.[ ČeskéHry.cz ].
3D Grafik / Animátor

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Prodám / Nabízím
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MirekDusin



Založen: 01. 04. 2012
Příspěvky: 62
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 20. duben 2015, 21:35:44    Předmět: 3D Grafik / Animátor Odpovědět s citátem

Zdravím,
tímto bych chtěl nabídnout své služby jakožto 3D grafik a animátor. Zabývám se hlavně low-poly grafikou, tedy grafikou určenou především do her a real-time dem. Mám zkušenosti s širokým spektrem grafiky, od cartoon vizuálu, až po realistické modely. Stejně tak mohu tvořit modely od drobných rekvizit, po detailní, plně rozanimované charaktery podle vlastních představ či podle dodaných konceptů. V případě potřeby mohu vypomoci i s 2D grafikou - loga, UI a pod.
Hledám především malé projekty, případně pomocné práce, na kterých můžu pracovat externě jako freelancer (interní spolupráce bohužel aktuálně nepřipadá v úvahu, pokud vaše společnost nesídlí v Helsinkách) Nehledám free projekty či projekty, kde je odměnou podíl ze zisků.
Cenu za zakázku domluvíme individuálně podle rozsahu práce, složitosti a časové náročnosti, nicméně bych řekl, že jsem celkem levný Smile
Kontaktujte mě prosím přes mail (nejrychlejší cesta), případně zde na fóru přes PM (kontroluji tak jednou do týdne)

Aktuálně nepřijímám žádnou externí práci, děkuji

Zde různorodé ukázky mojí práce:
http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=4313 - Aktuálně rozpracovaná hra na které dělám ve volném čase. Vně topicu jsou vidět některé moje rozanimované charaktery





Panelák, tvorba interiérů pro explorativní hru, Unity 3D, vypečené stíny





Model humanoidního robota


_________________
@bluepulsargames
@oooomaaaar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Prodám / Nabízím Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna