.[ ČeskéHry.cz ].
Hravouka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. únor 2015, 13:28:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, jak dlouho je v té myší knize možnost listovat na další stránky? Objevili jsme to dneska (skoro po roce používání) a to bylo radosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. únor 2015, 20:41:06    Předmět: Odpovědět s citátem

No to tam je od začátku Smile
Ale je to právě docela takový nejasný, takže zrovna tuhle část máme v plánu vynechat (prohlížení knížky zmizí). Místo toho to ale zařadíme někam později jako bonus (myš se koukne dalekohledem do dálky nebo něco podobného).

Jinak aktuálně předěláváme systém tabulek v první scéně. Jednotí a mění se typografie, plus upravujeme manager těch tabulek aby s tím do budoucna byla snazší práce.
Doufám, že v dohledné době pár měsíců vydáme tu aktualizovanou první část a to i pro tablety. Ale sliby chyby Smile
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. březen 2015, 21:12:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Přemýšlím nad tím, co provést až budeme mít předělanou tu první část a půjde to dát i na tablety. Chtěl bych toho nějak využít k propagaci už během vývoje, ideálně:
- dát k dispozici demo zdarma, ať si to každý může vyzkoušet
- dát možnost nějakým způsobem podpořit další vývoj (peníze, sharování)

Takže uvažuju tak, že bych dal na app store a google play prostě tu první část zdarma s tím, že na konci může být in-app s tím, že to je donate ale zároveň kdo to zaplatí, tak pak dostane zbylej obsah zdarma, až bude hotov (= v podstatě předprodej bez záruky).
I do budoucna bych to tak chtěl, aby se to dalo vyzkoušet zdarma. Nebo je lepší mít light free verzi a pak plnou od začátku placenou?
Jakej to je nápad?

Na těch tabletech by mi to teda mohli řešit in-appy, ale co v desktop nebo web verzi?
Asi odkaz na paypal donate s tim, že si ty maily můžu evidovat a poslat pak link na plnou verzi až bude hotová?
Jak takovou věc distribuovat digitálně pro pc? Je možný něco takovýho prodat na steamu nebo někdo jinde?

Přijde mi to tak asi nejlepší, ale nejsem si tim nějak jistej. Co by vám vyhovovalo z pozice zákazníka?
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. březen 2015, 21:29:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to chodí na mobilech nevím, mam zájem o desktop. Demo bych nechal hratelné přes web a plnou ke stažení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2015, 11:32:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Spytihněv: Díky, víš za co Wink

Dal jsem si podmínku, že do Aniflimu releasneme opravené demo i pro tablety, takže jsem včera submitnul do review verzi pro iOS.

Tady je nová verze na webu: http://hravouka.circusatos.com/demo.php
Přidám pak link i na story a desktop verze dema.
Pro věrné fanoušky - ano ta knížka zmizela, její obsah se objeví v pozdějších scénách.

Zároveň mám něco ohledně tohodle projektu prezentovat na Anifilmu. Ještě teda nevim co tam vlastně povim, ale určitě to bude děsně chytrý Wink
http://www.anifilm.cz/cs/program/prezentace-a-prednasky/#film-603
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2015, 11:55:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Knížky je škoda, je tam toho teď méně. A chození se hodně zhoršilo, myš se častěji zasekává, na křižovatkách se neumí rozhodnout, když třeba dojdu horem k jezírku, začne se hned zase vracet o patro níž, u okrajů obrazovky se objevuje jakási modrá smrt (modrá scéna, kde nic není a nelze se vrátit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2015, 12:21:43    Předmět: Odpovědět s citátem

- knížka - jasně, teď se to zdá blbý, ale prostě to tam nepasovalo, už děláme na další scéně, takže ve výsledku bude obsahu dost.
- na to chození se musím podívat pořádně, ale mám pocit, že zrovna tohle vyhledávání v grafu fungovalo i předtím stejně.
- modrá smrt je blbost, chyba, musim opravit. To jsem asi připravoval trigger na další scénu a pak to tam nechal..
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2015, 15:11:00    Předmět: Odpovědět s citátem

nová verze http://hravouka.circusatos.com/demo.php

- tak chození - trochu jsem s tím pohejbal, ale to s tím jezírkem by chtělo nějakej vážnější designovej zásah - předpokládám, že problém je v tom, že držíš myš do té doby než dojde až na okraj a tím trigneš že má jít na cestu dolů, které je v tu chvíli blíž kurzoru. Dá se to řešit nějak systémově?
- modrá smrt by měla bejt opravená, byla to nějaká chyba s okrajem v grafu.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 07:52:15    Předmět: Odpovědět s citátem

No stejně mi to chození ve staré verzi přišlo blbuvzdornější Smile

Jinak myš už nebude chodit po dvou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 08:36:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostal jsem nápad. Mohl bych ověřovat, zda cesta v grafu není příliš dlouhá a pokud by cesta byla moc dlouhá, tak se prostě na tu cestu nevydá (hráč by musel nejdřív kliknout někam blíž). To by řešilo problém nahoře s jezírkem.

Ohledně chození jsme měli velkou debatu. Já jsem pro to aby chodila po 4, je to jednodušší (že se to nemění) a konzistentnější. Tereza je zas pro to, aby se tam toho co nejvíc měnilo Smile. Takže zatim chodí jen po 4, ale možná tam ty dvě nohy vrátíme, uvidíme.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 08:48:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem pro kombinaci, ta myš je teď hodně polidštěná a po čtyrech chodí jen proto, že v noře není dost místa. Kdyby měla chodit po čtyrech všude, musela by se přemalovat, aby si lidi nemysleli, že to je jezevčík Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 08:55:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, beru Smile
Každopádně díky moc za feedback. Strašně to pomáhá to posouvat dál. My se vždycky zabedníme nějakou debatou ve dvou a názor z venku hrozně pomáhá.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 11:31:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jen doplním, že souhlasím se Spytihněvem! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 11:34:35    Předmět: Odpovědět s citátem

v čem všem? Smile
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. duben 2015, 12:02:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Chůze (pathfinding) mi přišla trochu divná i předtím, takže tam žádnou velkou změnu k hodnocení zatím nevidím. Smile Ale rozhodně u myšky obnovit antropogenizovanou chůzi po dvou, koho by zajímal nějaký hraboš na čtyřech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna