.[ ČeskéHry.cz ].
Nightkeep, 2D platformer/RPG/metroidvania
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 23. prosinec 2015, 12:13:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebel napsal:
Právě, že když se to umí. Ale tak všechno je super, když se to umí. Třeba bych si přál, abych dokázal perfektni pixel grafiku, ale ja nikdy nekreslil a na papir nenakreslim už vubec nic.


Ten kdo umí v tom nechal stovky nebo tisíce hodin, naučit se dá vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 23. leden 2016, 22:47:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc nového teď nepřibylo. Měl jsem chutě to celé smazat a zahodit, ale to zná asi víc lidí (?)... Twisted Evil Místo toho jsem si dopřál pauzu, dohrál během ní Games of Thrones (parádní hra).

Dnes večer jsem si k tomu sedl, abych o hře informoval krapet víc a aktualizoval jsem indiedb profil. Je tam poslední video, ale tak ze hry se vyklubala prach obyčejná skákačka, tak snad i přes to se to bude líbit. Mám teď jiné věci na starosti a k vývoji projektu se hodlám vrátit cca. začátkem dubna.

http://www.indiedb.com/games/nightvale
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ph[]b



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 107
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: 27. leden 2016, 09:25:29    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je prijemna zprava... Smile
super, postavicka se divam doznala zmen, jen je takova zlomena v zakladnim postoji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
wozembouch



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 28. leden 2016, 10:47:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebel napsal:
... ze hry se vyklubala prach obyčejná skákačka

za me rozhodne plus, vytrvat a dokoncit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 3. duben 2016, 10:56:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně mám dost materiálu na alpha trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=croFl_wael0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 3. duben 2016, 15:25:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to opravdu dobře, už se těším až to odzkouším Smile trochu mi to připomělo toto - http://lastlifegames.com/trialbyviking
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 10. duben 2016, 22:17:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta hra s vikingem je na jiné úrovni Laughing

Naposledy upravil Rebel dne 10. červen 2016, 20:05:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 11. duben 2016, 21:16:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebel napsal:
Ta hra s vikingem je na jiné úrovni Laughing

Longplay z aktuální verze (a zřejmě také finální podoba hry):
https://www.youtube.com/watch?v=zJ3XVOAgI4I


No to sice jooo.. ale nikdo neřiká že se neposuneš dále, já věřím že za rok tato hra bude o několik stupímnku dále Smile
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 19. květen 2016, 20:07:45    Předmět: Odpovědět s citátem

No, o moc dále nebude Smile Ono je to celé velmi jednoduché.

Zrovna tvořím svět a také jsem nespokojený se starým.


Confused dvojí práce... Světa je hotovo cca 17%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Darke



Založen: 16. 11. 2014
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 19. květen 2016, 20:55:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Uprimne se mi grafika v Trial by Viking vůbec nelíbi, připomíná to první, ne moc povedené, 3d hry... takové ty; "hele, máme technologii ale neumíme ji použít".
_________________
www.wtfrontier.com
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 1. červen 2016, 16:10:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli radio show Welcome to Night Vale, kterou jsem objevil později hru raději přejmenovávám na Nightkeep.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 10. červen 2016, 09:13:12    Předmět: Odpovědět s citátem

https://youtu.be/3BKQyp_jRx4 novy teaser. Mam toho nejak dost a zase jsem ve fazi, kdy se chci na vsechno vykaslat. Posledne mi pomohl dlouhej break a zadnej game dev o vikendech. Asi si to zopaknu .) A taky je sranda na twitteru, kdy jsem prestal tweetovat v angl. Tak mam u projektu unsuby. Jj cizi jazyk je asi pro nektere eng. Speakery zlo. Meh. Davam pauzu od projektu. Jeste nahraju angl. Prolog, ktery mi prelozil Tomas alias kvejk. Resp jeho cast. Tomasovi se podarilo navlect prolog do takoveho tavern stylu v jakem je original.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ph[]b



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 107
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: 10. červen 2016, 15:20:09    Předmět: Odpovědět s citátem

me prijde, ze te nejvice bavi delat teasery a videa... nez samotna hra Smile...
(neber to ale ve zlem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 11. červen 2016, 11:44:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Teaser, neteaser. Je to část marketingu, tweetujutu, něco na FB, jiná zahraniční herní fora, atd. Ale tak jasně teaser mi příjde u téhle hry taky úplně zbytečný.

game update
mám hotovo asi 50% světa.Tyhle hotové lokace už jsou průchodné, dají se projít přímo ve hře. Jen jsou prázdné, nejsou tam ještě nepřátele a poklady a questy. Stejně mi příjde, že je hra o ničem, je to strašně jednoduchý, mam tam jen pár zakladnich mechanik a spíš je to jak stará nes hra, kde byl jeden, dva typy útoků po celou hru. Equip tu není, ale meč se mění v závislosti na tom jaký gem do něj equipnete a k dispozici jsou ještě subwepky. Tohle dneska už nikdo hrát nebude, jak jsem četl některé game commenty je rok 2016. (Low quality animations, graphics, gameplay.
Downvote.)

Původní plán byla easy plošinovka a celé to mělo být hotové do měsíce. Ale nějak se to zvrtlo a něco málo jsem tam ještě přidal. Možná to trochu zjednodušim, zatim mam v planu takovej questovej postup hrou jakej jsem měl ve Forbidden Sage, kterou taky nikdo nehrál. Takže tohle taky nikdo hrát nebude a měsíc po vydání budou statistky No sales. (Jsem velký optimista, tak mi to neberte).

Wink

Ze začátku jsem místnosti tvořil v graphicsgale (malovaní) a bylo to dost zdlouhavé, asi před dvěma měsici jsem objevil tiled a začal si tvořit do hry přimo tilesety, takže se mi svět staví veseleji. v současnosti je hotovo něco kolem 300 místností včetně fungujici minimapy, která zobrazuje všechny již navštívené místnosti a vaši pozici.



A tady přidávám slibeny prolog, ktery přeložil Tomáš.
http://www.indiedb.com/games/nightkeep/news/nightkeep-gameplay-teaser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 11. červen 2016, 19:19:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to zkusit hodit na Steam Greenlight? Sám uvidíš, jestli si to své lidi najde, nebo ne.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna