ted nemel od nas zadny potvrzovaci email, tak muze zacit panikarit Smile Staci se mi ale ozvat a vyresime to.

Jinak mist uz je pomalu. Workshopy jsou vsechny naplneny. Na Warhorse teda jeste mista nejaka jsou, ale tam je vetsi kapacita, protoze to bude spis takova interaktivni prednaska.

Na samotne GDS uz zbejva jen tak 50ka listku. Ani spis ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2013, 09:14:30    Předmět: Odpovědět s citátem

2 platby právě odeslány, robote Flashi Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 1. listopad 2013, 14:36:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Harmonogram je venku. Trochu nam to trvalo, za coz se omlouvam:
http://gds.ceske-hry.cz/program.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2013, 12:18:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Kapacita naplněna, registrace uzavřeny. Díky všem za zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
xube



Založen: 13. 05. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2013, 18:16:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi zaujímavé. Čakám celý rok na túto akciu, sledujem web každý týždeň a nakoniec sa mi aj tak neujdú lístky? Tak vrelé ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2013, 22:23:28    Předmět: Odpovědět s citátem

No já nevím, ale už je to víc jak týden, co se o tom mluví. I twitter by stačil odebírat Smile

Já to měl z nějakého důvodu dokonce zaznačené v kalendáři už někdy od září (to ale nevím, odkud se ta informace vzala, možná jsem tipoval Smile).

Holt pech.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
xube



Založen: 13. 05. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2013, 15:41:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Twitter nepoužívam. Človek má na robote predsalen aj iné ako sledovať sociálne siete. Ešte keby bol nejaký newsletter, ale nič. Ani možnosť predobjednať lístky dopredu. Kľudne by som si zaplatil aj pol roka dopredu. Proste organizácia k nezaplateniu... Ale hlavne, že web fungoval tak akurát niečo málo cez mesiac dopredu, pričom sa ešte nevedel ani program. Človek rýchlo nadobudne dojem, že vstupneky budú asi na mieste, keď sa to lepí na poslednú chvíľu.

Njn, jednoducho smola. By ma zaujímali tie kapacity... Vidím to tak, že si dáke štúdio robí firemný výlet a potom na nás smrteľníkov nezostáva. Dúfam aspoň v dobrú video dokumentáciu, ale bohužiaľ osobné stretnutie s komunitou to nevynahradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2013, 18:32:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Krom Twitteru, je to tu na foru, na Facebooku, tiskova zprava do vsech velkych herniich medii se posila, z nichz ti hlavni ji ihned otisknuli (i na svych socialnich sitich). Plus samozrejme zminovany newsletter. Ten se take posilal. Jednak vsem clenum fora sel a pripadne lidem z lonskych GDS (pokud nejsou regnuti na foru). Posilali jsme ho ihned po spusteni registraci. Tech zdroju jak se o spusteni registraci na GDS dovedet je myslim dost. (V Praze jsou i plakaty na skolach)

Registrace bezi tak dlouho, dokud se kapacita nenaplni. Letos to bylo 11 nebo 12 dni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Davewolf



Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2013, 18:49:28    Předmět: iCal download Odpovědět s citátem

Predelal jsem harmonogram (vcetne mistnosti a anotace) do ical formatu.

Treba nekomu taky poslouzi Smile
http://cyp.cz/gds
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nefarit



Založen: 12. 04. 2012
Příspěvky: 107
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2013, 21:05:06    Předmět: Prezentace z letošní GDS 2013 Odpovědět s citátem

Zdravím,
byla by nějaká možnost jak získat prezentace z přednášek? Nedělal jsem si poznámky, páč jsem doufal, že je nějak seženu...
Jde mi hlavně o tyhle:
Efektivní indie tým - Vladimír Geršl
Gamedesign v praxi II - Dan Vávra
Jak získat peníze na indie hry? - Vladislav Spevak
Jak přežít crowdfunding - Jan Kavan
Co je technický design a proč se o něj zajímat - Viktor Bocan

dík za odpověď
_________________
Nefarit
mail: nefarit@seznam.cz


Naposledy upravil Nefarit dne 13. listopad 2013, 15:16:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abe



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 12:18:30    Předmět: worshopy Odpovědět s citátem

zdarek za pokus nic nedam...nestihnul jsem, ac jsem se opravdu snazil, workshop 3d grafiky, myslite ze se casem objevi zaznam nebo se z workshopu vubec neporizoval? byl bych alespon vdecny za neci osobni poznamky, treba i z photoshop workshopu. Jinak si myslim ze letosni GDS se povedl. Mrzela me pouze jedna vec, a to ze si hloucek lidi udelalo na okraji prednaskoveho salu vlasni diskuzni krouzek a tak nebylo napr. z prednasky Vladimira Gersla slyset vubec nic. Nevim zda to mam pricist organizatorum nebo jen si povzdechnout ze nekteri jedinci neberou ohledy na ostatni, nebo to vadilo jen me? pochybuji, vsiml jsem si ze spousta lidi hazelo na zminenou skupinku vrazedne pohledy.... Jako by snad v cele budove nebylo klidnych mist vhodnych pro zivou diskuzi dostatek.... Snad si to do priste vinici uvedomi.... Takze cus na GDS 2014
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 13:49:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Abe: proč si jim to neřekl sám? Zřejmě si neuvědomovali, že někoho ruší. Minulý rok jsem to taky někomu říkal (byli těsně za dveřmi). Ztišili se a nezlobili se a snad mě ani nikdo neměl za Hujera :-). Jen to prostě nevěděli :-).

Jinak.. čekal jsem, že se tady rozjede velká diskuze. Povedlo se to letos vůbec? :-) Já tam nebyl.
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 14:31:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Vývojář jest tvor stydlivý Smile
Zrovna teda od Gersla jsem slyšel snad každé slovo. Nepamatuji se ale, kde jsem seděl.

GDS bylo super. Dostalo se mi všeho, co jsem čekal. A to byla hlavně ta atmosféra a možnost promluvit si s dalšími vývojáři.
A i některé přednášky byly vážně přínosné. Na hru od Warhorse se vážně těším.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 14:59:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je dobře. Jinak, na nový Tykwův* tým Fun 2 Robots jsem docela zvědav. Téma zvolili zajímavý a taky je drsný, že opustil dobré místo a šel zkusit něco novýho.

*Tykew je původní přezdívka V.Geršla, snad se nebude zlobit :)
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abe



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 15:52:20    Předmět: proc? Odpovědět s citátem

proc jsem jim to nerekl sam? asi ze stejneho duvodu proc jim to nerekl nikdo.... vsichni cekali ze se zvedne nekdo jiny a utisi je nebo jeste lepe, ze jim to samo dojde,btw jsem sedel uprostred rady,takze probijet se pres spoustu lidi abych nekoho poucoval o slusnem chovani se mi opravdu nechtelo, ale ja je tady nechci hatovat, jen mi vadilo ze v zadnich radach teda moc slyset nebylo.... ale nechci aby doslo k mylce, krom tohohle mi prisla cela akce super Smile jeste bych rad vyzdvihnul prednasku Jak sehnat investora, ktera byla v malem salu pac se nejspis cekala mala navstevnost,ale opak byl pravdou a clovek si pripadal jak v mhd, ale za tu prednasku to stalo a aspon byla sranda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna