.[ ČeskéHry.cz ].
Descent - převod deskové hry na PC

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GooDer



Založen: 10. 08. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 5. říjen 2015, 13:50:17    Předmět: Descent - převod deskové hry na PC Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

chtěl bych představit můj první větší projekt, který se snažím vytvořit. Jedná se o převedení deskové hry Descent: Journeys in the Dark 2nd Edition? do PC podoby.
Chtěl jsem zkusit pro začátek něco, co již má přesně daná pravidla a kde bych se alespoň z počátku obešel bez grafika.

Hra je zatím ve velmi rané fázi vývoje, kdy hráč toho zatím moc dělat nemůže. Ze začátku bude možné hrát na jednom PC, časem se pokusím přidat i podporu hraní po LAN.
Pokud by se našel grafik, který by se chtěl do vývoje zapojit (nemělo by to být nic zas tak časově náročného, většinu grafiky zatím čerpám z krabicové hry), tak bych byl jedině rád Smile

Vývoj probíhá zatím v C# a Monogame.

Stav vývoje:

    - Grafika: 50%
    - Hudba / zvuky: 0%
    - Programování: 15%



Vykreslaná mapa


Mapa s rozdělením na dílky a možností umístění hrdinů


Mapa po rozmístění hrdinů a nestvůr s přípravou pro zobrazení informací o nich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rluks



Založen: 19. 09. 2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: 19. prosinec 2015, 23:35:08    Předmět: Descent Odpovědět s citátem

Hezká grafika, to kreslíš sám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Darke



Založen: 16. 11. 2014
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 20. prosinec 2015, 00:05:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle svižného googlu se opovážím tvrdit že skenuje originální stolní verzi (taky by to vysvětlovalo proč nesedí mřížka + tak nějak je to v popisu co napsal Very Happy)
_________________
www.wtfrontier.com
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Goblin



Založen: 10. 05. 2014
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: 20. prosinec 2015, 07:30:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Darke napsal:
Dle svižného googlu se opovážím tvrdit že skenuje originální stolní verzi (taky by to vysvětlovalo proč nesedí mřížka + tak nějak je to v popisu co napsal Very Happy)


Já myslel, že ta mřížka je rozházená schválně, aby to vypadalo "deskověji". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GooDer



Založen: 10. 08. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 20. prosinec 2015, 14:57:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Správná připomínka, to jsem zapomněl zdůraznit v úvodním příspěvku. Všechna grafika, co se týče elementů hry je použitá přímo z deskové hry. Jsou to skeny, které jsem ani nedělal já, ale už je zapojil někdo jiný pod projektem "Descent Vassal".

Vassal je open source engine pro hraní deskových her. Hráči mají k dispozici elementy ze hry, jako karty, žetony atd, ale logiku hry už si musí hlídat sami. Já jsem chtěl jít dál a postavit hru tak, aby kontrolovala i pravidla.

Vyřešil jsem tím problém s hledáním grafika, aspoň prozatím. Už jsem párkrát nějakou spolupráci zkoušel a určitě všichni víte jak je těžké udržet morálku a zvlášť u bohémů, jako jsou grafici Wink.

Je tu spousta pěkných projektů a vím, že tenhle není nic světového. Mně to prostě baví a zároveň se tak snažím učit C#.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darke



Založen: 16. 11. 2014
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 22. prosinec 2015, 03:21:55    Předmět: Odpovědět s citátem

GooDer napsal:
určitě všichni víte jak je těžké udržet morálku a zvlášť u bohémů, jako jsou grafici Wink


Ale tak!
_________________
www.wtfrontier.com
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GunSpawn



Založen: 21. 11. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 7. únor 2016, 23:05:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,
viděl jsem vaši nabídku a určitě bych se rád přidal do vašeho projektu. Se C# se trochu kamarádím, ale není to žádná sláva Very Happy Ale každá zkušenost dobrá. Pokud je to stále aktuální, rád vám povím více informací.
S pozdravem GunSpawn.
PS: Nevím proč, ale nejde mi poslat zpráva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna