.[ ČeskéHry.cz ].
In the bog
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 1. duben 2014, 17:53:35    Předmět: In the bog Odpovědět s citátem

Ahoj,

chtěl bych vám představit naší přípravovanou hru In the bog pro konzoli Ouya, která vychází 14.4.2014.
Je to taková párty hra pro více lidí, inspirovaná jednou hrou z atari.

Oficiální trailer zde

Máme tam 3 mody a zhruba 6 levelů
1. competitivní kde všichni hráči skáčou, sbírají mouchy a vyhrává ten kdo jich stihne nachytat nejvíce.
2. cooperativní kdy hráči brání před mouchami vajíčka.
3. ve třetím postupně hráčům ubíhá život, a oni musí chytat mouchy, aby žili co nejdéle.


Je to náš první komerční projekt a zároveň jsme k tomu založili vlastní studio Mad dream Factory. Tak nám držte palce Smile

Koho by zajímalo proč ouya exkluzivní hra, tak jsem se o tom rozepsal na svém blogu: http://lakomylidumil.blogspot.cz/




Ps: sorry za tak velký obrázek nezjistil jsem jak se tu zmenší Smile


Naposledy upravil spideboy dne 2. duben 2014, 13:02:48, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 2. duben 2014, 12:28:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Za jak dlouho jste tu hříčku spíchli a v kolika lidech? Nevypadá špatně. PS: Si ho zmenši rovnou na svým serveru, vedle ouya_icon.png si ulož něco jako ouya_icon_half.png.

EDIT: Článek na blogu jsem si s chutí přečet. Jen dodám, že "hlad po dobrých titulech" bude asi na všech platformách. Proto se po přečtení článku docela divím, že tu prezentujete jen takovou casual hříčku a ne nějakou pořádnou hru.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 2. duben 2014, 13:30:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Za jak dlouho jste tu hříčku spíchli a v kolika lidech? Nevypadá špatně. PS: Si ho zmenši rovnou na svým serveru, vedle ouya_icon.png si ulož něco jako ouya_icon_half.png.



Původně jsme si říkali, pojďme udělat něco co zvládneme za víkend (klasika), aby jsme si osahali Unity a naučili se pracovat s animačním programem Spine, který používáme a celkově spolupráci. Až teda pak jsme si řekli, že to je docela zábavný, že to chceme rozvinout, tak jsme s tím z trávili v podstatě 2 měsíce a pár dní takového toho popracovního šmrdlání, když nepočítám práci na prototypech.

No a všechno jsme si vlastně udělali sami ve dvou lidech za cca.
Já (Tomáš Ciboch) jsem hlavně designoval a programoval.
A Dominik Štýbr dělal grafiku, animoval a složil hudbu.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 4. duben 2014, 13:25:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo hru si pamatuju z "TV her" Smile, vypadá to docela vtipně, pak se podělte, jak to na Ouye frčí, jestli má ta platforma nějakou budoucnost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 4. duben 2014, 13:49:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Jo hru si pamatuju z "TV her" Smile, vypadá to docela vtipně, pak se podělte, jak to na Ouye frčí, jestli má ta platforma nějakou budoucnost...


Já tu hru po pravdě znám jen z filmu z téhle scény https://www.youtube.com/watch?v=4cQOuRfieL0 a přišlo mi to super. Very Happy
Určitě dám vědět jak se tam daří. Jak to tak pozoruji má smysl v některých případech, ale praxe je praxe, tak to musím vyzkoušet na vlastní kůži. S aktuálním stavem google play a appstore jsem se zatím chtěl pozdržet v nějakých klidnějších vodách, kde si hry alepsoň někdo všimne. Very Happy

Každopádně jedeme s hrou na gameday, kdo by měl zájem si ji vyzkoušet osobně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MirekDusin



Založen: 01. 04. 2012
Příspěvky: 62
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 11. duben 2014, 17:44:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé. Předpokládám, že tam bude ke stažení zadarmo.
_________________
@bluepulsargames
@oooomaaaar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 11. duben 2014, 17:54:27    Předmět: Odpovědět s citátem

MirekDusin napsal:
Zajímavé. Předpokládám, že tam bude ke stažení zadarmo.

Na konzoli Ouya je každá hry tzv. "free to try" takže máme jeden mód a jednu mapu úplně zdarma. No a v případě že někdo uzná ze ho hra opravdu bude bavit, tak si může odemknout i zbytek obsahu za 4.99$. To mi přijde jako nejvíc fér možnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MirekDusin



Založen: 01. 04. 2012
Příspěvky: 62
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 11. duben 2014, 18:31:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, tak to good luck
No nehledě na kvalitu hry mě fascinuje to celkové pobláznění z OUYA (nejen vás, ale spousty dalších vývojářů). Co sem o tomhle šuntu slyšel naposled, tak to byl jeden velkej propadák, kterej ve směs vlastnili jenom herní vývojáři. Od té doby žádné zprávy. Jsou tedy nějaké novinky, které potvrzují, že se z OUYA nestala mrtvá platforma, ba naopak vzkvétá? Protože jinak nevidím důvod, proč radši nedělat hry například na chystaný Amazon Fire TV, který by mohl mít budoucnost daleko světlejší. Chápu, že jste si to chtěli především vyzkoušet a že OUYA v tomto případě splnila roli nejdostupnější "konzolové" platformy.
_________________
@bluepulsargames
@oooomaaaar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 11. duben 2014, 23:09:32    Předmět: Odpovědět s citátem

MirekDusin napsal:
Ok, tak to good luck
No nehledě na kvalitu hry mě fascinuje to celkové pobláznění z OUYA (nejen vás, ale spousty dalších vývojářů). Co sem o tomhle šuntu slyšel naposled, tak to byl jeden velkej propadák, kterej ve směs vlastnili jenom herní vývojáři. Od té doby žádné zprávy. Jsou tedy nějaké novinky, které potvrzují, že se z OUYA nestala mrtvá platforma, ba naopak vzkvétá? Protože jinak nevidím důvod, proč radši nedělat hry například na chystaný Amazon Fire TV, který by mohl mít budoucnost daleko světlejší. Chápu, že jste si to chtěli především vyzkoušet a že OUYA v tomto případě splnila roli nejdostupnější "konzolové" platformy.


No tak smysl to pro tebe má především v závislosti na tom co mas za cíl. Já jsem vsechny důvody proč to děláme na Ouyu sepsal v již zmíněném blogů. Tak trochu je to i test jestli je to jako platforma mrtvé. Wink Mě je Ouya celkem sympatická a když jsem s vývojem začal tak Fire TV pro smrtelníky neexistoval Smile takže bylo rozhodnuto Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 12. duben 2014, 13:22:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale všechno to je Android, ne? Takže až zjistíš, že Ouya je mrtvá, tak to s minimálním úsilím zkusíš jinde.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 12. duben 2014, 13:36:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Tak ale všechno to je Android, ne? Takže až zjistíš, že Ouya je mrtvá, tak to s minimálním úsilím zkusíš jinde.


Přesně tak Smile ta exkluzivitala s kterou to prezentujeme, je snaha jit do ouya storu naplno, aby se nám ouya team víc věnoval. Pokud by to vyšlo a hra tam uspěla, tak by jsme to nikam jinam ani nedávali. No a pokud to nedopadne, tak s tim budem pracovat dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MirekDusin



Založen: 01. 04. 2012
Příspěvky: 62
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 17. duben 2014, 00:38:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Tak ale všechno to je Android, ne? Takže až zjistíš, že Ouya je mrtvá, tak to s minimálním úsilím zkusíš jinde.

Líbí se mi to použití místo pokud.

Každopádně ten blog jsem četl a jsem na to vaše počínání hodně zvědav. Doufám, že tak za půl roku napíšeš nějaký postmortem.
_________________
@bluepulsargames
@oooomaaaar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 17. duben 2014, 09:24:36    Předmět: Odpovědět s citátem

No, už tedkon můžu říct že verzi pro android děláme Very Happy za necelý týden si na Ouye hru stáhlo necelých 100 lidí, takže moje predikce byly opravdu hooodně mimo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. duben 2014, 09:50:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Stáhlo nebo koupilo za těch 5 dolarů?
Jestli koupilo, tak mi to nepřijde zas tak hrozný.. Takový očekávatelný..
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 17. duben 2014, 11:38:42    Předmět: Odpovědět s citátem

abuki napsal:
Stáhlo nebo koupilo za těch 5 dolarů?
Jestli koupilo, tak mi to nepřijde zas tak hrozný.. Takový očekávatelný..


Právě že jenom stáhlo... Very Happy a to jsme byly celý víkend na hlavní stránce marketu hned na druhém řádku. Samozřejmě jsem soudný, takže chápu že né každého na ouye musí zaujmout. Znamená to ale, že na ouye není tolik aktivních lidí, kolik jsem čekal. Celá moje teorie úspěchu na Ouye stála na pozornosti, která se nedostavila. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna