.[ ČeskéHry.cz ].
Dárek pro CZ/SK Gamemakeristy!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Maker a spol.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Druid



Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 26. květen 2016, 16:31:39    Předmět: Dárek pro CZ/SK Gamemakeristy! Odpovědět s citátem

Drazí uživatelé programu GAME MAKER STUDIO.


Protože mám pocit že GM komunita řídne, rozhodl jsem se že vás obdaruji tím co víceméně úspěšně prodávám na YOYOGAMES Marketplace.

Předem upozorňuji že nejsem kdovíjaký programátor. Můj zápis kódu nemusí všem připadat ideální. Ale snažil jsem se co nejvíc komentovat kód (v en). Některé z nich mají i help soubor (v included files).

Jak použít?


Otevřete nový projekt, klikněte na import a vyberte si s čím chcete pracovat.

Co balík obsahuje?

Dungeon Generator
=================


Jednodušše řečeno jde o sadu skriptů které skvěle poslouží pokud se chystáte udělat hru ve stylu **Nuclear Throne** nebo prostě jen Malou hack and slash akci s náhodně generovaným prostředím. Obsahuje také layout připravený k překreslení pro autotiling!

DEMO

Dungeon Generator 3D
====================

V podstatě to samé co předchozí, ale ve FPS stylu!

VIDEO

Instant platform
=================


Udělejte si vlastní jednoduchou skákačku DOSLOVA v několika vteřinách! Vše co potřebujete jsou 2 řádky kódu!

DEMO

Match 3 engine
==============

Základ pro hru dnes tolik moderní hru typu spoj 3. Jedná se opravdu jen o základ a může tam být pár bugů. Ale věřím že vám to i tak dobře poslouží!


DEMO

Základ pro tetris
=================

I ten má své mouchy, ale i tak snad dobře poslouží!

DEMO

Otáčivé menu
============

Blbůstka, ale dokáže to divy když se správně použíje!

DEMO

Slider puzzle
=============

Základ pro klasické skládání obrázku. Nejžádanější co mám tak si toho važte! Very Happy

DEMO

Nu a to je celé! Pokud by vás stejně jako mě popadl záchvat samaritánství, můj profil na marketplace je
TADY

STÁHNOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Maker a spol. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna