.[ ČeskéHry.cz ].
Zakázka pro NM

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. červen 2017, 13:54:28    Předmět: Zakázka pro NM Odpovědět s citátem

Ahoj,

dělal jsem na pár zakázkách pro Národní muzeum, vždycky takové malé aplikace/hry pro dotykové obrazovky. Nic těžkého.
Nemám teď na to ale už čas a oni hledají někoho, kdo by jim udělal další věc. Podle mě stačí umět nějak rozumně v Unity, ideální i pro nějaké šikovnější studenty.

Rád bych to přenechal někomu komunikativnímu a spolehlivému, protože jsem s nimi vždycky moc dobře vycházel. Kdo by o to měl zájem, pošlete mi nějaké reference nebo portfolio na michal [at ]berlinger [dot] cz a já bych vás případně doporučil.

Trochu to hoří, protože aktuální věc (ač malá) má být dokončena do půlky července. Takže pokud byste měli zájem, dejte mi vědět co nejdřív.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna