.[ ČeskéHry.cz ].
Ludum Dare 31

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2014, 16:20:23    Předmět: Ludum Dare 31 Odpovědět s citátem

Za necelé dva týdny je opět Ludum Dare. Pokud máte chuť, tak se můžete zúčastnit Theme Slaughter a pochlubit se s jakými nástroji, knihovnami, enginy, atd.. do této soutěže půjdete Smile
Také bych chtěl připomenout, že Mike Kasprzak od posledního jamu začal stránky o něco vylepšovat. Stále na tom pracuje, ale na stránkách si můžete přečíst changelog (spíše povídání o změnách).

Přesné datum soutěže je December 5th - 8th. V ČR (UTC +1) bude začínat 3:00. Pokud se nacházíte někde jinde, tak tady můžete najít pěkné zobrazení času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2014, 15:21:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj tentokrat to vazne zvazujem, ale neviem sa rozhodnut pre nejaku technologiu, ktoru by som si asi mal osahat. Roky korporatneho C++/DX11 mi v tejto sutazi nepomozu, lebo nic z toho nemozem pouzit Very Happy Zvazujem ciste HTML5+JS (mozno s nejakym Three.JS alebo niecim podobnym?), PyGame alebo dokonca Unity.

S akou technologiou pojdes ty, ViliX?
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2014, 15:27:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne sa zucastnim! Na 99% budem robit v Unity, kod v C#, grafika Photoshop a Blender, hudba a zvuky Logic Pro.
_________________
@split82
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2014, 16:11:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zkusím tu moji ASCII věc (VilTAGE). Tím se trochu vyhnu grafice Very Happy Na zvuk ještě nevím.

Docela se na tenhle jam i těším, hlavně kvůli tomu, že by stránky měly fungovat mnohem lépe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2014, 09:21:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemozem povedat, ze som temou sklamany, kedze som aj za tuto hlasoval, ale tesil som sa na nieco ine Very Happy ViliX, myslim, ze tebe to bude sediet vyborne, aj Splitovi Very Happy
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2014, 19:21:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Programování mi už začalo lézt krkem Very Happy Na jakých konceptech máte své hry? Já dělám webovou procedurálně generovanou map dungeon, která není moc dungeon a je to obecně takové zvláštní. Měl jsem si ujasnit, co přesněji chci dělat, neboť to nechápu ani já, natož pak hodnotící.
Také jsem zjistil, že VilTAGE běhá asi 2x rychleji, když se z něj odstraní všechny HashMapy, huzzah! Smile
Všem zúčastněným přeji hodně štěstí. Pokud by jste se chtěli vyjádit k tématu LD31, tak Mike Kasprzak založil na stránkách thread o tom, proč se to některým tak nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2014, 21:46:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoduchu stvorcekovu mozno polo turn-based, mozno logicku, mozno strategicku zalezitost Very Happy Ale mozno to cele skonci este uplne inak, ani my to nemame ujasnene, pochopitelne Smile S kolegom grafikom z prace, takze Jam, nie Compo. GL vsetci!!!
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2014, 04:02:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se pochlubte Smile Prosím o alespoň jednovětný popis a link. Nemůžu se dočkat, až si něco zahraju Smile

Moje hra se jmenuje Entity Unchained. Příběh v ní vypráví o entitě, která se snaží utéct z laboratoře, ale v cestě ji stojí další entity. Až se dostanete z laboratoře, tak možná vše není tak, jak se zdá Smile Mapy jsou náhodně generované a je možné nastavit seed. Hodnoťte zde.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2014, 10:32:48    Předmět: Odpovědět s citátem

No, vypadá to moc pěkně a vtipně (koukám, že v unicode jsou zajímavé znaky, o kterých sem ani netušil, že existují Smile
Máte můj obdiv, kde berete ty nápady Smile
Celkově jsem velmi překvapený, jak vysokou kvalitu tyhle hry mají.
Možná jenom jedna věc ohledně ovládání, nešla by jedna klávesa namapovat tak, aby střílela ve směru posledního pohybu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2014, 12:00:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Uf, tak este dnes rano 2 hodky pred pracou som to tunil, ale uz som to nestihol submitnut. Takze submit bude vecer a posledne fixy, ak mi dovtedy neexploduje hlava, fakt to bol zahul takto na stare kolena!
Sobota cca od 10 do 23 (hodina a pol pauza)
Nedela cca od 10 do 23 (dve hodiny pauza)
Pondelok cca od 8 do 10 a snad este vecer pol hodky.

Jeden nic nehovoriaci obrazok Very Happy


Unity3D (LD#31 Pro trial)/C#, minimalisticka grafika v 3dsmax, textury vo Photoshope, 2 osoby (ja na kod a kolega (Pablo Poliakov) na modely a pripomienky).
Prvy pokus s Unity3D v zivote.

Mozem zverejnit aj nedokoncenu hru pred submitom, ze?

Princip hry:
1. postavite 0-30x prekazku do mapy
2. umiestnite 5 vlastnych jednotiek
3. stlacite start
4. otacate cele herne pole sipkami/mysou
5. cerveny nepriatel ide po vasich jednotkach, ktore idu vzdy v aktualnom pohlade doprava dole (otacanim celej hry zmenite ich smer)

Asi sa to neda vyhrat Very Happy
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2014, 16:25:19    Předmět: Odpovědět s citátem

@mar, zvažuji post-compo verzi a už si píšu list změn Smile
@pcmaster, ty jsi šel do Jamu? Jinak ta tvoje hra vypadá rozhodně zajímavě. Hoď sem potom nějáké linky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2014, 00:10:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak TU-TO-JE.

To preto, ze sme sli s kolegom, takze compo tentokrat nie. Som zvedavy, ci ti to pride zaujimave i po zahrati Wink Zajtra zacnem hodnotit!

Gn, som mrtvy Very Happy
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna