.[ ČeskéHry.cz ].
Castaway Loser
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 11. leden 2015, 18:41:35    Předmět: Odpovědět s citátem

feryk> Já ti nevím, jestli je to nějaký zvláštní druh humoru ... nebo jsi byl opravdu posledních 10 let v kómatu a nevíš, co je Lost?
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feryk



Založen: 18. 12. 2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: 11. leden 2015, 18:52:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter: Proč to píšeš a ptáš se mně??? Já reaguju na příspěvky autora a na tvůj příspěvek jsem nereagoval ani slovem, nebyl důvod, takže nějak nechápu, co po mně chceš. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 11. leden 2015, 20:02:07    Předmět: Odpovědět s citátem

feryk> Ptám se tebe, protože ty se tu tváříš jako pisatel altarnativně-úžasného příběhu, který je ale čistě náhodou stejný, jako příběh snad nejznámějšího seriálu na světě v posledních 10 letech.
A když ho připomenu, tak napíšeš podrobnější text, který je Lostu ještě podobnější, i s těma všema jeho kecama o "zakázaných zónách", vojenských základnách, záhadných mizeních, tajemných výzkumech a experimentech (jen oni testovali tuším magnetismus, kdežto ty tam máš urychlovač ... no to je tedy zásadní rozdíl Smile

Tak právě nevím, jestli používáš nějaký absurdní druh humoru, nebo to opravdu neznáš (tím neříkám, že máš povinnost znát příběh každého seriálu na světě, ale tohle zná i můj nekulturní otec, takže asi úplně každý) Smile
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feryk



Založen: 18. 12. 2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: 11. leden 2015, 20:13:15    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Stále nevim, co po mě vlastně chceš. Very Happy Asi sem fakt natvrdlej nebo nechápu zdejší humor. Wink
2) nikde nepíšu, že to co jsem napsal, je nějaký alternativní úžasný příběh, naopak, já se jen snažil pomoct autorovi nějakym způsobem vysvětlit to co jsem psal předtím, zmizení, důvody atd.. to že autor si vybral takovéto omleté téma, za to já nemůžu, jen sem se snažil něco na to naroubovat a třeba pomoci nějakým nápadem, tak jak autor v prvním příspěvku chtěl.
3) Lost znám, neboj se. Smile A ten tvuj příspěvek jsem viděl (a i souhlasil), ale jak už jsem psal, nejsem autor a téma není moje, takže jen opakuju, že jsem se snažil naroubovat něco, aby to dávalo alespoň částečně smysl. toť vše, snad jsem tě uspokojil. Razz

PS: mimochodem, já se alespoň snažím pomoci, když už kritizuju, od tebe tu zatím žádný nápad nebo návrh nezazněl. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna