.[ ČeskéHry.cz ].
GDS2015 - prezentace hernich projektu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 11. listopad 2015, 18:35:16    Předmět: GDS2015 - prezentace hernich projektu Odpovědět s citátem

Ahoj lidi,
na letosni GDS opet planujeme prezentaci hernich projektu. Radi bychom, aby tam vystoupilo co nejvice vyvojaru se svymi hrami.

Neni podstatne jestli jste velky profi tym, nebo solo amatersky vyvojar. Chceme dat prostor kazdemu.

Toto pasmo prezentaci bude probihat ve ctvrtek v ramci warm-up party v klubu LaLoca, ktera zacina ve 20:00 (pasmo prezentaci bude pravdepodobne od devate hodiny): http://www.gdsession.com/cz/news/#news5

Ucast jak na party, tak v ramci programu prezentovanych projektu je naprosto zdarma! A dalsi naprosto skvela vec, v publiku budou uz hoste a prednasejici GDS, takze budete mit sanci prezentovat svou hru pred profesionaly ceske, ale i zahranicni vyvojarske sceny. A treba s vami pak na party hodi rec a daji vam k vasemu projektu zpetnou vazbu.

Tak se nam urcite prihlaste a obratem vam posleme blizsi informace: https://docs.google.com/forms/d/1bdcUH9o3n2gLDwKjL3zAleaQx6Wq-NZ91HET02rbxgY/viewform
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 12. listopad 2015, 09:03:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak si vybavuju, že to loni ke konci bylo už docela utahaný.
Což bylo kombinací toho, že se začlo pozdě, mám tušení že nebyl časový limit na prezentaci a postupem času se všichni přiopili.

Chtělo by to určitě nějakej přísnější režim, aby to frčelo. Myslim, že 3min na projekt by měly stačit, jestli se to zdá málo, tak max 5, ale víc bych fakt nedával. I tak to bude při 10 projektech hodinové pásmo.

To nemá bejt hejt, ta akce mi přijde úplně super (dost sem čuměl, co se tam loni sešlo za projekty), jen by to stálo za to posunout o level výš. Mám v plánu tam ukázat svůj side project: http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=52555#52555, přihlásim brzo
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 12. listopad 2015, 09:39:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Přísnější režim by to asi chtělo, já tam loni přetáhl prezentaci snad na 15 minut už ani nevím (a ubral tak cenný čas, ale je třeba aby to někdo hlídal - člověk si to neuvědomí během té prezentace).
Bude záležet také kolik se tam sejde nakonec lidí na ty prezentace.
--------------
Pokud to tu bude číst někdo kdo má obavy, tak se nebojte. 100% se přihlašte a ukažte na čem děláte.
Mne osobně loňska warm-up párty dala opravdu hodně. Loni jsem byl poprvé na GDS a díky této akci jsem pak druhý den nebyl úplně páté kolo u vozu. Bylo možné lépe navazovat kontakty apod.

Sedět doma a myslet si že je ještě brzo, nebo že to nikoho nebude zajímat je blbost.
Vždy to někoho bude zajímat a pomůže to v růstu projektu.

Uvedu vlastní příklad (není to honění ega, ale motivační pro lidi co měli strach jako já loni):
Bez loňské párty bych se nedostal s projektem tam kde je teď.
Díky party a následnému GDS 2014 se otevřela cesta ke kontaktům.
Nebál jsem se pak jít na GameDay (opadla tréma a obavy), který změnil cestu projektu a dodal odhodlání jít na GreenLight.
A teď je projekt už na Steamu sice jen jako Early Access, ale je.
A díky Steamu začínám být finančně nezávislý a mohu se věnovat pomalu jen a jen projektu.
Pomalu se plní už diář na rok 2016 na malé přednášky po VŠ (omg já a přednášky) Smile (čím si chci natrénovat odstranění trémy) atd. atd.

No a po roce mohu vše vracet a alespoň drobnou částkou přispět na samotné GDS 2015 - trošku nějak vrátit to co mne české-hry a veškeré jejich akce přinesli.
Obrovský dík patří jak české-hry, tak i games.cz (hlavně Pavlu Dobrovskému - nebojte se ho kontaktovat na GDS!) bez příležitostí které mne dali bych dnes nebyl tam kde jsem. Jen bylo nutné překonat obavu a strach.

I když se to opravdu nezdá, tak na začátku byla loni ta párty, které jsem se bálWink
Takže se nikdo nebojte a pokud máte zajímavý projekt tak šup na registraci!
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 12. listopad 2015, 10:09:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Pásmo by mělo být na hodinu. Max hodinu a půl. Cokoli delšího už by otravovalo lidi a neudrželi pozornost.

Podle počtu zájemců nastavíme délku prezentace, ale určitě jsme neplánovali, že by to bylo víc jak 5 minut na projekt. Je to prostě krátky "pitch".
(Na AppParade, kde se často účastní i herní projekty, je na prezentaci snad jen minuta či dvě. Ale v našem případě to nemusíme zase hnát takto do extrému).

Určitě se hlaste, zatím moc přihlášek není! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 12. listopad 2015, 10:54:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Přihláška poslána. Nejdřív se na to vyptávám a pak na to skoro zapomenu Smile Chápu správně, že povídání by mělo být v angličtině?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 12. listopad 2015, 12:31:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Primární jazyk je angličtina. V publiku budou určitě už nějací zahraniční účastníci/hosté, a proto nechceme, aby se cítili odstrčeni, že jsou všechny prezentace česky.

Nicméně, nechceme na druhou stranu nikoho nutit a tlačit to násilím, takže pokud tvůrce bude chtít mít svou prezentaci česky, tak to možné bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2015, 23:49:28    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW: jak to vypadá s počtem zájemců? Hlásí se někdo nebo je třeba to více šířit ještě?
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2015, 23:53:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím 6 přihlášených projektů. Cíl je 10 až 15.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2015, 07:07:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlásil jsem se osobně Luborovi, ale pro pořádek jsem to teda ještě teď hodil do formuláře.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2015, 09:11:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty prostory v Laloca vypadají zajímavě. Už to asi nebude takovej underground jako posledně Smile

Kdy je uzávěrka přihlášek a kdy můžeme čekat nějaké bližší informace?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2015, 09:40:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostory v LaLoca jsou v pohode. Hlavne je to vetsi nez to lonske sklepeni Smile Uvidime kolik lidi dorazi. Celkova kapacita je tam kolem 250 lidi. To by na pred party melo stacit.

Nejake info prihlasenym posle Lubor, ktery ma pasmo na starost. Asi v prubehu tydne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 23. listopad 2015, 18:40:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Přišlo už někomu z přihlášených nějaké info, případně potvrzení?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Játro.m



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: 24. listopad 2015, 10:03:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska ráno došlo :)
_________________
Jeden z vývojářů hry Grenade Madness.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 24. listopad 2015, 12:30:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, už taky, dnes chvíli po poledni Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna