.[ ČeskéHry.cz ].
Capricorn 7, Future Cop

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ozzy89CZ



Založen: 21. 10. 2014
Příspěvky: 4
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 12:27:29    Předmět: Capricorn 7, Future Cop Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych vám tímto představit hru, kterou děláme již 3 roky. Pravda, ne v kuse, měli jsme celkem asi rok pauzu a zbytek času je jen v dobách našeho volného času. Našeho myslím mě grafika/designera a kamaráda programátora. Také je tu ještě jeden, kdo píše příběh a jako čtvrtý člen ještě týpek z Chicaga, kterého jsem našel na youtube jako autora vhodných audio stop, který souhlasil se spoluprací. Tak soudím, že je již čas hru ukázat lidem.



http://facebook.com/Capricorn7videogame

V roce 1997 vyšla pro PS1 a PC hra Future Cop L.A.P.D. Kdo ji znáte, najdete zde jistě určitou podobnost, samozřejmě čistě náhodnou Rolling Eyes

Žánr se liší. Zatímco singleplayer je klasická 3rd akce, multiplayer je dnes pojmenovaný známým pojmem MOBA, ale ne taková jaká je dnes běžná.





Singleplayer neboli CRIME WAR jsou mise, kde procházíte se svým 7 metrů vysokým robotem / androidem / mech warriorem okrsky měst (vytvořené podle skutečných lokací z celého světa), které jsou obsazené zločineckými dobře ozbrojenými gangy. Cestou vás čekají menší logické překážky a hledání spínačů, které otevřou nezničitelnou bránu pro průchod dále. Na konci mise většinou čeká nejsilnější soupeř - nepřátelský boss nebo základna.

Multiplayer neboli PRECINCT ASSAULT je aréna, kde máte vy i soupeř základnu a snažíte se zničit tu nepřátelskou. K tomu vám dopomáhají jednotky které samostatně kupujete, věže po mapě, které obsazujete či ničíte, outposty (předsazené základny), které opět obsazujete nebo ničíte a bonusy, které se nachází na různých místech. Čím více máte outpostů (základen) a turretů (věží), tím vyšší je váš income (příjem). Každých 10 sekund se přičte k vašemu banku hodnota income. Za tyto body kupujete nové jednotky, upgrady pro sebe i pro jednotky, odemykáte nové jednotky, nové zbraně, ability a hra je čím dál rychlejší a jednotek je čím dál více.

Hra má osvědčený starý systém singleplayeru, který schází mnoha hráčům a hrají proto občas staré hitovky, ale chtěli by novodobou grafiku. Zároveň obsahuje vylepšenou MOBA, která může chytnou i ty, kteří jako já označují tu současnou za primitivní a nudnou. Kombinuje spíše RTS, MOBA a 3rd action. Bojujete s robotem jako v 3rd action a přitom se staráte o ekonomiku, upgrady, výcvik jednotek jako ve strategii, což přináší velkou výzvu pro náročné hráče.

Jakýsi teaser jsme udělali a je zde: http://youtu.be/mazgYYTyCjE

Pokud vás to oslovilo, sledujte nás na facebooku a koukněte na náš web:


http://facebook.com/Capricorn7videogame
http://capricorn7.com



Samozřejmě uvítám jakoukoliv kritiku. Zároveň pokud se zde najde někdo šikovný, kdo má chuť pomoci, určitě ho vyslechnu a třeba uvítám v našem týmu.
[/b]


Naposledy upravil Ozzy89CZ dne 21. říjen 2014, 13:44:51, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 12:36:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé. Má to atmosféru akčňáren z 90. let.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 13:23:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Future Cop L.A.P.D byla první hra, kterou jsem na PS1 hrál a vlastně to byla první 3D hra, kterou jsem kdy hrál... a dost mi přirostla k srdci.
A proto také musím říci, že jste použili docela dost materiálu 3. strany. Hlavně v tom traileru...
Jak řešíte autorská práva?
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ozzy89CZ



Založen: 21. 10. 2014
Příspěvky: 4
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 13:47:10    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
Future Cop L.A.P.D byla první hra, kterou jsem na PS1 hrál a vlastně to byla první 3D hra, kterou jsem kdy hrál... a dost mi přirostla k srdci.
A proto také musím říci, že jste použili docela dost materiálu 3. strany. Hlavně v tom traileru...
Jak řešíte autorská práva?


Jaká autorská práva? Podobnost je čistě náhodná. Mech warrior se vyskytuje všude možně, na něj práva snad nemůže mít nikdo a nic jiného se zde už snad nepodobá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 15:08:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je podobnost čistě náhodná, tak já jsem čínský bůh srandy a Sollertii jsem vydal minulý rok v Japonštině na Havajských ostrovech a vydělal půl druhé miliardy... Confused
V tom vašem traileru používáte zvuky a videa z původní hry od Electronic arts btw.
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ozzy89CZ



Založen: 21. 10. 2014
Příspěvky: 4
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 15:24:19    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
Jestli je podobnost čistě náhodná, tak já jsem čínský bůh srandy a Sollertii jsem vydal minulý rok v Japonštině na Havajských ostrovech a vydělal půl druhé miliardy... Confused
V tom vašem traileru používáte zvuky a videa z původní hry od Electronic arts btw.


V konečné podobě nebude ani ten kousek zvuku co je v traileru. Ani v dalším traileru ne. Ani žádný název, ani textura, ani zvuk, jen vzhled hlavní postavy bude podobný. Snad to přežijeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 19:21:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Z traileru se nedá pochopit co by to mělo být za hru, text mi vlastně také nepomohl a je to hrozně ošklivé.

Kickstarter mě pobavil, ale gatuluju k ESRB logu na krabičce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2014, 23:11:20    Předmět: Odpovědět s citátem

JC napsal:
Kickstarter mě pobavil, ale gatuluju k ESRB logu na krabičce Smile


No len bacha Wink , podla mna mozete mat aj problem kvoli tymto veciam nastartovat kickstarter projekt, lebo tipujem ze ESRB nemate, a nemate ani xbox, playstation approval Smile a nemozete ich loga pouzivat, dokonca ani games for windows.. mne to nevadi, ani pochybujem ze niekto nieco bude chciet kvoli tomu riesit, ale kickstarteru to moze vadit urcite projekty tam musia byt pravne okej..

A musite si uvedomit ze aj ked Unity je na vsetky platformy, a aj keby ste boli licencovany vyvojar (bez toho vam Unity asi verziu xbox/ps neposle) urcite hru cez unity neskompilujete a automaticky bude kompatibilna s tymito platformami Wink - je potrebne hru prisposobit aby splnila stovky technickych poziadaviek...
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2014, 06:27:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Hra Hatred používala v traileru logo ESRB (http://i.imgur.com/39eoV.jpg) a Unreal Enginu (na kterém hra běží). Ale neměli od těchto organizací svolení, tak to museli stáhnout.

Neříkám, že se Vaše hra dočká takové kontroverze, nicméně není možné používat cizí loga bez souhlasu.

Pokud povolení máte, tak gratuluji.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ozzy89CZ



Založen: 21. 10. 2014
Příspěvky: 4
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: 22. říjen 2014, 07:48:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Povolení alespoň zatím nemáme. Asi bych se nad tím měl víc zamýšlet Smile Ok, beru v potaz do příštích videí. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2015, 12:19:04    Předmět: Odpovědět s citátem

http://games.tiscali.cz/podcast/tea-club-14-david-kos-o-capricorn-7-250309
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zin



Založen: 29. 10. 2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 2. květen 2015, 01:51:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Když nad tím přemýslím nebyla Future Cop L.A.P.D první moba hra?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna