.[ ČeskéHry.cz ].
Black Hole
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2014, 09:38:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodne podobne jako Split doporucuju to prejmenovat. Je to matouci, taky sem myslel, ze je to ta Fiolova hra, nez sem vlakno rozklik (ktera taky ted vychazi, taky je ze stejnyho cesko/slovenskyho regionu a jmenuje se uplne stejne)

Nejde o pravni nebo jakykoli jiny problemy. Ale proste, ze by tu tvou hru tezko nekdo podle nazvu nasel (treba kamosi a tak, kdo ji bude hledat) a ze si to lidi budou plest a to v tvuj neprospech.

Je uplne jedno, kdo mel nazev driv nebo pozdeji (btw ta fiolova hra je ve vyvoji urcite dyl nez od prosince). Jde o to, ze ta druha hra je velka, bude se o ni psat (pise se) na velkych hernich webech, vychazi na steamu atd. Tvoje je mala amaterska hricka, o ktere se asi moc nikde psat nebude. Proto bys to mel prejmenovat ty, protoze jinak ji podle nazvu nikdo nenajde.
A kdybys nahodou napsal nekde do redakci tiskovku nebo jen mail, at ti to orecenzuji, tak si lidi budou myslet, ze jde o jinou hru a pak si treba reknou, ze parazitujes na tom nazvu te druhe hry a proste tak. Samy nevyhody. Lepsi dat tomu jinej nazev.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2014, 10:02:49    Předmět: Odpovědět s citátem

A navíc hru s takovým názvem a i stejným tématem jsem vydal já. Smile http://resurrection.ic.cz/projekty.htm

Bohužel tam není ani screenshot, ale tohle je prakticky kopie. (herní náplní)

A neboj, nemyslím si, že bys tuhle mou hříčku čistě pro PocketPC znal. Smile

Jen jak radí ostatní, přejmenuj to spíš kvůli problémům s vyhledáváním. Já doteď lituji, že jsem první svou hru nazval Stream. Hodně blbej název pro vyhledávání. Smile
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: