.[ ČeskéHry.cz ].
TOVÁRNA BUDOUCNA - MOBILNÍ AKČNÍ HRA S NÁDECHEM ČAPKA
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tykew (Vladimír Geršl)



Založen: 17. 11. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 10:56:47    Předmět: TOVÁRNA BUDOUCNA - MOBILNÍ AKČNÍ HRA S NÁDECHEM ČAPKA Odpovědět s citátem



Ahoj! Makáme na mobilní roguelike hře Future Factory a vrhli jsme se do neznámých vod českého herního crowdfundingu. Snažíme se minimalizovat produkční nároky na kampaň, aby nás to neodlákávalo od hry, a tak oceníme jak feedback, tak i příhoz na samotnou kampaň:

https://www.startovac.cz/projekty/tovarna-budoucna/

Co říkáte na kampaň? Videa, screenshoty, text... ? Kdybyste zvažovali extra support, tak nasdílejte informaci o kampani s fanoušky svých her, to pak dělá divy Smile .

Samozřejmně, ať už to dopadne jakkoli, sepíšem tu minimálně postmortem Wink .

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 12:03:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to zajímavě Smile Doposud jsem si roguelike představoval jako textově založené hry. Doufám, že vám to výjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 15:24:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrál jsem prototyp, nebo alfu, nebo něco takového na posledním GDSku. Držím palce, jenom škoda té mobilní platformy. Klasické hry mám radši. Od té doby, co vlastním auto a necestuji tolik autobusem, si už tolik na mobilu nehraji. Nicméně Windows Phone mám, tak se doma podívám na video a kdyžtak přispěji Smile

ViliX: Roguelike a textovky? What? Smile Já si představím FTL a Binding of Issac. Procedurálně generovanou textovku neznám Very Happy
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 15:32:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Video ze startovac.cz by mě spolehlivě odradilo pokud bych uvažoval o podpoře Smile Jinak držím palce a líbí se mi artworky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 17:30:43    Předmět: Odpovědět s citátem

JC napsal:
Video ze startovac.cz by mě spolehlivě odradilo pokud bych uvažoval o podpoře Smile


Zejo, ja to Tykwovi taky uz na Twitteru rikal, ze z toho okna mel vyskocit a ne jen tak pomalu vylezt a ze to lidi odradi. Na druhou stranu ne kazdy zna jeho mistrovstvi ve skoku z okna, tak jako my co ho zname uz leta a kterym sve umeni predvedl tehda na Peshwoodove chate pri srazu CH. Tito neznali potom mozna oceni i pouze elegenatni odchod ze sceny pomalu oknem.

Jestli te toto odradilo podobne jako me (ikdyz ja teda prispel), tak muzeme spolecne na Tykwu apelovat na GDS, aby z okna vyskocil alespon nekde tam behem konference.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 17:56:17    Předmět: Odpovědět s citátem

@Dlaha, Rogue byla textová hra, kvůli tomu mi to tak připomíná Smile Jinak na ty hodiny u FTL nikdy nezapomenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tykew (Vladimír Geršl)



Založen: 17. 11. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 18:06:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
JC napsal:
Video ze startovac.cz by mě spolehlivě odradilo pokud bych uvažoval o podpoře Smile


Zejo, ja to Tykwovi taky uz na Twitteru rikal, ze z toho okna mel vyskocit a ne jen tak pomalu vylezt a ze to lidi odradi. Na druhou stranu ne kazdy zna jeho mistrovstvi ve skoku z okna, tak jako my co ho zname uz leta a kterym sve umeni predvedl tehda na Peshwoodove chate pri srazu CH. Tito neznali potom mozna oceni i pouze elegenatni odchod ze sceny pomalu oknem.

Jestli te toto odradilo podobne jako me (ikdyz ja teda prispel), tak muzeme spolecne na Tykwu apelovat na GDS, aby z okna vyskocil alespon nekde tam behem konference.


Pokud dokážeme v tak malém rybníčku jako jsou Čechy a Slovensko vysbírat na naši kampaň, tak nemám problém v rámci GDS své umění s vyskakováním předvést Smile

Co se týká toho odrazování, viz můj příspěvek v komentářích k videu na YTB "Věř, není to tak, že bychom brali vývoj hry na lehkou váhu. To bychom nedělali hry tolik let (core týmu má za sebou v součtu více než 50 let vývoje her). Naopak, hry jsou náš život a my žijeme pro hry (a věř mi - není to zdaleka vždy jednoduchá práce). Nás ale naše práce baví, baví nás dělat pro hráče i pro nás něco, čemu věříme a to, že je to pro nás v první řadě zábava ukazujeme i na videu. Jasně - není to humor, kterej sedne každému (byli jsme dost utahaný, to je asi vidět Smile ), ale zatím nám kupa lidí psala, že je to pobavilo. A to je koneckonců náš cíl: bavit lidi. Třeba se nám to příště povede i u Tebe Wink.?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 18:19:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo skok z okna byl legendární. A kdo mne to zkoušel v noci ve spacáku znásilňovat, to byl taky Tykew? Nebo Tommy? Wink

"Pokud dokážeme v tak malém rybníčku jako jsou Čechy a Slovensko vysbírat na naši kampaň..."

Na Moravě jsou naše peněženky v bezpečí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tykew (Vladimír Geršl)



Založen: 17. 11. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 18:28:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Jo skok z okna byl legendární. A kdo mne to zkoušel v noci ve spacáku znásilňovat, to byl taky Tykew? Nebo Tommy? Wink

"Pokud dokážeme v tak malém rybníčku jako jsou Čechy a Slovensko vysbírat na naši kampaň..."

Na Moravě jsou naše peněženky v bezpečí Very Happy


Promiň, měl jsem na mysli celé Československo, ale při rozdělení těch slov to potom vypadá, že zapomínám na Moravu. Nezapomínám! Smile Řadím ji pod Čechy Razz

A ještě k tomu jenom doplňuji - malém rybníčku pro podporu tak specifického žánru a nové IP...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 19:42:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim prsty! Vyzera to nadejne.

K feedbacku na kampan. Mne sa to video praveze celkom pacilo. Asi druhe video tohoto typu ktore som realne cele pozrel, vacsinou je to otrava Smile nepozeram, takze podla mna super!
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tykew (Vladimír Geršl)



Založen: 17. 11. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 19:48:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Peto napsal:
Drzim prsty! Vyzera to nadejne.

K feedbacku na kampan. Mne sa to video praveze celkom pacilo. Asi druhe video tohoto typu ktore som realne cele pozrel, vacsinou je to otrava Smile nepozeram, takze podla mna super!


Díky za prsty a jsem rád, že se video líbilo! Očividně rozdělujeme lidi na dva tábory Smile

Ale ono to tak většinou je se vším, co je stylizované, či charakteristické. A popravdě jsem za to rád. Furt je mi milejší udělat video, které vyvolává emoce, než udělat nemastnou neslanou kampaň, která bude každému fuk Wink A tak to je i s naší hrou. Určitě nebude nemastná a neslaná Smile
_________________
"We bring console-like experience to mobiles!" Fun 2 Robots Ltd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. září 2014, 20:35:48    Předmět: Odpovědět s citátem

mmm sójový suk, to je symfonie chutí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 26. září 2014, 10:36:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda patřím do tábora, kterýmu se video líbilo. Když o tom tak přemýšlím, pustím si to asi ještě jednou :-). Sojový suky mám rád i když teda dřív byly lepší, teď jsou jakýsi měký.
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 26. září 2014, 11:51:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja osobne mam z videa take zmiesane pocity. Mozno by som povedal ze skor pozitivne. Mohlo by mat ale trosku rychlejsie tempo Smile
_________________
@split82
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tykew (Vladimír Geršl)



Založen: 17. 11. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: 26. září 2014, 12:00:16    Předmět: Odpovědět s citátem

split napsal:
Ja osobne mam z videa take zmiesane pocity. Mozno by som povedal ze skor pozitivne. Mohlo by mat ale trosku rychlejsie tempo Smile


Souhlas, ono jsme to točili asi ve 2am a moc energie už v nás nezbývalo Smile Vsechnu jsme dali do hry!! Very Happy

Tady pro zajímavost alespon jeden sshot. Co myslíte?


_________________
"We bring console-like experience to mobiles!" Fun 2 Robots Ltd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna