.[ ČeskéHry.cz ].
[Android] Zeroes- matematicko logická hra

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ermrk



Založen: 14. 03. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 14. březen 2015, 23:20:31    Předmět: [Android] Zeroes- matematicko logická hra Odpovědět s citátem





Download
https://dl.dropboxusercontent.com/u/19747618/Zeroes/Zeroes.apk

Ahoj, jmenuji se Petr Marek a pracuji na hře Zeroes. Je to logická hra pro Android. Cílem hry je pomocí matematických operací jako je plus, mínus nebo krát vytvořit na všech číselných bodech nuly.

Hru vyvíjím od léta a už bude téměř hotová. Je ale pár věcí, s kterými si nevím rady. Chtěl bych vás požádat o pomoc. Mám několik otázek.

    -Co si myslíte o jménu hry? Je v pořádku? Ptám se, protože jsem už několik her dělal (www.peordgames.comehere.cz) a často jsem si odnesl kritiku právě (a nejen) za název.

    -Co říkáte na grafiku? Jak se vám líbí kombinace barev? Nejsou některé nepříjemné? Jsem programátor, proto jsme se snažil vytvořit grafiku co nejjednodušší.

    -Co si myslíte o tutoriálu? Pochopili jste z něho jak hrát? Já s ním ještě nejsem plně spokojen. Při testech jsem zjistil, že hráče zahltí informacemi a ten pak neví co dál. A taky si nejsem zcela jist jak beze slov vysvětlit, že cílem hry je tvořit nuly. Zatím ho plánuji nějakým způsobem zjednodušit.

    Aktuální tutorial

    -A co obtížnost? Roste přiměřeně? Nebyli jste frustrovaní?

    -Vytvořil jsem několik návrhů ikony. Která se vám líbí nejvíc?


Co budu muset dodělat
    - Zvuky a hudbu. Ale s hudbou si nejsem jist, jestli se do takového typu hry vůbec hodí.

    - Předělat pár levelů, s kterými nejsem spokojen.

    - Zvažuji přidání nápovědy, která by za hráče umístila jeden matematický operátor.

    - Nějakým způsobem zvýraznit operátory, které jsou nahoře a dá se s nimi hýbat. Později umístěné operátory jsou blokovány nověji položenými, protože by vznikali problémy s asociativitou [(1+2)*2 není to samé jako (1*2)+2] a čísla by pak neseděla.


Hru pravděpodobně vydám kompletně zdarma. Trochu přemýšlím o reklamách, ale nevím jestli se to vůbec vyplatí. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

Kdy jí vydám ještě nevím. Řeknu to na rovinu, jsem vysokoškolský student a na hře můžu pracovat až po tom co dodělám úkoly, semestrálky a jiný věci do školy.

Velice bych ocenil odpovědi na mé otázky a rady od zkušených vývojářů jako jste vy. Za feedback bych byl velice vděčný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 10:42:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Nápad vypadá zajímavě, příležitostně zkusím. Z těch animací a tutoriálu mi to taky není ještě úplně jasné, protože s položenými operátory ty výrazy nesplňují rovnost a vypadá to trochu divně...

Všiml jsem si překlepu Excelent (má být Excellent)

Vydat zdarma s reklamou je asi dobrá volba (ale klidně udělej i verzi placenou anebo jestli se ti chce drbat s inappy, tak dát skrytí reklam). Rozhodně ignoruj AdMob apod., který má minimální výnosy, dnes frčí velké obtěžující reklamy. Dobré zkušenosti máme s Chartboost.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna