.[ ČeskéHry.cz ].
Crash Site (pracovní název)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spawnie82



Založen: 27. 09. 2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2014, 22:36:29    Předmět: Crash Site (pracovní název) Odpovědět s citátem

Zdravím,
Jsem tu nový, (ale stihl jsem si přečíst většinu zdejšího fóra, a občas je to mazec)

Měl jsem v plánu udělat nějakou AAA hru, ale po zhodnocení svých schopností jsem musel dost ubrat. Po vyhodnocení zkušeností (jsem grafik, z programování mám hlavu jako pátrací balón, jedinný co jsem pochopil, je že nějaký C#, Java, Python a tím jsem skončil), jsem se dobral k tomu, že bych byl eventuelně schopen udělat mechaniku jako v DeadCyborg, a ještě i stím bojuju.

Takže příběh: (není tajný)
Prostředí: Sci-Fi
- k tomu mám nejblíž: Asimov, Heilein, Farscape, Star Trek, atd...

Na nejmenované planetě (nad kterou probíhá bitva), ztroskotá loď, která převážela vzorky, neví se čeho (ve hře bude vysvětleno) a cílem je vyšetřit příčinu. (V kostce) Proto mám v plánu sbírání lejster, Datapadů, čtení z monitorů. (Hackování jako minihra nepadá v úvahu, i když by byla super). A na konci by si hráč vybral z dosud nasbíraných a jím pochopených textů, jaký konec bude chtít. Např: pošle zprávu typu "Vše je OK". Nebo "Problém, pošlete posily."
Pokouším se vytvořit ucházející atmosféru, které budu schopen. Tvořím v Unity (to tady nemá na růžích ustláno Smile ), kde to graficky ujde, a trochu jsem ten engine poznal, má pro mě výhody (hlavně podpora .blend souborů). Zkoušel jsem UDK, i CryEngine.
Zatím jsem ve fázi blocking level. Ostrov 5km2.

Tady je pár obrázků, který budu postupně doplňovat (mám toho víc, ale nebyl jsem schopen to nasdílet, zítra během dne hodím zbytek):
https://drive.google.com/folder/d/0B4qxC8nUvzQmZDNJOHRwTFltS00/edit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna