.[ ČeskéHry.cz ].
Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K NÁM
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Relether



Založen: 15. 07. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 6. září 2014, 17:00:24    Předmět: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K NÁM Odpovědět s citátem

Last Hope

Dobrý den Vážení programátoři, modeláři, grafici a další jim podobní.

Společnost BFU Company, jenž je teprve u zrodu, tedy naše společnost
se zabývá vývojem her a software.

Nyní pracujeme na projektu Last Hope, o co jde?

Last Hope je role-play hra z pohledu první osoby inspirována filmem
Hunger Games. Hra bude mít příběh i multiplayer, přičemž multiplayer
je primární a tedy nejprve vydáme hru pouze s multiplayerovou verzí.

Aby se vývoj nějakým způsobem začal hýbat potřebujeme nové členy
do týmu
, sháníme takové lidi, na které je spolehnutí a dokáží odvádět
svou práci dobře
. Každému, kdo se k nám přidá a bude užitečný nabízíme
z vydělaných peněz 50 000,- Kč až 150 000,- Kč na ruku (2 000 až 6 000,- ?)
(Dle užitečnosti a domluvy.)

Nechceme však aby peníze byly hlavní motivací pro přidání se do našeho týmu.
Hlavní důvod by měla být motivace, že se budete podílet na velmi propracované,
zajímavé a zábavné hře.

    Sháníme: Modeláře, Animátory, Grafiky, GameDesign - (Lidé, kteří vymýšlí herní mechaniky)


PŘIDEJTE SE K NÁM!

Pro bližší informace či domluvu o budoucí spolupráci mě kontaktujte na mém
e-mailu richard.frank@bfucompany.com


(Sháníme se spíše po mladších lidech, kteří ještě studují na středních či jiných školách, proto inzerát vypadá takto. Kdybychom chtěli super profesionály, tak je samozřejmě vše včetně částky jinak. Můžete to brát také jako možnost vylepšit své dovednosti, protože u nás bude spousta příležitostí, díky kterým se budete moci něco naučit. Smile)


Naposledy upravil Relether dne 8. září 2014, 16:36:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 7. září 2014, 17:00:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Frelanii už neděláte? Nebo je Frelania tak pekelně úspěšná, že jste se rozhodli si k tomu hodit ještě další projekt? Smile

Všiml jsem si, že nesháníte programátory. Nejdřív jsem se chtěl zeptat, kdo že vám to teda bude programovat, ale pak mi došlo, že to asi chcete dělat v Unity a stále se domníváte, že v Unity se nemusí programovat Smile.

Dále jsem chtěl připomenout, že opět neuvádíte, v jaké fázi je vývoj hry. Pak mi to ale taky došlo - vývoj hry ještě není v žádné fázi, zatím jen doufáte, že nalákáte někoho, kdo vám to udělá. Confused

Na detaily o společnosti (o jakou společnost se jedná, kdo jsou investoři) se předpokládám nemá cenu ptát. Takže už nezbývá, než pochválit za správný pravopis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 7. září 2014, 18:30:43    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Relether napsal:
Last Hope
Každému, kdo se k nám přidá a bude užitečný nabízíme
z vydělaných peněz 50 000,- Kč až 150 000,- Kč na ruku (2 000 až 6 000,- ?)
(Dle užitečnosti a domluvy.)


Yes.. takze sa k vam pridam budem kodit po nociach zarobite povedzme 100 000 eur (co je 2,7M CZK), a ja dostanem 150 000 Kc na ruku ? Smile parada!

Taky si menežeris že si tu myliš pojmy. Na ruku znamena, že sa k vam pridam a ma vyplatite. To že možno zarobime a vy mi vyplatite niečo sa vola že "podiel na zisku" a je to vždy len a len podiel (tj %), a nie 50 000 - 150 000 (co je uboha suma inak) Idete robit super velku hru a neviete zmenežovať ani nabor (co je uplne prva vec co sa ide robit)

Sadni si na dupu, otvor majstrovsta C++ a rob tetris!
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Relether



Založen: 15. 07. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 7. září 2014, 19:26:52    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Peto napsal:
Yes.. takze sa k vam pridam budem kodit po nociach zarobite povedzme 100 000 eur (co je 2,7M CZK), a ja dostanem 150 000 Kc na ruku ? Smile parada!

Taky si menežeris že si tu myliš pojmy. Na ruku znamena, že sa k vam pridam a ma vyplatite. To že možno zarobime a vy mi vyplatite niečo sa vola že "podiel na zisku" a je to vždy len a len podiel (tj %), a nie 50 000 - 150 000 (co je uboha suma inak) Idete robit super velku hru a neviete zmenežovať ani nabor (co je uplne prva vec co sa ide robit)

Sadni si na dupu, otvor majstrovsta C++ a rob tetris!


To, co my nabízíme je dobrá částka, když si povážíš, že pro to stačí pracovat půl hodinky denně. Nevyžadujeme nějakou dřinu, ani zatím nechceme nějaké opravdové zaměstnance, jen členy týmu, kteří to dělají rádi.

Navíc, co se částky týče, je spíše taková symbolická. Kromě toho tu je samozřejmě možnost pracovat později pro naši společnost a vydělávat si už opravdové peníze.

Po nocích nikdo z lidí, které sháníme "kódovat" nebude, protože bystrý člověk jako ty si jistě sám všiml toho, že my nesháníme programátora. Již nyní máme menší týmovou sestavu, takže programátoři nám nechybí.



TeaTime napsal:
Na Frelanii už neděláte? Nebo je Frelania tak pekelně úspěšná, že jste se rozhodli si k tomu hodit ještě další projekt? Smile

Všiml jsem si, že nesháníte programátory. Nejdřív jsem se chtěl zeptat, kdo že vám to teda bude programovat, ale pak mi došlo, že to asi chcete dělat v Unity a stále se domníváte, že v Unity se nemusí programovat Smile.

Dále jsem chtěl připomenout, že opět neuvádíte, v jaké fázi je vývoj hry. Pak mi to ale taky došlo - vývoj hry ještě není v žádné fázi, zatím jen doufáte, že nalákáte někoho, kdo vám to udělá. Confused

Na detaily o společnosti (o jakou společnost se jedná, kdo jsou investoři) se předpokládám nemá cenu ptát. Takže už nezbývá, než pochválit za správný pravopis.


TeaTime, na otázku zda sháníme programátora odpověď nalezneš výše. Pokud bys sledoval vývoj Frelanie, zveřejnili jsme, že Frelania se uloží a budeme na ni pokračovat jakmile dokončíme Last Hope, protože to bude rychlejší a tím dříve budeme schopni využít příjmy z Last Hope.

Nikdy jsme se nedomnívali, že v Unity se neprogramuje a pokud našemu projektu nevěříš, je to jen tvá škoda.

Neuvádíme v jaké fázi je vývoj hry, protože je na začátku. Právě proto sháníme lidi do týmu. Máme vymyšlené mechaniky her, průběh hry, pracujeme na gameplay, combat systému a dalších základních věcech.

(Co se týče Frelanie, tak v té už máme navrženo spoustu věcí, které pak bude stačit jen zpracovat. - To jen aby sis nemyslel, že jsme celou dobu odpočívali a nic nedělali.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
if.then



Založen: 13. 04. 2008
Příspěvky: 579

PříspěvekZaslal: 7. září 2014, 20:15:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ono totiž to navržení a zpracování funguje podle Paretova principu, to je prostě problém.

Kolik tak může trvat vývoj jedné RPG hry s pohledem z první osoby, aby se mohla aspoň poměřovat s AAA hrami stejného žánru (a hráč si ji tedy koupil)? Profesionální studia mají mnoho desítek lidí a pracují několik let. Jak dlouho to může trvat, pokud člověk pracuje půlhodinku denně (a tedy se nedostane ani do flow)?

Každopádně to rozhodně bude udělané rychleji než Frelania, takže výrobní strategie nemá chybu Wink
_________________
For guns and glory, go to www.ceske-hry.cz.
For work and worry, execute VC++.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 07:31:03    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Relether napsal:

To, co my nabízíme je dobrá částka, když si povážíš, že pro to stačí pracovat půl hodinky denně. Nevyžadujeme nějakou dřinu, ani zatím nechceme nějaké opravdové zaměstnance, jen členy týmu, kteří to dělají rádi.

Neni to dobra ciastka, na taky inzerat najdete tak blbcov (ak vobec niekoho) a nie ludi co to budu robit radi. Neni vobec jasne, kto ste, odkial ste prisli, kolko mate rokov, aka spolocnost, kedy ste otvorili kancle, co mate za sebou.. nic iba bohapuste blbosti o kvazy cislach a nejakom projekte.

Relether napsal:

Navíc, co se částky týče, je spíše taková symbolická. Kromě toho tu je samozřejmě možnost pracovat později pro naši společnost a vydělávat si už opravdové peníze.

Tak ako to je dobra, alebo symbolicka? Smile. Aha takze to bude moja odmena, potom vstupim k vam ako opravdovy zamestnanec! Smile parada!

Relether napsal:

Po nocích nikdo z lidí, které sháníme "kódovat" nebude, protože bystrý člověk jako ty si jistě sám všiml toho, že my nesháníme programátora. Již nyní máme menší týmovou sestavu, takže programátoři nám nechybí.

Nevsimol som si, ani som pri citani tam nedosiel, lebo ked som videl tie blbosti nedosiel som tam.. nedocital som tu poslednu vetu.. oslovoval si na zaciatku aj programatorov.. tak zato... nuz co niesom taky bystry Smile

Aby bolo jasne nenavazam sa vlastne do samotneho teamu alebo projektu, ako som spominal neviem kto ste co ste, je mi to jedno, robite nieco, robte, hoci aj GTA, som len rad, ze ste nadsenci a robite to.. hocico robite.., navazam sa do vasej/tvojej prezentacie tu, neviem aku ulohu v teame mas ty, ale je to total smiesne tato prezentacia tu.. sorry.. Smile

Zda sa mi ze tvoj prispevok vsetci odignorovali lebo uz vedia svoje z toho minuleho projektu (ktory si vymazal odtial), kaslu na to sa niecim takym vobec zaoberat... ja tu pisem len preto ze .. ma to bavi Smile sorry..
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 10:49:10    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Peto napsal:
Zda sa mi ze tvoj prispevok vsetci odignorovali lebo uz vedia svoje z toho minuleho projektu (ktory si vymazal odtial), kaslu na to sa niecim takym vobec zaoberat... ja tu pisem len preto ze .. ma to bavi Smile sorry..

To sa ti nezda, to je fakt. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 11:37:44    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Relether napsal:
(Co se týče Frelanie, tak v té už máme navrženo spoustu věcí, které pak bude stačit jen zpracovat.)

Tak proč nevyčleníte z "menší teamové sestavy programátorů" jednoho, kterému přidělíte grafika, který to "jen zapracuje"?

Tak byste to všechno mohli dokončit ještě dřív než úplně nejdřív.

Nechat "menší teamovou sestavu programátorů" jen tak stát, než seženete dostatek dalších lidí je trestuhodné. Nebo co teď dělají? Konzervují rozestavěné projekty?
Program není dálnice.
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Relether



Založen: 15. 07. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 16:34:32    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Chtěl bych spoustu lidí vyvést z omylu, nesnažím se tu tvrdit, že jsme nějaký seriózní projekt (mimochodem, nabíráme lidi jen do týmu pro tento projekt, takže nemáme důvod uvádět informace o společnosti BFU.)

Jsme lidé, kterým jde o to, udělat dobrou hru, něco dokázat. Jistě sám uznávám, že tohle není zkrátka pro každého, nějaký člověk, který to nedělá jen protože ho to baví, ale dělá to, protože z toho chce zisk nad námi může opovrhovat. Prosím, proč ne, to je vaše věc.

Inzerát na členy týmu do projektu Frelania, stejně jako tento zafungovali dobře, protože se nám ozývají lidé e-mailem, což byste měli udělat také, pokud si stěžujete na to, že uvádíme málo informací. Napsal jsem, že vám všechny dotazy zodpovím v E-Mailu. Smile

Vaši kritiku beru a jsem za ni rád, protože díky tomu alespoň vím, že něco dělám špatně. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 17:14:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Bloody Fucking User Company Smile dobry nazov si zvolil. A ta spolocnost co stale spominas to je ozaj spolocnost (niekde zaregistrovana) ?
Mna by zaujmalo kde sa ty ludia stale beru...to sa kazdy rok absolventi osobitnych skol davaju na drahu "Majitel herneho studia" ?
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Enever



Založen: 23. 10. 2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 17:47:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyloženě společností bych nás nenazval, jsme spíše společenství, pár kluků ve věku kolem osmnácti let, kteří se dali dohromady, aby spolupracovali na projektu, který v tu dobu neměl téměř ani šanci začít. Původní projekt byla hra Frelanie, která měla být velkolepá, složitá, dokonalá. Později jsme se však dohodli, že nejdříve uděláme menší projekt (Last Hope), ze kterého budeme mít nějaký výdělek, který investujeme do Frelanie, ale hlavně doufáme, že tím získáme více lidí, kteří by s námi chtěli spolupracovat. Frelanie i Last Hope jsou na svých začátcích (ano, Relether říkal, že máme spoustu věcí navrženo, které stačí jen zpracovat, ale rozhodně to není všechno) a právě proto sháníme někoho, kdo by nám chtěl pomoci hru dokončit. Když budeme mít více pracujících lidí, hra jistě vyjde, ale bez Vás, co by se k nám chtěli přidat, to nedokončíme.

Vedoucí GD týmu, Enever
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 19:26:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tak, v zásadě na to jdete dobře.

Když projdete ještě třema - čtyřma kolečkama zmenšení projektu, tak třeba i něco uděláte Wink
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enever



Založen: 23. 10. 2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 19:44:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
Ale tak, v zásadě na to jdete dobře.

Když projdete ještě třema - čtyřma kolečkama zmenšení projektu, tak třeba i něco uděláte Wink


Jo, něco podobného mě také napadlo, ale nemáme náměty na menší hry, jediné co mě napadlo, udělat karetní hru typu Magic, HeartStone atp, ale tam s tím by také bylo mnoho problémů na dodělání tohoto projektu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 20:53:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Udělejte ještě něco menšího než karetní hru. Na 3D na začátek kašlete. Udělejte něco ve 2D ze spritů (na to bývají enginy dělané) co se dá zhruba naprototypovat do dvou týdnů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enever



Založen: 23. 10. 2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: 8. září 2014, 21:09:50    Předmět: Odpovědět s citátem

TeaTime napsal:
Udělejte ještě něco menšího než karetní hru. Na 3D na začátek kašlete. Udělejte něco ve 2D ze spritů (na to bývají enginy dělané).

Bohužel jsem jen GD, takže moc nevím co je "2D ze spritů"... a 2D, něco ve stylu Captaina Clawa? (Momentálně jediná 2Dčkovka, na kterou jsem si vzpomněl)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna