.[ ČeskéHry.cz ].
Představení mého projektu + žádost o pomoc

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondracek



Založen: 01. 11. 2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 1. listopad 2016, 14:12:15    Předmět: Představení mého projektu + žádost o pomoc Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,

Rád bych vám představil můj projekt hry v rámci webového prohlížeče napsaný pomocí PHP,HTML,CSS,jQuery,mysql,...

Bude se jednat o hru na styl "gladiatus" - Inventář, předměty apod...

Spoustu hlavních funkcí mám již hotovo ale problém nastává v grafice

Uživatel získá herní postavu který je složná pomocí http://kenney.nl/assets/modular-characters Což bohužel vypadá tak trochu jak omalovánky Very Happy.

pomocí zabíjení monster mu budou náhodně vypadávat předměty dle úrovně monstra které zabil.

Potřeboval bych ale modulovatelnou postavu + (zatím)cca 8 setů předmětů (Helma, brnění, kalhoty, obuv) + zbraně

Teď mám takový trochu naivní dotaz. Nenašel by se mezi vámi někdo kdo by mi právě s tímto grafickým zpracováním mohl pomoci? Bohužel se jedná o soukromý projekt a dokud nebudu mít jistotu že to někam vede nechci do toho investovat nějaké větší finance. Takže nemohu nabídnout více než spolupráci a podle úspěšnosti projektu nějaké dodatečné ohodnocení.

Našel jsem již pár hotových grafických paketů ale nic co by mi 100% vyhovovalo už z toho důvodů že předměty na sebe musí navazovat při vrstvování.

Předem vám děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna