.[ ČeskéHry.cz ].
Google Play problematika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leeon82



Založen: 04. 06. 2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 6. červen 2014, 00:12:02    Předmět: Cubicus Odpovědět s citátem

Už to mám v telefonu, pařím to! Smile

Pravda pravda, zkouším se podívat na tu grafiku co bych s tím udělal. Je pravda, že jsem se hodně teď zapojil do cyklu dát o tom vědět.

S těmi recenzenty to chápu. Sám mám šefredakora / majitele jednoho časopisu v rodině, takže jsme se o takových věcech už bavili.

To video už chystám. Že já jsem na té výtvarné výchově tenkrát raděj střílel flusačkou a nekreslil jsem zátiší Smile

Pro mě je hodně zajimavé sledovat jak ten trh funguje.

A propo držím Vám palce všem! Protože pokud to půjde tempem jako za posledních 5 let, kdy prakticky neexistoval tablet a dnes ho má každá rodina, tak budeme opravdu dělat všichni na poli pro Asii Smile
_________________
The Wisher Games
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yuri86



Založen: 27. 09. 2010
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 6. červen 2014, 14:16:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsme rádi, že se naše hra líbí.

Když přidáš video a uděláš ikonu lákavější, určitě to výrazně zvýší šance na stažení
_________________
www.NOXGAMES.com and www.NOXPLAY.com
www.PuppetSoccer.com - nejzábavnější MS ve fotbale
https://www.facebook.com/noxgames
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
leeon82



Založen: 04. 06. 2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 13. červen 2014, 13:03:53    Předmět: Aktualizace Odpovědět s citátem

Zdravím Vás,

tak jsem se trochu dal dohromady a vypustil upravenou verzi. Hrál jsem si hlavně tedy s grafikou. Upravil pár věcí ohledně hratelnosti. Vzal jsem si k srdci Vaše rady a začal hledat normální práci Smile))

tak kdyby jste chtěli mrknout, za pár hodin to bude ke stažení na Google Play i jinde...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TheWisher.Cubicus
_________________
The Wisher Games
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna