.[ ČeskéHry.cz ].
Rememoried
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 20:08:06    Předmět: Rememoried Odpovědět s citátem

Ahoj,
rád bych vám představil svoji novou hru Rememoried:












Rememoried je nezávislá hra, virtuální místo, kde se mění vzpomínky na sny a jedinou možnou cestou většinou bývá zapomnění, které se tak stává mechanismem pro postup do dalších vrstev snů.

Počítáš hvězdy nad hlavou stejně jako ten, kdo na tebe ukázal prstem z neznáma. Čím blíže jsi nekonečnu, tím více se ztrácíš v číslech stvořených k popisu snad reálného světa a tvoje oční víčka se stávají oponami, jež skrývají nečekaná poznání za hranicemi, ke kterým se odváží jen ty nejsilnější myšlenky. To vzrušující divadlo pro jediného diváka jako odměna za každodenní obdařování mysli.

Surrealistická explorativní first-person adventura pro PC, Mac & Linux od nezávislého jednočlenného herního studia Hangonit.

Trailer: https://vimeo.com/rememoried/trailer
Web: http://rememoried.net

Steam Greenlight: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=407338100


Naposledy upravil Rememoried dne 27. květen 2015, 00:06:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 20:30:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi pěkné!

Řekl bych i vizuálně originální - ale popravdě už indie scénu dlouho nesleduju, tak nevím, jaké jsou teď trendy Smile
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 20:33:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapalcováno, atmosféra vypadá dobře, flower duet zvolený do traileru je sice už poněkud zprofanovaný, ale stále pěkný, teď už jen jak se to bude hrát. Něco ve stylu Sightline od Frooxiuse?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 21:03:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za komentáře! Musím se přiznat, že Sightline jsem do této chvíle neznal. Dalo by se však říci, že místy pracuji s podobným konceptem. V současnosti připravuji gameplay videa, o která se následně rád podělím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
quas4



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: 19. březen 2015, 18:33:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
flower duet zvolený do traileru je sice už poněkud zprofanovaný, ale stále pěkný


nedohledaval jsem, ale neni nutne zrovna tento song pro takove pouziti licencovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 19. březen 2015, 18:42:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to moc hezky, držím palce a jsem zvědav na gameplay videa. Jdu to zapalcovat na Steam.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 20. březen 2015, 02:12:33    Předmět: Odpovědět s citátem

quas4 napsal:
Mem napsal:
flower duet zvolený do traileru je sice už poněkud zprofanovaný, ale stále pěkný


nedohledaval jsem, ale neni nutne zrovna tento song pro takove pouziti licencovat?


Ano, máte pravdu, to samozřejmě nutné je. Licenci mám zakoupenou.

citace:
Vypadá to moc hezky, držím palce a jsem zvědav na gameplay videa. Jdu to zapalcovat na Steam.


Děkuji mnohokrát!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 20. březen 2015, 07:03:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Rememoried napsal:
Ano, máte pravdu, to samozřejmě nutné je. Licenci mám zakoupenou.


Trochu odbočím. Jak se nakupují licence k audio dílům a jak mastné to je? Pokud to není tajemství Smile Ještě jsem se do těchdle vod nepouštěl, ale zajímá mě to.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 20. březen 2015, 07:47:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja napriklad nakupujem hudbu na shockwave sound alebo audiojungle. Hudba je tam za priaznive ceny a ku komercnemu pouzitiu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 20. březen 2015, 20:48:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně vyhledávám na http://audiojungle.net spíše elektronickou hudbu. Na klasičtější záležitosti pak mohu doporučit http://premiumbeat.com. Licence se liší i podle počtu prodaných kusů a cenová hladina začíná v rozmezí 1000 až 2000 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 26. květen 2015, 23:58:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji každému, kdo podpořil Rememoried!
Rememoried se objeví ve službě Steam během tohoto léta a to konkrétně 31. srpna.

Hratelnost
Základním prvkem hratelnosti je schopnost zapomenout. Některé prvky okolí se mění s hráčovým odvráceným pohledem nebo nepřítomností a stávají se nejen ukazatelem, ale i cestou samotnou, po níž se vydá chůzí, letem i pádem. Nalézt tuto cestu do dalších úrovní je tak otázkou jeho všímavosti a intuice, jež jsou odměněny postupem vpřed. Pochybení naopak vede k návratu zpět do předchozích úrovní, které mohou být následně více či méně pozměněny.

Příběh
Pokud usnete při pozorování hvězd, otevře se vám brána do nového světa, který se nachází mezi světem vzpomínek a světem snů. Tento mezisvět postupně mění realitu na fragmenty a servíruje hráči touhu po poznání nepoznatelného. Ti nejvytrvalejší však mohou nepoznatelné pocítit.

Zajímavosti
Hra se skládá ze statických i generovaných částí, v nichž zazní mimo jiné skladby Johanna Sebastiana Bacha nebo Ludwiga van Beethovena.

Vlastnosti
* různorodá prostředí
* živoucí entity
* přes 20 úrovní
* elektronická i klasická hudba
* mluvené i psané slovo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2015, 10:48:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Více informací v rozhovoru pro Kill Screen a videorozhovoru pro Games.cz!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2015, 15:09:00    Předmět: Odpovědět s citátem

kukam ze hra prave vysla Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2015, 15:51:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně Smile, ale žádný launch discount? Bez slev už se na Steamu neprodá nic, ne?
http://store.steampowered.com/app/368450/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rememoried



Založen: 15. 03. 2015
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2015, 17:01:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díky!

Chtěl jsem zde zveřejnit oznámení o dostupnosti na Steamu, ale koukám, že jste mě předběhli Wink

S těmi slevami nemám bohužel zkušenosti, takže jsem zvolil tuto cestu.


Naposledy upravil Rememoried dne 13. září 2015, 01:26:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna